Master of Engineering Juhtimine Clean Energy Engineering

Üldine

Programmi kirjeldus

* Kandideerimissüsteem avatakse 1. jaanuaril 2020

Inseneride juhtimise magistriõppes (MEL) on Clean Energy Engineering mõeldud inseneride ja keskkonnateaduste lõpetajate jaoks, kes soovivad muuta oma jätkusuutlik nägemus reaalsuseks ja edendada oma karjääri nõudlikus puhta energia valdkonnas.

Säästva energia tootmine, energia ülekandmine, jaotamine ja ladustamine ning energiatõhus kasutamine on õppekava peamised komponendid. Koos tugeva juhtimisoskusega ja ettevõtlusoskustega aitab see programm välja töötada uuenduslikke lahendusi, hallata meeskondi ja otseprojekte - oskuste kogumit, mis on tänapäeva ärikeskkonnas väga oluline.

Olemasolevate tehnoloogiate täiustamisel ja üleminekul jätkusuutlikumale energiasüsteemile muutuvad puhaste energiatehnoloogiate maailmaturul üha olulisemaks. Tööstus ja valitsus sõltuvad kriitiliselt andekatest tehnilistest juhtidest, kes saavad välja töötada uuenduslikke ja praktilisi lahendusi.

MEL on 12-kuuline programm, mille 60% keskendub teie tehnilisele spetsialiseerumisele, ülejäänud 40% on juhtimiskoolituskursused, mis suurendavad teie äri-, kommunikatsiooni- ja inimeste oskusi. Juhtimis- ja juhtimiskursuste kättetoimetamine on koostöös UBC Sauderi ärikooliga.

Kiired faktid

 • Kraad: inseneri juhtimise magister
 • Teema: Engineering
 • Tarneviis: ülikoolilinnakus
 • Spetsialiseerumine: Clean Energy Engineering
 • Programmi komponendid: ainult kursuste teostamine
 • Teaduskond: Rakendusteaduskond

Puhta energeetika inseneri inseneri juhtimise magister (Master of Engineering Leadership - MEL) on inseneride eriala, kes soovivad eristada ja juhtida innovatsiooni puhta energia valdkonnas. See hübriid-meistrikursus ühendab endise taseme inseneri kursused UBC Sauderi ärikoolide kursustega, pakkudes teile oskusi ja kindlustunnet, et oma karjääri edendada uutes suundades.

Valitsused ja tööstus kiirendavad üleminekut säästvatele energiaallikatele. Juhtivad organisatsioonid otsivad puhta energia eksperte, kellel on tehniline arusaam uuenduslike lahenduste väljatöötamiseks, mis vähendavad keskkonnamõju, edendavad geopoliitilist stabiilsust ja võimaldavad majanduse mitmekesistamist. Nad otsivad ka üksikisikuid, kellel on ettevõtluse ülevaade ja suhtlemisoskused, et juhtida meeskondi ja suunata muutusi.

Vali insener ja äri

MEL-i Clean Energy Engineering programm pakub ainulaadset tehniliste ja äriklasside kombinatsiooni - annab teile strateegilisi oskusi, et mängida juhtivat rolli tulevikku mõtlevates organisatsioonides. Insenerikursused hõlmavad kogu tööstusharu väärtusahelat, alates energiatootmisest, edastamisest ja jaotamisest energiakasutusse ja -juhtimisse. Ärikursused, mida pakuvad UBC Sauder School of Business, pakuvad teile tugeva aluse äritegevuse strateegias ja innovatsioonis, toimingutes ja logistikas, projektijuhtimises ja organisatsioonilises juhtimises.

Saada konkurentsieelne

Selles 12-kuulises programmis saate:

 • laiendada oma teadmisi säästvate energiasüsteemide, energiasalvestuse, energia jaotusvõrkude, energiatõhususe ja energiapoliitika kohta
 • teravdada oma tehnilisi ja analüütilisi oskusi läbi projektipõhise õppekava, mis sisaldab praktilisi õppimisvõimalusi, sealhulgas nurgakivi projekti
 • UBC kõrgtehnoloogiliste rajatiste ja multidistsiplinaarsete uurimiskeskuste tunnustatud teaduskonna ja tööstuse ekspertide õppimine
 • laiendage oma professionaalset võrku, kui teete koostööd teiste MELi üliõpilastega
 • omandada põhilised äri-, projektijuhtimise ja inimsuhete oskused oma karjääri edendamiseks ja enesekindlalt vastutuse suurendamiseks

Lisateavet selle uuendusliku professionaalse magistri kraadi kohta meie õpilastelt ja professoritelt.

Üldnõuded

 • Bakalaureusekraad üldise keskmiselt 76%
 • Dokumendid, mis tõestavad teie praegust kodakondsust (tavaliselt teie riigi passi või muud kodakondsusdokumenti) või teie Kanada alalist elukohta

Programmi erinõuded

 • Bakalaureusekraad inseneri või bakalaureusekraadi teaduse kraadi keskkonnateadus
 • Lõpetanud teise aasta bakalaureuseõppe termodünaamika kursuse
 • Kolm või enam aastat vastavat töökogemust

Inglise keele nõuded

Kui olete lõpetanud oma kraadi ülikoolis väljaspool Kanadat, kus inglise keel ei ole peamine õppekeel, peate esitama oma taotluse osana inglise keele keeleeksami tulemused:

 • Kui teie üliõpilane või magistrikraad lõpetati väljaspool Kanadat inglise keelt kõnelevas ülikoolis, aktsepteerime ülikooli inglise keele oskuse ametliku tõendi, milles öeldakse, et teie kraadiõppe põhitekst oli inglise keel.
 • Kui teie bakalaureuse või magistrikraadi ei õpetata inglise keeles, peate esitama kehtiva inglise keele oskuse skoori:
  • TOEFL (inglise keele kui võõrkeele test):
   • Minimaalne skoor on 90 (internetipõhine eksam), mille minimaalne osa on 22 [lugemisel, kuulamisel] ja minimaalne komponentide skoor 21 [kirjalikult, rääkides]
   • Minimaalne skoor 55 lugemiseks, kuulamiseks ja kirjutamiseks (paberil põhinevas testis) koos kirjaliku inglise testiga (TWE) 4,0-ga.
  • IELTS (rahvusvaheline inglise keele testimise teenus): minimaalne üldine bänd skoor on 6,5, ilma teise komponendi skoor vähem kui 6,0 akadeemilist (mitte üldine) IELTS test
 • Inglise keele oskuse testid peavad olema tehtud viimase 24 kuu jooksul teie taotluse esitamise ajal. Kui teie inglise keele oskuse tulemused aeguvad peagi, peate esitama ametlikud tulemused (lisaks mitteametlikele tulemustele, mis on esitatud koos teie veebirakendusega) Briti Columbia ülikoolile, kõrgkoolide vastuvõtuosakonnale (IELTS) või koodiga 0965 (TOEFL). Ametlikud testitulemused tuleb kätte saada otse väljaandvalt organisatsioonilt enne 24-kuulist tähtaja lõppu. Osakond ei vastuta nende õpilaste eest, kes ei saa oma tulemusi pärast nende aegumist esitada.
 • Taotluse täielikuks täitmiseks peavad õpilased esitama oma ametlikud testitulemused otse UBC -le dokumentide esitamise juhiste kaudu.

Kraadi eelised

UBC magistrikraadi juhtimiskoolituse (MEL) kraad annab teile volitused ja teadmised, et kindlalt võtta vastu suurema vastutuse positsioone või viia üleminek uude tööstussektorisse.

Uuenda oma tehnilisi oskusi

Jätkusuutliku energia tootmise, edastamise, levitamise, säilitamise ja kasutamise kursused annavad teile laialdase arusaama võimalustest ja väljakutsetest, mis tulenevad üleminekust säästvamale energia tulevikule.

Õpi ärikeelt

Tehniliste teadmiste ei piisa. UBC Sauder School of Businessi pakutavate kursuste abil saate omandada põhialuste ettevõtlusoskusi, parandades oma arusaamist laiapõhjalistest juhtimiskavadest.

Saage kindel liider

Juhtide arendamine on integreeritud kogu programmi, mis pakub teile pidevaid võimalusi juhtida meeskondi ja projekte ning tugevdada oma suhtlemisoskusi.

Gain professionaalse magistriõppe maailmaklassi ülikoolist

UBC on üks maailma 40 parimaid ülikoole ning selle programmid ja professorid on ülemaailmse tipptaseme maine. Applied Science'i teaduskond on üks Põhja-Ameerika premieri insenerikoolidest ning muljetavaldav hulk kõrgtehnoloogilisi rajatisi ja uurimiskeskusi, sealhulgas tuntud Clean Energy Research Centre.

UBC Sauder School of Business on Kanadas esikohal ja 38. maailmas äri- ja juhtimisuuringute jaoks ning kool on tuntud oma pühendumuse eest rangetele, asjakohastele ja kogemuslikele õpetustele.

"Õpilased saavad kasu programmi seostest Clean Energy Research Centre'iga, kus mõned maailma juhtivad teadlased teevad koostöös tööstuse, valitsuse ja teiste akadeemiliste partneritega energia lahendamise väljakutseid." - Anthony Lau

Laienda oma võrku

Õppides Clean Energy Engineering programmi MEL-s, suurendate oma isiklikku ja professionaalset võrku:

 • õppida maailma tuntud õppejõud, kes on puhta energia spetsialistid
 • õppides koos motiveeritud eakaaslastega, kes pakuvad programmi mitmekesist töökogemust ja perspektiive
 • võttes äriõppe kursusi teiste üliõpilastega teistest rakenduskõrgkoolide teaduskondadest - kaasatud ja ambitsioonikad spetsialistid multidistsiplinaarsest MEL-st ja tervishoiu juhtimise ja poliitika programmid

Mine edasi

Insenerid, kes on omandanud tehnilise eriala ja ettevõtte põhialused, omavad selget konkurentsieelist. Nõudmisel nii valitsuse kui ka tööstuse tööandjad, meie lõpetajate edukalt liikuda soovitud seisukohti ja uusi tööstussektoreid.

"Meie tööstuspartnerid osalevad aktiivselt õppekavade väljatöötamises, pakuvad tööstuslikku mentorlust üliõpilaste disainiprojektide jaoks ning võtavad programmi lõpetanutele selles valdkonnas projektide juhtimise." - Vladan Prodanovic

Karjäärivõimalused

Meie lõpetajate nõudlus on kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil, kusjuures valitsuse ja tööstuse tööandjad otsivad pidevalt asjatundjaid, kes saavad uusi protsesse ja süsteeme välja töötada. Lugege mõnda meie vilistlaste lugusid meie veebisaidilt, et selgitada välja, kuidas meie lõpetajad on oma suurepärases karjääris oma UBC MEL-iga Clean Energy Engineering kraadiga saavutanud. Programmi lõpetajad algasid ametikohtadel, näiteks projektijuht, ettevõtluse arendamine, energiaametnik, energiainsener, energeetika spetsialist.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and a ... Loe edasi

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and all engineering activities at the Vancouver campus and the School of Engineering at the Okanagan campus. Näita vähem