Master of Business Management: Rahvusvaheline juhtimise spetsialiseerumine

Üldine

Programmi kirjeldus

Ärijuhtimise magister: IAE Nancy rahvusvahelise juhtimise spetsialiseerumine on kõrgel tasemel, teoreetiline ja rakenduslik juhtimine. See on kättesaadav pidevas õppes või pärast bakalaureuse kraadi või esimese aasta magistriprogrammi (st pärast 4 aastat ülikooliõpinguid). See on suunatud nii mitteärilistele kui ka äritudengitele või spetsialistidele. See võimaldab üliõpilastel või juhtidel täiendada oma teadmisi mitteärilistes valdkondades äri põhjaliku õppekavaga. See võimaldab ka konkreetsetes valdkondades spetsialiseerunud tudengitel või juhtidel laiendada oma väljavaateid ja polüvalentsust, tugevdades läbivate kompetentside võimalusi, et tulla toime globaliseerunud maailmas äriprobleemidega.

Antud kraad vastab 120 EAP-le (60 ECTS M1-aastasele, mis on saadud samaväärsuses 60 EAP M2-aastaseks) või 30 EAP-le semestri kohta.

Eesmärgid

 • Riiklik diplom kõrgelt tuntud ülikoolist.
 • Üldine kraad juhtimises, mis on suunatud protsessidele suunatud organisatsioonidele.
 • Kursused, mis tegelevad tänapäeva rahvusvaheliste küsimustega organisatsioonide ees.
 • Teadmiste omandamine olemasolevate juhtimisoskuste tugevdamiseks ja uute oskuste arendamiseks, mis võivad viia edutamiseni.

paper, business, finance

Võimalused

Lõpetajad ärijuhtimise magistriõppes: Rahvusvaheline juhtimise spetsialiseerumise programm on võimeline vastutama ametikohtadel valdkondades, kus on vaja organisatsiooni läbivaadet või kus ettevõtlusega mitteseotud juhid vajavad kahekordset rolli, sealhulgas juhtimist.

Õpilased õpivad juhtima valdkondadevahelisi juhtimisprotsesse, mõjutama organisatsiooni muutusi ja määratlema organisatsiooni äristrateegia. Programmi lõpetades saavad lõpetanud ümber määratleda organisatsiooni protsessid ning rollid ja struktuurid, mis on kooskõlas ettevõtte äristrateegiaga. Õpilased õpivad tundma ka inimeste ja projektide haldamist globaalses, multikultuurses kontekstis, rõhuasetusega pigem koostööl põhinevatele protsessidele kui funktsionaalsele silo-lähenemisele.

Programmi lõpetajate karjääri sihtkoht:

 • Rahvusvahelise äri juht (turundus, kaubandus jne).
 • Äriüksuse juht.
 • Organisatsiooni juhtimine: kontrolli ja tulemuslikkuse juhtimine.
 • Strateegiline personalijuhtimine mitmekultuurilises kontekstis.
 • Inseneriprojektide juhtimine (kahekordne pädevus).
 • Konsultatsioonid organisatsiooniliste muutuste alal.

Kes saab taotleda?

Programm tervitab õpilasi üle kogu maailma.

 • Üliõpilased, kellel on bakalaureusekraad või samaväärne (nt 4-aastase äriõppe kraad), keskendudes äri aspektile (nt turundus, rahandus, infosüsteemid, juhtimiskontroll, raamatupidamine, personalijuhtimine), kes soovivad arendada oskusteavet läbilõikepõhise lähenemisviisi kaudu organisatsioonidele ja juhtimisele rahvusvahelises kontekstis.
 • Üliõpilased, kellel on bakalaureusekraad või samaväärne (4-aastase kraadi) mittekaubandusvaldkondades, kes soovivad omandada rahvusvahelises kontekstis äritegevuse kogemusi.
 • Prantsuse või välismaa juhid, kes töötavad praegu või töökohtade vahel, kellel on bakalaureusekraad (ja / või juhtimiskogemus), kes soovivad tugevdada oma teadmisi ja juhtimisoskusi rahvusvahelises kontekstis.
 • Kursusi pakutakse ka bakalaureuseõppe tasemel.

Taotlemise nõuded

Keele eeldused

 • Kõigil õpilastel, kes soovivad taotleda rahvusvahelist juhtimiskeskust, peab olema inglise keele tase, mis vastab TOEICi skoorile 780 või TOEFL-i skoorile, mis on vähemalt 90 punkti (TOEFL iBT).
 • Kursuse abikõlblikkus otsustatakse pärast kandidaadi toimiku läbivaatamist (taotlusvorm on kättesaadav Internetis: järgige IAE veebisaidi linke).
 • Kursuse vastuvõtmisel järgneb intervjuu žürii / paneeliga, mis põhineb kandidaadi professionaalsel projektil ja motivatsioonil.
 • Täiskasvanuhariduse kandidaatide taotlusi, kellel ei ole 4-aastast kraadi või samaväärset kvalifikatsiooni, uurib komisjon oma töökogemuse kinnitamiseks. Sellistel juhtudel peaks kandidaatidel olema vähemalt kolmeaastane juhtimisvastutus.
 • Välisriigi kvalifikatsiooniga kandidaatide taotlusi vaatab läbi diplomite samaväärsuse kinnitamise komisjon. Mitte-prantsuse keelt kõnelevatel kandidaatidel peab olema piisav prantsuse ja / või inglise keele oskus.

Taotluse kord

1. seanss:

Taotluste ja intervjuude esitamise tähtaeg rahvusvahelise juhtimiskeskuse jaoks: mai keskpaigaks

Tulemused:

International Management Track: juuni alguses

2. istungjärk:

Taotluste ja intervjuude esitamise tähtaeg rahvusvahelise juhtimiskeskuse jaoks: septembri 1. nädal

Tulemused:

International Management Track: septembri keskpaigaks

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Université de Lorraine is a French public university that offers to its nearly 52,000 students a full range of studies, in all fields, and in conformity to the Bologna model (bachelor/master/doctorate ... Loe edasi

Université de Lorraine is a French public university that offers to its nearly 52,000 students a full range of studies, in all fields, and in conformity to the Bologna model (bachelor/master/doctorate). Näita vähem
Nancy , Liège , Luule , Freiberg , Metz , Marseille , Praha 6 , Saclay , Leganés , Stuttgart , Genti + 10 Rohkem Vähem