Master of Design (MDes) koostoime disain

Üldine

Programmi kirjeldus

Interaktsioonide disaini eriala on suunatud õpilastele, kellel on kirg inimeste ja tehnoloogia vastu ning kellel on tuleviku suhtes uudishimu ja kes soovivad kujundada, kuidas infole juurde pääseb ja seda kasutatakse, kuidas keskkonnad vajaduse järgi muutuda võivad või kuidas toodete manustatud teave toetab kasutamist. Need, kellel on bakalaureusekraad disaini (visuaalne kommunikatsioon, toode, digitaalne meedium või keskkonnakujundus), kommunikatsiooni, infotehnoloogia või isegi psühholoogia alal, võivad leida interaktsiooni disaini kui oma professionaalse arengu järgmise sammu.

Koostoimimise disain (MDes): stuudioprogramm, mis uurib inimese PolyU Design / PolyU Design


Programmi eesmärgid

Selle eriala eesmärk on parandada inimeste võimekust ja elu uuenduslike, interaktiivsete ja kogemuslike ideede kujundamisel, mis põhinevad inimeste mõtlemise ja harjumuste sünteesil tehniliste vahenditega. Teooria, planeerimisstrateegiate, teadusuuringute ja tehniliste oskuste kombinatsioon annab aluse töörühmadele, kus uuritakse interaktsiooni kujundamise uusi aspekte, mis põhinevad inimeste vajadustel ja rõõmudel ning tehnoloogiaarendusel.


Programmi eesmärgid

See eriala püüab ühendada teooriat ja tegevust:

 • inimeste esilekutsumine inimestele / tehnoloogia võrrandisse - uurida inimese keskossus
 • aktiivsete kommunikatsiooniprotsesside mõistmine, millele koostatakse interaktiivsus
 • õppemeetodid koostoime kavandamiseks ja koostamiseks
 • töötades kommunikatsioonitehnoloogia, toote liidese ja teenindussüsteemide vahel
 • keskendudes ülalnimetatule kui alternatiivsele fookusele
 • inimkeskse suhtlemise tervikliku lähenemisviisi väljatöötamine, mis hõlmab probleemide või võimaluste tuvastamist, uurimistööd, prototüüpide tegemist ja täitmist
Kogemusteõhtu interaktiivsete süsteemide kujundamise (DIS) konverentsil, mis toimub HK PolyU disainikoolis / PolyU Design


Programmi struktuur

Spetsialiseerumine on üles ehitatud kombineeritud intensiivselt õpetatud lühikursustel, mis toetavad otseselt seminari uurimist. Töötoad erinevad individuaalselt meeskonnatööst, alates eneses algatatud projektidest kuni väliselt sponsitud projektideni. Kogemuste kohandamiseks individuaalsetele huvidele on saadaval valikained. Mõned klassid kohtuvad nädalavahetustel ja õhtuti. Ootuseks on see, et õpilane on programmiga täielikult pühendunud ja töötab stuudiokeskkonnas. Programm lõpeb demonstratsioonprojektiga, mis ühendab: uurimistööd, loomingulist uurimist, kasutajate mõistmist ja prototüübi testimist lahenduse suunas. Lõpetamine nõuab 36 ainepunkti edukat lõpetamist.

Demonstratsiooniprojekt on viimane üksikprojekt, mis ühendab täieliku koostoimimisprotsessi, sünteesides uurimis- ja arendustegevuse ning lõpetades kontseptsiooni tõestamisega. / PolyU Design

Klassi kohaletoimetamise režiim ja kestus

Klassid toimuvad tavaliselt tööpäevadel päevas, välja arvatud kolm teemat, mis toimetatakse nädalavahetustel. Mõlemad nädalavahetuse teemad nõuavad kolme nädalavahetuse toimumist 4-5 nädala jooksul.

Tavaliselt kulub spetsialiseerumise lõpetamiseks üks aasta.

Meie õpilastel on taust disainis või sellega seotud erialal, nagu kommunikatsioon, infotehnoloogia ja psühholoogia. Praegusel õpilaserühmal on keskmiselt 3 aastat seotud töökogemus. / PolyU Design

Taotlus

Sisenemise nõue

Eelistatud on bakalaureusekraad disainis või samaväärne disain ja disaini erialane töökogemus.

Täielik taotlus sisaldab
 • Avalduse vorm
 • Kavatsuste protokoll
 • Kolm soovituskirja (akadeemiline / erialane)
 • Akadeemilise kvalifikatsiooni tõendid, st ametlikud täisversioonid ja kraadiõend
 • Portfell (vt KKK nõudeid ja esitamist)
 • IELTS / TOEFL-i aruanne ^

^ Välja arvatud emakeelena kõnelejad, kelle bakalaureusekraadi (või samaväärse kvalifikatsiooni) annab tunnustatud ülikool, kus õppekeeleks on inglise keel. Vastasel juhul peate riiki lubamise osas täitma järgmised inglise keele miinimumnõuded: Inglise keele kui võõrkeele testi (TOEFL) skoor on 80 Interneti-põhise testi jaoks või 550 paberipõhise testi jaoks; VÕI Rahvusvahelise inglise keele testimissüsteemi (IELTS) üldine bändiskoor vähemalt 6. Kõiki inglise keele testide hindeid loetakse kehtivaks kaks aastat pärast testi kuupäeva.

Intervjuu

Kõik sissekanded peavad läbima intervjuu. Läbirääkimisi hankijad kutsutakse osalema intervjuus isiklikult (kohalike taotlejate jaoks) või interneti videokõnesid (mitte-kohalikele taotlejatele).

Kohalikud ja mitte-kohalikud Mandri-, Aasia ja teiste maailmaosade õpilased / PolyU Design

Finantsabi

PolyU Design BA lõpetanud saavad kandideerida vilistlaste õppetoolile (vajalik kinnitamiseks), kui nad võetakse vastu ühte MDesi programmi aastateks 2020/21. See rahaline abi makstakse tagasi summas, mis võrdub 15% makstud õppemaksust.

Kohalikud üliõpilased, kellel on HKID-kaardi (alalise) omanik, kes on vastu võetud ühte MDesi programmi aastatel 2020/21, võivad taotleda toetust, mille ülemmäär on 120 000 USA dollarit (HKID) ja mida pakub ülikoolide stipendiumikomitee (UGC) sihipärase õpetusega kraadiõppe stipendiumiprogramm õppemaksu tasumine. Stipendiumikava peamine eesmärk on meelitada teenekaid kohalikke üliõpilasi osalema interdistsiplinaarses ja põhjalikus kraadiõppes Hongkongi jaoks strateegilise tähtsusega prioriteetsetes valdkondades ning vastama kiiresti talentide ühiskondlikele vajadustele.

Muud tüüpi rahalist abi kohalikele õppuritele pakutakse valitsuse õpilasfinantsbüroo kaudu: täiendkoolitusfond (CEF) ja laiendatud mittevahenditega testitud laenusüsteem (ENLS) .

Kohalikele õppuritele stipendium puudub.

* Märkus: PolyU jätab endale õiguse tingimusi muuta või ülalnimetatud stipendiumid või stipendiumid tagasi võtta. Vaidluste / lahkarvamuste korral on PolyU otsus lõplik.


Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

PolyU Design has been an important hub of design education and research for Hong Kong since 1964. The School thrives on its geographical position in bridging the East and the West, allowing its studen ... Loe edasi

PolyU Design has been an important hub of design education and research for Hong Kong since 1964. The School thrives on its geographical position in bridging the East and the West, allowing its students to develop their design strengths with a uniquely international cultural awareness at both professional and social levels. Näita vähem