Master of Business Management: üldjuhtimise spetsialiseerumine

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Business Management: üldjuhtimise spetsialiseerumine IAE Nancy on kõrgetasemeline, teoreetiline ja rakendatud juhtimine. See on kättesaadav pidevalt õppides või pärast bakalaureusekraadi või esimese aasta magistriõppe programmi (st pärast nelja-aastast ülikooliõpet). See on suunatud nii ettevõtlusega mitteseotud kui ka äriõpilastele või spetsialistidele. See võimaldab üliõpilastel või juhtidel täiendada oma teadmisi mitteärilistes valdkondades koos ulatusliku õppekavaga ettevõtluses. Samuti võimaldab see spetsiifilistele valdkondadele spetsialiseerunud üliõpilastele või juhtidele laiendada oma perspektiive ja mitmekülgsust, suurendades valdkondadevahelisi pädevusi, et tulla toime globaliseerunud maailma ettevõtlusprobleemidega.

Antud kraad vastab 120 EAP-le (60 ECTS M1-aastasele, mis on saadud samaväärsuses 60 EAP M2-aastaseks) või 30 EAP-le semestri kohta.

Eesmärgid

 • Riiklik diplom kõrgelt tuntud ülikoolist.
 • Üldine kraad juhtimises, mis on suunatud protsessidele suunatud organisatsioonidele.
 • Kursused, mis tegelevad tänapäeva rahvusvaheliste küsimustega organisatsioonide ees.
 • Teadmiste omandamine olemasolevate juhtimisoskuste tugevdamiseks ja uute oskuste arendamiseks, mis võivad viia edutamiseni.

Võimalused

Lõpetajad ärijuhtimise magistrikraad: üldise juhtimise spetsialiseerumisprogramm suudab võtta vastutusvaldkondi valdkondades, kus on vaja organisatsiooni läbivaadet või kus ettevõtlusega mitteseotud juhid vajavad kahekordset rolli, sealhulgas juhtimist.

Õpilased õpivad juhtima transversaalseid juhtimisprotsesse, mõjutama organisatsiooni muutusi ja määratlema organisatsiooni äristrateegiat. Programmi lõpuleviimisel saavad lõpetajad määratleda organisatsioonilised protsessid ning ettevõtte äristrateegiaga kooskõlas olevad rollid ja struktuurid. Õpilased õpivad tundma ka inimeste ja projektide juhtimist globaalses, multikultuurses kontekstis, rõhutades pigem koostööl põhinevaid transversaalseid protsesse kui funktsionaalset silo lähenemist.

Programmi lõpetajate karjääri sihtkoht:

 • Rahvusvahelise äri juht (turundus, kaubandus jne).
 • Äriüksuse juht.
 • Organisatsiooni juhtimine: kontrolli ja tulemuslikkuse juhtimine.
 • Strateegiline personalijuhtimine mitmekultuurilises kontekstis.
 • Inseneriprojektide juhtimine (kahekordne pädevus).
 • Konsultatsioonid organisatsiooniliste muutuste alal.

Kes saab taotleda?

Programm tervitab õpilasi üle kogu maailma.

 • Üliõpilased, kellel on bakalaureusekraad või samaväärne (nt 4-aastase äriõppe kraad), keskendudes äri aspektile (nt turundus, rahandus, infosüsteemid, juhtimiskontroll, raamatupidamine, personalijuhtimine), kes soovivad arendada oskusteavet läbilõikepõhise lähenemisviisi kaudu organisatsioonidele ja juhtimisele rahvusvahelises kontekstis.
 • Üliõpilased, kellel on bakalaureusekraad või samaväärne (4-aastase kraadi) mittekaubandusvaldkondades, kes soovivad omandada rahvusvahelises kontekstis äritegevuse kogemusi.
 • Prantsuse või välismaa juhid, kes töötavad praegu või töökohtade vahel, kellel on bakalaureusekraad (ja / või juhtimiskogemus), kes soovivad tugevdada oma teadmisi ja juhtimisoskusi rahvusvahelises kontekstis.
 • Kursusi pakutakse ka bakalaureuseõppe tasemel.

Taotlemise nõuded

Keele eeldused

 • Kõigil õpilastel, kes soovivad taotleda rahvusvahelist juhtimiskeskust, peab olema inglise keele tase, mis vastab TOEICi skoorile 780 või TOEFL-i skoorile, mis on vähemalt 90 punkti (TOEFL iBT).
 • Kursuse abikõlblikkus otsustatakse pärast kandidaadi toimiku läbivaatamist (taotlusvorm on kättesaadav Internetis: järgige IAE veebisaidi linke).
 • Kursuse vastuvõtmisel järgneb intervjuu žürii / paneeliga, mis põhineb kandidaadi professionaalsel projektil ja motivatsioonil.
 • Täiskasvanuhariduse kandidaatide taotlusi, kellel ei ole 4-aastast kraadi või samaväärset kvalifikatsiooni, uurib komisjon oma töökogemuse kinnitamiseks. Sellistel juhtudel peaks kandidaatidel olema vähemalt kolmeaastane juhtimisvastutus.
 • Välisriigi kvalifikatsiooniga kandidaatide taotlusi vaatab läbi diplomite samaväärsuse kinnitamise komisjon. Mitte-prantsuse keelt kõnelevatel kandidaatidel peab olema piisav prantsuse ja / või inglise keele oskus.

Taotluse kord

1. seanss:

Taotluste ja intervjuude esitamise tähtaeg üldise juhtimisraja jaoks: juuni keskpaigaks

Tulemused:

üldise juhtimise teele: juuni lõpus

2. istungjärk:

Taotluste ja intervjuude esitamise tähtaeg üldise juhtimisraja jaoks: septembri 1. nädal

Tulemused:

üldise juhtimise teele: septembri keskpaigaks

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Université de Lorraine is a French public university that offers to its nearly 52,000 students a full range of studies, in all fields, and in conformity to the Bologna model (bachelor/master/doctorate ... Loe edasi

Université de Lorraine is a French public university that offers to its nearly 52,000 students a full range of studies, in all fields, and in conformity to the Bologna model (bachelor/master/doctorate). Näita vähem
Nancy , Liège , Luule , Freiberg , Metz , Marseille , Praha 6 , Saclay , Leganés , Stuttgart , Genti + 10 Rohkem Vähem