Master of Design (sisearhitektuur)

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kraadi ülevaade

 • Uurige spetsialiseerumist, mis on teie huvidele otseselt kohandatud.
 • Lõpetanud arenenud professionaalsed ja tehnilised oskused, mis ulatuvad üle bakalaureuseõppe tasemel õpetatavate teadmiste ja oskuste.
 • Õppige õpetajatelt, kes on väljakujunenud disainerid, pakkudes ülevaate sellest, mida on vaja jätkusuutlike, sidusate, visuaalselt atraktiivsete interjööride loomiseks.
 • Saate täiustatud disaini ja teadustöö oskusi.
 • Õpi maailmatasemel rajatistes meie kaasaegsetes ülikoolilinnakudes ja stuudiotes.
 • Töötage tegelike projektide kallal, omandades väärtuslikku praktilist kogemust.
 • Kasuta meie võrgustikke ja suhteid tööstusega - kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.
 • Kasutage seda kvalifikatsiooni kui Pathway edasiseks uurimiseks.

Snapshot

Mis keskendub disainiuuringutele, teooriale ja praktikale, valmistab see kraad teid ette sisearhitekti või sisekujundaja karjääri jaoks. See annab teile ka täiustatud arusaama uuendusliku, muutuva maailma kujundusest.

Selle kraadi põhirõhk on disainiuuringutel ning te lõpetate individuaalse teaduspõhise projekti, kus teil on vaja kriitiliselt läbi vaadata, analüüsida, tuvastada ja pakkuda lahendusi keerukatele väljakutsetele. Meie tööstussidemete kaudu antakse teile võimalus töötada loominguliste projektide kallal, arendada oskusi projektiettepanekute kirjutamisel ja teabe esitamisel.

Keskendumine praktilisele, praktilisele õppimisele tähendab ka seda, et sa ei saa mitte ainult oskusi ja teadmisi, mis on vajalikud stimuleeriva, jätkusuutliku ja visuaalselt atraktiivse interjööri kujundamiseks, vaid ka usaldust reaalsetes projektides osalemiseks. Samuti lõpetate oma õpingute osana tööstusharu paigutuse.

Kõrgetasemeline seis

Taotlejad, kes on lõpetanud bakalaureusekraadi (auhinnad) seotud distsipliinis, on sobilikud programmis 1.0 EFTSL Advanced Standing programmiga ja viivad programmi lõpule 1 aasta täistööajaga või samaväärse osalise tööajaga õppes. Taotlejad peavad esitama ka töö-, elulookirjelduse ja kirjaliku tahteavalduse.

Mida sa õpid

Õppides Master of Designi (sisearhitektuur) , arendate välja arenenud ja põhjaliku arusaama keskkonna ja keskkonnale tundlike ja sotsiaalselt kohanemisvõimeliste sisekeskkondade kujundamise ja hooldamise põhimõtetest ja tavadest. Te lõpetate ka teadmiste uurimise meetoditega.

Esimese aasta jooksul täidate mitu põhilist disainikursust, samuti mõned kursused, mis keskenduvad just sisearhitektuurile. Teise aasta jooksul arendate teadustöö oskusi, kui te lõpetate mitmeid teaduspõhiseid kursusi. Teie uuringu selles osas pakutakse võimalusi keerukate individuaalsete disainiprojektide uurimiseks.

Miks disaini magister (sisearhitektuur)

See dünaamiline, väga loominguline kraad pakub ainulaadset segu praktilistest kogemustest ja tugevatest teoreetilistest teadmistest, tagades, et te lõpetate selle konkurentsivõimelise valdkonna eduka karjääri jaoks vajalike vahenditega.

Kunsti-, arhitektuuri- ja disainikoolis on auhinnatud, sihipäraselt ehitatud stuudio ruumid ja viie korruse muljetavaldavad töökojad, mis sisaldavad tipptasemel digitaalset varustust. Lisaks nendele maailmatasemel ülikoolilinnakutesse, saate kasu ka järgmistest:

 • meie tugevad tööstussidemed, kui te alustate tööstusharude paigutustega
 • auhinnatud õppejõud ja akadeemikud - meie õppejõud said parimad hinnangud 2017. aasta hea ülikoolide õpetamise ja personali kvalifikatsiooni juhendis
 • tööstuse meistriklassid, mida korraldavad siseriiklikud ja rahvusvahelised tööstuse spetsialistid. Meil on ka üks kahest ülikoolist Austraalias, mis ühendab kunsti-, arhitektuuri-, disaini- ja planeerimispõhimõtted, tehes meile suurepärase valiku nendele valdkondadele erilist huvi pakkuvatele õpilastele.
See on sisestatud kraad, mis tähendab, et kui te otsustate, et soovite lõpetada magistrikraadi enne lõpetamist, võib teil olla õigus lõpetada diplomi disainis.

Sinu karjäär

See magistrikraad arvestab pidevalt kõrgete lõpetajate tööhõive määradega. Te võite leida tööd arhitektuuris, sisekujunduses, ehitusfirmades, muudes projekteerimis- ja ehitustööstust pakkuvates organisatsioonides, nagu näiteks mööbli tarnijad ja arhitektuuripraktika või avalike suhete ja turunduse organisatsioonid.

Karjäär kaaluda:

 • sisekujundaja: kujundab, rakendab ja renoveerib siseruume
 • disainikonsultant: aidata klientidel eluruume kõige paremini ära kasutada, andes nõu, kuidas korraldada valgustust, mööblit ja muid seadmeid
 • ürituse kujundaja: jälgib ja juhib sündmuse üldist välimust ja visuaalset atraktiivsust
 • mööbli projekteerija: töötage välja disainikontseptsioonid, eksperimenteerige erinevate materjalidega, tehke koostööd klientidega ja ehitatakse näidismudeleid masstoodanguga mööbli prototüüpidele või ühekordsetele eksklusiivsetele tükkidele

Reaalse maailma ühendused

Meie õppejõud on kõrgelt kvalifitseeritud tööstuse spetsialistid, kes toovad kaasa aastaid kogemusi. Neil on tugevad tööstussidemed ja paljud on ametialaselt ametikohal riiklike ja rahvusvaheliste organisatsioonidega. Õpilaste jaoks tähendab see linke tööstusele ja võimalust luua olulisi võrgustikke.

Meil on ka üle 2500 riikliku ja rahvusvahelise tööstuspartnerluse Ülikooli ulatuses, pakkudes Teile võimalusi luua olulisi tööstusharu suhteid.

Osana oma õpingutest saate osaleda ka tööstusharude paigutuses ning teil on võimalus osaleda tööstusharu spetsialistide korraldatud meistriklassides. Lisaks korraldame regulaarselt ülikooliüleseid töötajate meistriklasse ja tööhõive ekspositsiooni ning vilistlaste üritusi Austraalias ja välismaal.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous.

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous. Näita vähem
Adelaide , Adelaide , Adelaide , Adelaide + 3 Rohkem Vähem