Loe ametlikku kirjeldust

Selle programmi kohta

See programm valmistab õpilasi ette karjäärivõimaluste ja kohustuste täitmiseks:

  • Projektijuht - Valmistage ette ja rakendage üksikasjalikud projektikavad uute toodete ja teenuste arendamiseks.
  • Riskijuht - analüüsige ja kavandage vastuseid teadaolevatele ja võimalikele riskidele
  • Kvaliteedi tagamise juht - Tagage meeskonna töötoodete kasutamiseks tehniline täpsus ja kliendi heakskiit.
  • Programmijuht - koordineerib projektide portfelli, mis võib olla sõltumatu või üksteisest sõltuv, samaaegne või seeriaviisiline.
  • Peadirektor - jälgib kõiki ärijuhtimise aspekte.

Kursuse formaat

Salem pakub kiirendatud bakalaureuse- ja kraadiõppe programme pideva registreerimisega kaugõppe kaudu või meie Salem, Lääne-Virginia ülikoolilinnakus. Kursused antakse igakuiselt (4-nädalased) ja täidetakse kohapeal, võrgus või kombineeritud lähenemisviisi abil, mis kasutab mõlemat edastamismeetodit. Online-kursused on üles ehitatud nii, et need toimiksid täistööajaga töötamise piires, võimaldades teil oma kraadi teenida minimaalse häirimisega teie hõivatud ajakava puhul. Traditsioonilised õpiprogrammid on kättesaadavad ülikoolilinnakodanikele ja kohalikele õpilastele.

Kursuse numbrid / nimed

  • BUS620 Projektijuhtimise alused
  • BUS621 Projekti jõudlus
  • BUS623 Projektijuhtimise õiguslikud probleemid
  • BUS633 Projektijuhtimine
  • BUS634 Kvaliteet

Vastuvõtutingimused

Salemisse sisenemine on avatud kõigile kvalifitseeritud taotlejatele, olenemata rassist, värvist, usutunnistusest, religioonist, soost, seksuaalsest sättumusest, rahvuslikust päritolust või võimest / puudest. Igaüks, kes soovib osaleda Salemis, saab vajaliku taotluse Sisseastujate Ametilt või veebisaidilt aadressil www.salemu.edu. Täidetud taotlus tuleb esitada Sisseastujate Ametile esimesel võimalusel. Kõigilt taotlejatelt nõutakse tagastamatu taotluse esitamise lõivu. Ülikool tunnistab üliõpilasi jooksvalt igakuiselt. Vastuvõtmine on Salemi rahvusvahelise ülikooli äranägemisel; mõnedel programmidel on täiendavad sissepääsunõuded.

Elu ja õppimine Indianapolis

Tõesti Ameerika südames, Indianapolis on mitmekesine metroojaam, kus on ligi miljon inimest.

See on koduks suurtele tööandjatele nagu Salesforce ja Eli Lily ning tal on laiaulatuslik majandus. Indianapolis on ka "keset tegevust", kus linnad nagu Chicago, Nashville ja St. Louis on lihtne sõita.

Salemis õppimine on kogukonna jõupingutus. Sul on õpilaste edu nõunik pühendatud oma edu, ja meie teaduskond on pühendunud oma ainulaadse õppe tee, kui te jätkata oma kolledži kraadi.

Meie MBA programm asub Carmel, mis on põhjapoolne äärelinnas Indianapolis.

Salem University

1842. aastal Lääne-Virginia piirkonnas asutatud Salem on pikka aega olnud rahvusvaheline fookus, sest me püüame valmistada õppijaid pidevalt muutuvas globaalses majanduses.

Alates 1888. aastast on Salem pakkunud kraadiõppe programme tugeva aluse vabade kunstide alal, mis valmistavad ette kõrghariduse omandamist kutsealade või kõrgkoolide jaoks. See rikkalik ajalugu on aluseks kogemustele, mida pakume, kui õpilased valmistuvad paremateks ja heledamateks tulevikuks.

Meie kraadiõppe programmid on hästi kinni peetud ja täielikult akrediteeritud. Õppekava on sihipärane ja karjääri seisukohalt oluline ning on mõeldud selleks, et viia teid edasi.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Salem University

Vaata veel 5 kursust Salem Universityis »

Viimati uuendatud February 24, 2019
See kursus on Online, Ülikoolilinnas, Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Start Date
Apr. 2020
Duration
12 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
14,160 USD
õppemaksu aastas. Kohaldatakse lisatasusid
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Apr. 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Apr. 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date