Master of Disaster Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Hakka professionaalse katastroofiohu juhtimise spetsialistiks

Master of Disaster Management pakub humanitaarabi spetsialistidele tugevaid interdistsiplinaarseid teadmisi ja oskusi, mis vastavad tänapäeva hädaolukorra juhtimise ja katastroofidele reageerimise vajadustele.

Kogemused hiljutiste suurõnnetuste, humanitaarvaldkonna muutuste, konflikti muutumise ja kliimamuutuse mõju kohta on selgelt näidanud, et katastroofide ja kriisiohjamise jaoks on vaja terviklikku lähenemisviisi kahjumite vähendamiseks ja uute väljakutsetega tegelemiseks, mida praegused süsteem tundub ebapiisav, et vastata.

Ühtne ja terviklik lähenemisviis katastroofiohu juhtimisele ei ole ilma väljakutseteta. Otsus peab põhinema poliitiliselt, majanduslikult, sotsiaalselt, kultuuriliselt ja keskkonna seisukohalt jätkusuutlikul alusel ning olema juurdunud usaldusväärsetele arengupoliitikatele. Riskide vähendamine peab toetama ja suunama otsuseid valmisoleku, reageerimise ja taastamise planeerimisel ning programmides. Piisavad teadmistebaasi omavad spetsialistid ja õiged oskused on nende väljakutsete täitmiseks hindamatud.

Vastuseks sellele nõudmisele pakub University of Copenhagen ülaltoodud filosoofiale tuginevat magistriprogrammi - katastroofide juhtimise magister.

Osalejate profiilid

Katastroofijuhtimise kapten on asjakohane paljude elukutsete jaoks ja on mõeldud erinevate distsiplinaarsete taustade - riskijuhtide, inseneride, arstide, meditsiiniõdede, sõjaväeohvitseride, sotsiaalteadlaste, logistikute, ajakirjanike jne. riiklikes ametiasutustes, rahvusvahelistes organisatsioonides (nt ÜRO, Punase Risti / Punase Poolkuu Liikumine, EL), avalikes teenustes (kodanikukaitse, tervishoid, energia, vesi) ja humanitaarabiorganisatsioonides (nt MSF, Oxfam, DEMA).

Programmi struktuur

Katastroofijuhtimise magistrikraad koosneb 60 ECTS ainest, mis on saadud 4 kohustusliku kursuse (30 ECTS), 2 valikainete (10 ECTS) ja magistritöö (20 ECTS) kaudu.

Teie valitud täistööajaga või osalise tööajaga õpingud

 • Täisajaga õpe: 1 aasta. Programm algab septembris ja lõpeb järgmise aasta juulis.
 • Osalise tööajaga õpe: kuni 3 aastat.

Kursused

Kohustuslikud kursused

Õppemaksud

Õpilased saavad registreeruda kas täieliku magistriõppe programmi katastroofide juhtimisel või valida vabalt pakutavate kursuste hulgast. Allpool leiate täieliku magistriprogrammi hinna.

Taani valitsus maksab ministeeriumi toetust ELi / EMP üliõpilastele (vähendatud tasu), samas kui kõik teised üliõpilased peavad tasuma kogu kursuse tasu (standardtasu).

 • Vähendatud tasu: 112 500 Taani krooni ELi / EMP kodanike jaoks.
 • Tavaline tasu: 150 000 Taani krooni, mis ei ole EL / EMP kodanikud.

Kursuse kirjeldustes on toodud õpilaste hinnad ainult üksikuid kursusi järgides.

University of Copenhagen ei paku õppemaksu vähendamist ega stipendiume

University of Copenhagen ei paku õppemaksu vähendamist, stipendiume ega stipendiume. Samuti ei saa me vastata rahastamisega seotud küsimustele.

Vastuvõtmine ja rakendamine

Täisprogrammi üliõpilaste ja ühe kursuse üliõpilaste vastuvõtukriteeriumid

 • Hoidke vastav bakalaureuse- või magistrikraad või samaväärne
 • Omada vähemalt 2 aastat asjakohast töökogemust
 • Olge inglise keele oskus

Magistriprogrammi taotluste esitamise tähtajad

 • ELi-välised / EMP kodanikud - 1. aprill
 • EL / EMP kodanikud - 1. mai

Individuaalsed kursused

Individuaalsete kursuste esitamise tähtaeg on tavaliselt 8 nädalat enne loengu esimest päeva. Individuaalsete kursuste taotlemisel kasutage palun linki üksikute kursuste lehtedel.

Taotlusprotsess

Täitke taotlusvorm magistriõppe programmi veebilehel www.mind.ku.dk ja pidage meeles nõutud dokumentatsiooni.

Programm lubab täiskohaga õpilasi kord aastas.

Elamisload ja viisad

Kolmandate riikide / EMP riikide üliõpilased peavad enne Taani sisenemist saama viisa. Viisanõuded riiki sisenemiseks on erinevad, mistõttu peate konsulteerima Taani saatkonna või konsulaadiga teie piirkonnas.

Osalise tööajaga õppekavasse lubamine ei taga üliõpilase elamisluba. Lisateabe saamiseks pöörduge Taani immigratsiooniameti poole.

 • TÜÜP: Jätkuv professionaalne areng
 • ASUKOHT: University of Copenhagen , Taani ja väljasõit Lõuna-Aasia riigis
 • KESTUS: 1 aasta täistööajaga või kuni 3 aastat osalise tööajaga
 • KEEL: inglise keel
 • OSALISED: Humanitaarabi töötajad
 • ESITAMINE: 1. aprillil 2019 mitte-EL / EMP kodanikele. 1. mail 2019, ELi / EMP kodanike jaoks. Individuaalsete kursuste esitamise tähtaeg on tavaliselt 8 nädalat enne loengu esimest päeva.
 • LISAINFO: www.mdma.ku.dk

Kestus ja hind

Alguskuupäev: september 2019

Kestus: 1 aasta täistööajaga või kuni 3 aastat osalise tööajaga

Hind: 112 500 Taani krooni ELi / EMP üliõpilastele. 150 000 Taani krooni kõigile teistele õpilastele.

Tähtaeg: 1. aprill 2019, mitte-EL / EMP riikide kodanikud. 1. mail 2019, ELi / EMP kodanike jaoks.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Driven by intellectual creativity and critical thinking since 1479, researchers and students at the University of Copenhagen have expanded horizons and contributed to moving the world forward. With it ... Loe edasi

Driven by intellectual creativity and critical thinking since 1479, researchers and students at the University of Copenhagen have expanded horizons and contributed to moving the world forward. With its 5,000 researchers and 39,000 students, the University boasts an international research and study environment and is highly ranked on the leading ranking lists of the world's best universities. Näita vähem