Master of Business Economics: rahvusvaheline äri

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Master in Business Economics: Rahvusvaheline äri

Majandusteaduskond Rijeka (EFRI) on esimene Horvaatia majanduse teaduskond, mis pakub ülikooliprogramme inglise keeles. Alates 2011/12. Õppeaastast pakub Rijeka ülikooli majandusteaduskond kolmeaastast ülikooli bakalaureuseõppe äriökonoomika alal - "Rahvusvaheline äri", mis on alates 2014-2015. Aastast laiendatud täiendavale 2-aastasele ülikooli lõpetanule õppeprogramm.

Õppekava lõpetamine viib akadeemilise pealkirja: Master in Business Economics.

Rijeka majandusteaduskonna pakutava ülikooli lõpetanute õpingud ja lõpuleviimine Õpilased omandavad oskused ja oskused, mis on olulised ja vajavad oma edaspidist karjääri ärijuhtimise magistriõppes. Need hõlmavad oskusi analüüsi, sünteesi ja keeruliste probleemide lahendamisel majandusteaduste ja majandusteaduse vallas; kriitilise mõtlemise arendamine, enese- ja assotsiatiivse õppimise võimalus, paindlikkus ja kohanemisvõime, suutlikkus rakendada uurimismeetodeid ja -menetlusi loominguliste probleemide lahendamisel asutustes ja ettevõtetes, nende korraldamine ja juhtimine, samuti oskus teha kõrge kvalifikatsiooniga töökohti ökonoomika ja äri, st teadmiste arendamine ja rakendamine ning praktika saavutamine.

Õpetamine toimub vastavalt õppekavadele, mis hõlmavad üliõpilase praktikat (valikained). See võimaldab õpilastel paindlikkust õppe sisu kujundamisel vastavalt nende võimetele ja huvidele. Lisaks regulaarsele akadeemilisele sisule arendavad meie programmid üliõpilaste ühenduvust ja arusaamist globaalsetest kogemustest ja Horvaatia majandustegevusest.

Õpetajana osalevad õpetajate kõrval ka välisõppejõudude õpetajad ja tuntud tööstuse ja avaliku halduse eksperdid. Meie õpilastel soovitatakse tungivalt taotleda liikuvuse programme, et kogeda õpinguid meie partner ülikoolides kogu Euroopas (ja ka väljaspool seda) ning rahvusvahelisi praktikakohti, mis on tänapäeva lõpetajate jaoks eriti olulised rahvusvahelises äris.

Rahvusvaheline äri - GRADUATE PROGRAM

4 semestrit kahe aasta jooksul (120 ECTS)

TAOTLUSTE TÄHTAJAD

Kõik õppeprogrammid algavad igal aastal oktoobris, mille rakendusprotsess algab suve alguses.

  • Esimene registreerimisvoor - septembri alguses
  • Registreerimise teine ​​voor - septembri lõpp (kui on olemas)

Märkus. Lisateabe saamiseks võtke ühendust Rahvusvahelise bürooga vajalike dokumentide ja registreerumisprotsessi kohta.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Faculty of Economics and Business in Rijeka was founded in mid-1961. With first lectures starting on 1st November 1961, the Faculty has been educating economic experts especially for enhancing the ... Loe edasi

The Faculty of Economics and Business in Rijeka was founded in mid-1961. With first lectures starting on 1st November 1961, the Faculty has been educating economic experts especially for enhancing the economic development of Croatian Littoral and Istrian region. In 2001, the Faculty moved to the new address of I. Filipovi?a 4, Rijeka. Näita vähem