Master of Design Innovatsioon

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Hankige spetsialistide oskused ja teadmised, mis teil on vaja disaini tööstuse edukaks professionaaliks. Selles kolmekordse trimestri programmis saate õppida ideede elluviimise kunsti - alates kujundamisest kuni disaini ja ehituseni.

Valige tööstusharus keskendunud, disaini koolituse professionaalne kvalifikatsioon kolme tööstusharu - Industrial Design, Media Design ja Sotsiaalse Innovatsiooni Design - jaoks. Hinnake uusi tehnoloogiaid ja uurige disaini sotsiaalseid, kultuurilisi, keskkonnaalaseid ja majanduslikke mõjusid meie maailmale.

Kursuste ja juhendatud uuringute kombinatsiooni abil saate paremini mõista väärtust loomisprotsessi kaudu.

Disainiuuringute uuenduslikud laboratooriumid (DRIL)

Te teete suure osa oma tööst disainiuuringute uuenduslikust laboratooriumist (DRIL), pakkudes teile inspiratsiooni ja avastamist soodustavat ja toetavat keskkonda. Valige DRIL-i uurimisrühm, mis sobib teie praeguste teadmiste ja karjääri eesmärkidega, teie soovitud doktoritöö või teadustöö portfelli teemaga.

Töötage äriringkondadega ja kultuuriorganisatsioonidega rakendusuuringute projektide puhul, ehitage oma suhtlus- ja koostööoskused ning valmistuge ettekujutusele põnev karjäär.

Ühendus

Victoria aspirakond aitab teil luua väärtuslikke suhteid ja võrgustikke eakaaslaste, ülikooli töötajate ja tulevaste kolleegidega.

Teil on võimalused osaleda üritustel, seminaridel, töötubades ja sotsiaalsetes funktsioonides. Aspirantuuride ühing annab teile teavet Victoria õppetöö kohta ja annab teile ülikoolilinnakus hääle.

Karjäär

Te olete valmis karjäärile paljudes disainipõhistes avaliku ja erasektori valdkondades. Võite töötada tööstus-, interjööri- või tootearendajatena, kunstiteosejuhina, visuaalsete efektide kunstnikuna, juveliirina, näitusekunstnikuna, digitaalse animaatorina või veebidisainerina.

Kuna õpingute ajal omandate laia valikut oskusi, saate ka avada karjäärivõimalused, mis jäävad väljapoole põhitegevust.

Õppimine tagasi

Paljud üliõpilased naasevad pärast mitu aastat magistriõppesse ülikooli. Kui olete õppinud, on meie kontaktametnikud aitanud teil uuesti õppida ülikooli elus.

Stipendiumid

Koguge väärtusliku reaalmaailma kogemuse ja ülevaate sellest, millised uuringud on seotud Victoria suveteaduslike stipendiumitega.

Samuti saate otsida teisi stipendiume, mis põhinevad teie õpingute tasemel, valdkonna ja tausta alusel.

Edasi oma teadmisi Ph.D. Uuring

Kui teete oma magistriõppes hästi, saate taotleda Ph.D. See on ülikooli pakutav kõrgeim akadeemiline kvalifikatsioon, mis hõlmab järelevalve all originaalseid ja jätkusuutlikke uuringuid.

Ph.D. üliõpilasi toetab Graduate Research (FGR) teaduskond, mis tegeleb ka kõigi rakendustega.

Enne taotluse esitamist peate rääkima kooli kraadiõppe programmi koordinaatoriga Ph.D. õppida disainis.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Loe edasi

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Näita vähem
Wellington , Wellington , Wellington + 2 Rohkem Vähem