Master of Design (MDes) Disain Praktika

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Design (Design Practices) on praktiline, stuudiopõhine eriala, mis on suunatud õpilastele, kes soovivad süvendada oma innovaatilisi võimeid , kes on uudishimulikud disaini ja äri integreerimise osas ning kellele meeldivad objektide ja ideede loomise loomingulised väljakutsed mis parandavad inimeste elu. Disainerid, kellel on bakalaureusekraad tootekujunduse, moedisaini, interaktsiooni disaini, arhitektuuri, tootearenduse, sisekujunduse või kommunikatsiooni kujundamise alal, võivad disaini praktikad olla oma ametialase arengu loogiline järgmine samm.

Rakenduse ajakava - septembri 2020 kanne

 • Kandideerimise periood: 26. september 2019 - 30. aprill 2020
 • Ülevaatuse tähtajad:
  • Varajane voor: 13. detsember 2019
  • 1. voor: 24. jaanuar 2020
  • 2. voor: 6. märts 2020
  • 3. voor: 30. aprill 2020
 • Kandideerimise tähtaeg: 30. aprill 2020
Üliõpilane, kes esitab Global Grad Show / Global Grad Show


Programmi eesmärgid

See spetsialiseerumine keskendub disainile kui tarbijamajanduse strateegilisele tööriistale. Interdistsiplinaarsed projektid hõlmavad äristrateegiat ja brändi arendamist, tuues välja võimalused innovatsiooniks ja kasutajakogemused. See täistööajaga rahvusvaheline programm reageerib maailma tööstuslikele ja tehnoloogilistele muutustele. Kõrgetasemelise uurimistöö, analüüsi, strateegilise visiooni, esteetika ja tehnilise meisterlikkuse arendamine disaini väljatöötamisel, valmistamisel ja turustamisel valmistab õpilasi ette juhirollideks.

Disainilahendus, mis vastab elustiili ümberkujundamisele Aasias / PolyU Design


Programmi eesmärgid

Selle eriala eesmärk on ühineda praktiliste innovatsioonistrateegiatega, mis hõlmavad disainiarenduse formaalseid aspekte, kujundades läbi disaini:

 • reaalse projekti arendamine
 • meeskonnatöö lähenemine probleemide lahendamiseks
 • kultuurilised kaalutlused, aga ka äri ja tehnoloogia
 • klientide vajadused ja eesmärgid
 • disaini ettevõtlus ja brändi loomine


Programmi struktuur

Peamiselt stuudio kogemus, mõned projektid sponsoreerivad juhtivad ettevõtted, kellel on tõeline ärikontekst, mis on aluseks koostöövõrgustikele. See on täistööajaga intensiivne üheaastane programm. Teooria ja meetodi teemad toimetatakse nädalavahetustel iga nelja järjestikuse nädala jooksul. "Põgenikprojekt" sõlmib aasta kogemustega, mis sünteesib õppimist reaalses maailmas.

Disainipraktika (MDes): käte ja stuudio kogemus / PolyU Design

Klassi kohaletoimetamise režiim ja kestus

Klassid toimuvad tavaliselt tööpäevadel päevas, välja arvatud kolm teemat, mis toimetatakse nädalavahetustel. Mõlemad nädalavahetuse teemad nõuavad kolme nädalavahetuse toimumist 4-5 nädala jooksul.

Tavaliselt kulub spetsialiseerumise lõpetamiseks üks aasta.

Taotlus

Sisenemise nõue

Eelistatud on bakalaureusekraad disainis või samaväärne disain ja disaini erialane töökogemus.

Täielik taotlus sisaldab
 • Avalduse vorm
 • Kavatsuste protokoll
 • Kolm soovituskirja (akadeemiline / erialane)
 • Akadeemilise kvalifikatsiooni tõendid, st ametlikud täisversioonid ja kraadiõend
 • Portfell (vt KKK nõudeid ja esitamist)
 • IELTS / TOEFL-i aruanne ^

^ Välja arvatud emakeelena kõnelejad, kelle bakalaureusekraadi (või samaväärse kvalifikatsiooni) annab tunnustatud ülikool, kus õppekeeleks on inglise keel. Vastasel juhul peate riiki lubamise osas täitma järgmised inglise keele miinimumnõuded: Inglise keele kui võõrkeele testi (TOEFL) skoor on 80 Interneti-põhise testi jaoks või 550 paberipõhise testi jaoks; VÕI Rahvusvahelise inglise keele testimissüsteemi (IELTS) üldine bändiskoor vähemalt 6. Kõiki inglise keele testide hindeid loetakse kehtivaks kaks aastat pärast testi kuupäeva.

Intervjuu

Kõik sissekanded peavad läbima intervjuu. Läbirääkimisi hankijad kutsutakse osalema intervjuus isiklikult (kohalike taotlejate jaoks) või interneti videokõnesid (mitte-kohalikele taotlejatele).

Kohalikud ja mitte-kohalikud Mandri-, Aasia ja teiste maailmaosade õpilased / PolyU Design

Finantsabi

PolyU Design BA lõpetanud saavad kandideerida vilistlaste õppetoolile (vajalik kinnitamiseks), kui nad võetakse vastu ühte MDesi programmi aastateks 2020/21. See rahaline abi makstakse tagasi summas, mis võrdub 15% makstud õppemaksust.

Kohalikud üliõpilased, kellel on HKID-kaardi (alalise) omanik, kes on vastu võetud ühte MDesi programmi aastatel 2020/21, võivad taotleda toetust, mille ülemmäär on 120 000 USA dollarit (HKID) ja mida pakub ülikoolide stipendiumikomitee (UGC) sihipärase õpetusega kraadiõppe stipendiumiprogramm õppemaksu tasumine. Stipendiumikava peamine eesmärk on meelitada teenekaid kohalikke üliõpilasi osalema interdistsiplinaarses ja põhjalikus kraadiõppes Hongkongi jaoks strateegilise tähtsusega prioriteetsetes valdkondades ning vastama kiiresti talentide ühiskondlikele vajadustele.

Muud tüüpi rahalist abi kohalikele õppuritele pakutakse valitsuse õpilasfinantsbüroo kaudu: täiendkoolitusfond (CEF) ja laiendatud mittevahenditega testitud laenusüsteem (ENLS) .

Kohalikele õppuritele stipendium puudub.

 • Märkus: PolyU jätab endale õiguse tingimusi muuta või ülalnimetatud stipendiumid või stipendiumid tagasi võtta. Vaidluste / lahkarvamuste korral on PolyU otsus lõplik.

  VISA tüüp (rahvusvahelistele õpilastele)

  Hiina Rahvavabariik ja välisriikide kodanikud ning need, kellel on kehtiv töö- või tööpuhkuse viisa / sisenemisluba, võivad seda programmi taotleda mittekohalikena. Non-kohalikega on vaja õpilase viisa kasutada täistööajaga programmi. Sõltuva viisa või IANG-i viisa omanikke peetakse ka mittekohalikeks, kuid nad ei vaja õpilasviisat. Viisataotlusi menetleb ja määrab kindlaks HK SARi valitsuse sisserändeosakond. Pärast kõigi nõutavate dokumentide saamist võtab protsess tavaliselt 8-10 nädalat.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

PolyU Design has been an important hub of design education and research for Hong Kong since 1964. The School thrives on its geographical position in bridging the East and the West, allowing its studen ... Loe edasi

PolyU Design has been an important hub of design education and research for Hong Kong since 1964. The School thrives on its geographical position in bridging the East and the West, allowing its students to develop their design strengths with a uniquely international cultural awareness at both professional and social levels. Näita vähem