Master of Design (MDes) Rahvusvaheline disain ja ärijuhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Rahvusvaheline disaini- ja ärijuhtimine (ID&BM) on multidistsiplinaarne spetsialiseerumine, mis põhineb integreeritud disainilahenduse juhtimise lähenemisviisil, koondades erialaseid teadmisi disaini, äri- ja tehnoloogiavaldkondades, et saavutada disaini kui konkurentsistrateegia juhtimine rahvusvahelises ärikeskkonnas . Ettevõtluse ja hariduse globaliseerumine on kiiresti vähendanud piire riikide, kultuuride ja majanduste vahel.

ID&BM pakub õpilaste ja teaduskondade jaoks kohtumispaika maailma eri piirkondade koostööinstituutide seas, mis võimaldab kultuuridevahelistel ja valdkondadevahelistel projektimeeskondadel lahendada ja hallata reaalse elu kujundamise, äri- ja tehnilisi probleeme. ID&BM on suunatud tarbimistele, mis on jaotatud Hongkongi, Mandri-Hiina ja rahvusvaheliste üliõpilaste ning disaini-, äri- ja tehnoloogiavaldkondade vahel.

Rakenduse ajakava - septembri 2020 kanne

 • Kandideerimise periood: 26. september 2019 - 30. aprill 2020
 • Ülevaatuse tähtajad:
  • Varajane voor: 13. detsember 2019
  • 1. voor: 24. jaanuar 2020
  • 2. voor: 6. märts 2020
  • 3. voor: 30. aprill 2020
 • Kandideerimise tähtaeg: 30. aprill 2020
ID&BM on suunatud uue mõtteviisi ja suhtumise PolyU Design kus valdkondadevaheline stimuleerimine on innovatsiooni alustala / PolyU Design


Programmi eesmärgid

ID&BM eesmärk on turgutada T-kujulisi spetsialiste, kellel on kõrgetasemeline kompetents, et paremini mõista ja juhtida globaalset äridünaamikat ning toimida disainitundlikes ja tehnoloogiamahukates ärikeskkondades ning aidata kaasa nende kujundamisele. Need pädevused võimaldavad õpilastel juhtida oma kohalike ettevõtete ümberkujundamist ja seada väljakutse olemasolevatele tehnoloogiliste uuenduste, toodete ja teenuste disainilahenduste integreeritud disainilahenduse juhtimise lähenemisviisile. Lõppkokkuvõttes on ID&BM eesmärk luua mõju piirkondlikul ja globaalsel tasandil, vastates tasakaalustatud ettevõtluse arendajate, ettevõtjate, toodete ja teenuste uuendajate tulevaste talentide nõudlusele.

Tööstusharu partnerite esindajad üliõpilaste ettekandes / PolyU Design


Programmi eesmärgid

Õpilased, olenemata nende distsiplinaarsest taustast, õpivad koos, et arendada välja uus mõtteviis ja suhtumine, kus valdkondadevaheline stimulatsioon on innovatsiooni aluseks. Nad hakkavad:

 • rakendama selle eriala aluseks olevaid kolme valdkonna teooriaid ja kontseptsioone
 • hinnata kultuurilisi erinevusi ja nende mõju juhtkonnale ning disaini- ja äritegevuse tõhusale juhtimisele
 • tuvastada ja hinnata vahendeid, mille abil saab väärtuse loomist hallata
 • tõhusalt osaleda multidistsiplinaarsete ja mitmekultuuriliste meeskondade projektide kavandamises, rakendamises ja igakülgses hindamises
 • näidata võime vaadata, kujundada ja lahendada disainiküsimusi, võttes vastu mitut perspektiivi
 • mõista ja täita T-kujulise eriala integreerivat disaini mõtlemist ärikeskkonnas
Üliõpilased, kes esitlevad tööstuse kaastöötajatele disaini Foresight MasterClass 2018: Suur-Hiina ühistransport 2030 - jaamad ja vahetuspunktid / PolyU Design


Programmi struktuur

ID&BM algab intensiivse seitsmenädalase põhiteadmiste tutvustamisega kõigis kolmes erialas, millele järgneb rida kohustuslikke aineid, mille keskmes on vastavad teooriad ja / või praktikad. Teises semestris keskendutakse kahele meeskondlikule ID&BM-i multidistsiplinaarsele projektile, mis on tehtud koostöös era- või avalike organisatsioonidega, samal ajal saavad õpilased individuaalse karjääriprofiili parendamiseks valida valikaineid disaini- ja äridistsipliinides. Capstone'i peegeldav lõputöö sünteesib suveperioodil ID&BM-is õppimist.

Design Thinking workshop / PolyU Design

Klassi kohaletoimetamise režiim ja kestus

Klassid toimuvad tavaliselt tööpäevadel päevas, välja arvatud kolm teemat, mis toimetatakse nädalavahetustel. Mõlemad nädalavahetuse teemad nõuavad kolme nädalavahetuse toimumist 4-5 nädala jooksul.

Tavaliselt kulub spetsialiseerumise lõpetamiseks üks aasta.

Meie õpilastel on Disaini-, ärijuhtimise, IT-tehnika, sotsiaalteaduste (humanitaarteadused, kommunikatsioon, kultuuriuuringud, psühholoogia) eriala taust. / PolyU Design

Taotlus

Sisenemise nõue

Eelistatud on bakalaureusekraad disainis või samaväärne disain ja disaini erialane töökogemus.

Täielik taotlus sisaldab
 • Avalduse vorm
 • Kavatsuste protokoll
 • Kolm soovituskirja (akadeemiline / erialane)
 • Akadeemilise kvalifikatsiooni tõendid, st ametlikud täisversioonid ja kraadiõend
 • Portfell (vt KKK nõudeid ja esitamist)
 • IELTS / TOEFL-i aruanne ^

^ Välja arvatud emakeelena kõnelejad, kelle bakalaureusekraadi (või samaväärse kvalifikatsiooni) annab tunnustatud ülikool, kus õppekeeleks on inglise keel. Vastasel juhul peate riiki lubamise osas täitma järgmised inglise keele miinimumnõuded: Inglise keele kui võõrkeele testi (TOEFL) skoor on 80 Interneti-põhise testi jaoks või 550 paberipõhise testi jaoks; VÕI Rahvusvahelise inglise keele testimissüsteemi (IELTS) üldine bändiskoor vähemalt 6. Kõiki inglise keele testide hindeid loetakse kehtivaks kaks aastat pärast testi kuupäeva.

Intervjuu

Kõik sissekanded peavad läbima intervjuu. Läbirääkimisi hankijad kutsutakse osalema intervjuus isiklikult (kohalike taotlejate jaoks) või interneti videokõnesid (mitte-kohalikele taotlejatele).

Kohalikud ja mitte-kohalikud Mandri-, Aasia ja teiste maailmaosade õpilased / PolyU Design

Finantsabi

PolyU Design BA lõpetanud saavad kandideerida vilistlaste õppetoolile (vajalik kinnitamiseks), kui nad võetakse vastu ühte MDesi programmi aastateks 2020/21. See rahaline abi makstakse tagasi summas, mis võrdub 15% makstud õppemaksust.

Kohalikud üliõpilased, kellel on HKID-kaardi (alalise) omanik, kes on vastu võetud ühte MDesi programmi aastatel 2020/21, võivad taotleda toetust, mille ülemmäär on 120 000 USA dollarit (HKID) ja mida pakub ülikoolide stipendiumikomitee (UGC) sihipärase õpetusega kraadiõppe stipendiumiprogramm õppemaksu tasumine. Stipendiumikava peamine eesmärk on meelitada teenekaid kohalikke üliõpilasi osalema interdistsiplinaarses ja põhjalikus kraadiõppes Hongkongi jaoks strateegilise tähtsusega prioriteetsetes valdkondades ning vastama kiiresti talentide ühiskondlikele vajadustele.

Muud tüüpi rahalist abi kohalikele õppuritele pakutakse valitsuse õpilasfinantsbüroo kaudu: täiendkoolitusfond (CEF) ja laiendatud mittevahenditega testitud laenusüsteem (ENLS) .

Kohalikele õppuritele stipendium puudub.

 • Märkus: PolyU jätab endale õiguse tingimusi muuta või ülalnimetatud stipendiumid või stipendiumid tagasi võtta. Vaidluste / lahkarvamuste korral on PolyU otsus lõplik.

  VISA tüüp (rahvusvahelistele õpilastele)

  Hiina Rahvavabariik ja välisriikide kodanikud ning need, kellel on kehtiv töö- või tööpuhkuse viisa / sisenemisluba, võivad seda programmi taotleda mittekohalikena. Non-kohalikega on vaja õpilase viisa kasutada täistööajaga programmi. Sõltuva viisa või IANG-i viisa omanikke peetakse ka mittekohalikeks, kuid nad ei vaja õpilasviisat. Viisataotlusi menetleb ja määrab kindlaks HK SARi valitsuse sisserändeosakond. Pärast kõigi nõutavate dokumentide saamist võtab protsess tavaliselt 8-10 nädalat.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

PolyU Design has been an important hub of design education and research for Hong Kong since 1964. The School thrives on its geographical position in bridging the East and the West, allowing its studen ... Loe edasi

PolyU Design has been an important hub of design education and research for Hong Kong since 1964. The School thrives on its geographical position in bridging the East and the West, allowing its students to develop their design strengths with a uniquely international cultural awareness at both professional and social levels. Näita vähem