Master of Design Innovatsioon

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Hankige spetsialistide oskused ja teadmised, mis teil on vaja disaini tööstuse edukaks professionaaliks. Selles kolmekordse trimestri programmis saate õppida ideede elluviimise kunsti - alates kujundamisest kuni disaini ja ehituseni.

Valige tööstusharus keskendunud, disaini koolituse professionaalne kvalifikatsioon kolme tööstusharu - Industrial Design, Media Design ja Sotsiaalse Innovatsiooni Design - jaoks. Hinnake uusi tehnoloogiaid ja uurige disaini sotsiaalseid, kultuurilisi, keskkonnaalaseid ja majanduslikke mõjusid meie maailmale.

Kursuste ja juhendatud uuringute kombinatsiooni abil saate paremini mõista väärtust loomisprotsessi kaudu.

Disainiuuringute uuenduslikud laboratooriumid (DRIL)

Te teete suure osa oma tööst disainiuuringute uuenduslikust laboratooriumist (DRIL), pakkudes teile inspiratsiooni ja avastamist soodustavat ja toetavat keskkonda. Valige DRIL-i uurimisrühm, mis sobib teie praeguste teadmiste ja karjääri eesmärkidega, teie soovitud doktoritöö või teadustöö portfelli teemaga.

Tehke koostööd äri- ja kultuuriorganisatsioonidega rakendusuuringute projektidel, looge oma suhtlemis- ja koostööoskused ning valmistuge ette põnevaks kujundajakarjääriks.

Ühendus

Victoria aspirakond aitab teil luua väärtuslikke suhteid ja võrgustikke eakaaslaste, ülikooli töötajate ja tulevaste kolleegidega.

Teil on võimalus osaleda üritustel, seminaridel, töötubades ja ühiskondlikel eesmärkidel. Kraadiõppurite ühing võib anda teile teavet Victoria õpingute kohta ja pakkuda teile ülikoolilinnas häält.

Karjäär

Te olete valmis karjäärile paljudes disainipõhistes avaliku ja erasektori valdkondades. Võite töötada tööstus-, interjööri- või tootearendajatena, kunstiteosejuhina, visuaalsete efektide kunstnikuna, juveliirina, näitusekunstnikuna, digitaalse animaatorina või veebidisainerina.

Kuna õpingute ajal omandate laia valikut oskusi, saate ka avada karjäärivõimalused, mis jäävad väljapoole põhitegevust.

Õppimine tagasi

Paljud üliõpilased naasevad pärast mitu aastat magistriõppesse ülikooli. Kui olete õppinud, on meie kontaktametnikud aitanud teil uuesti õppida ülikooli elus.

Stipendiumid

Koguge väärtusliku reaalmaailma kogemuse ja ülevaate sellest, millised uuringud on seotud Victoria suveteaduslike stipendiumitega.

Samuti võite otsida muid stipendiume vastavalt oma õppeastmele, ainevaldkonnale ja taustale.

Edendage oma teadmisi doktorantuuris

Kui teil läheb oma magistritöös hästi, saate taotleda doktorikraadi omandamist. See on ülikooli pakutav kõrgeim akadeemiline kvalifikatsioon ning hõlmab algupäraseid ja pidevaid uuringuid järelevalves.

Doktorante toetab doktorantuur (FGR), mis tegeleb ka kõigi taotlustega.

Enne kandideerimist peaksite rääkima kooli kraadiõppe programmi koordinaatoriga disaini doktoriõppe võimaliku juhendamise kohta.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Loe edasi

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Näita vähem
Wellington , Wellington , Wellington + 2 Rohkem Vähem