Master of Engineering Juhtimine Urban Systems

Üldine

Programmi kirjeldus

* Kandideerimissüsteem avatakse 1. jaanuaril 2020

Urban Systemsi Master of Engineering Leadership (MEL) on professionaalse kraadi süsteemide mõtlejatele, kes soovivad lahendada keerulisi infrastruktuuri väljakutseid. See hübriidprogramm ühendab endise taseme inseneri- ja linnaplaneerimise kursused UBC Sauder'i ettevõtluskoolide kursustega - annab teile oskused ja usalduse, et oma karjääri luua ja innovatsiooni juhtida linnaplaneerimises.

Avaliku ja erasektori organisatsioonid vajavad linnainfrastruktuuri ja -teenuste tõhusaks kavandamiseks ja haldamiseks linnaplaneerijaid ja insenere, kellel on tehnilised otsuste tegemise teadmised. Nad vajavad multidistsiplinaarse vaatenurgaga inimesi, kes mõistaksid ehitatud keskkonna sotsiaalsete, keskkonna- ja finantstegurite keerulist koosmõju. Samuti otsivad nad inimesi, kellel on äriperspektiiv ja inimestevahelised oskused meeskondade juhtimiseks ja muutuste juhtimiseks.

Kiired faktid

 • Kraad: inseneri juhtimise magister
 • Teema: Engineering
 • Kättetoimetamisviis: ülikoolilinnakus
 • Spetsialiseerumine: Urban Systems
 • Programmi komponendid: ainult kursuste teostamine
 • Teaduskond: Rakendusteaduskond
 • Kool: ühenduse ja regionaalse planeerimise kool

Vali insener ja äri

MEL Urban Systemsi programm pakub ainulaadset tehniliste ja äriklasside kombinatsiooni - annab teile strateegilisi oskusi, et mängida juhtrolli tulevikku mõtlevates organisatsioonides. Inseneri- ja linnaplaneerimise kursused hõlmavad kogu tööstusharu väärtusahelat, alates infrastruktuuri sotsiaalsest kontekstist ja planeerimisest kuni inseneri- ja disaini, projekti edastamise ja varahalduse kaudu. Ärikursused, mida pakuvad UBC Sauder School of Business, pakuvad teile tugeva aluse äritegevuse strateegias ja innovatsioonis, toimingutes ja logistikas, projektijuhtimises ja organisatsioonilises juhtimises.

Õppige täiskohaga või osalise ajaga

Programmi saate võtta kas täistööajaga (12 kuud) või osalise tööajaga (24 kuud). 12-kuulise täistööajaga valikuga saate oma õpingud lõpule ühe aasta jooksul, laiendades oma teadmistepagasit ja oskusi kontsentreeritud aja jooksul.

24-kuuline osalise tööajaga võimalus on neile, kes soovivad oma äri- ja tehniliste teadmiste ülesehitamisel tööd jätkata. Töö ja õppe tasakaalustamisega saate oma uued oskused kohe oma töökohal rakendada ning tuua tööst tulenevad tehnilised ja juhtimisprobleemid klassiruumis toimuvasse arutellu. See Urban Systems'i MEL-i osalise tööajaga versioon on ka võimalus ehitada kahe aasta jooksul oma professionaalne võrk. Õpilased, kes seda võimalust kasutavad, võivad oodata ülikoolilinnakus viibimist igal nädalal kahel tööpäeval (kokku umbes 10 tundi).

Saada konkurentsieelne

12- / 24-kuulise programmi jooksul:

 • omandama igakülgset arusaama omavahel seotud linnade infrastruktuuri süsteemide ja teenuste kavandamise ja haldamise parimatest tavadest, et aidata kaasa paindlikumatele ja jätkusuutlikumatele linnadele
 • laiendage oma valdkonnapõhiseid teadmisi projektipõhise õppekava kaudu, mis hõlmab kogukonna ja infrastruktuuri süsteemi elutsüklite kõiki etappe
 • õppida tunnustatud teaduskonna ja tööstuse eksperdid
 • laiendage oma professionaalset võrku, kui teete koostööd teiste MELi üliõpilastega
 • omandada põhilised äri-, projektijuhtimise ja inimsuhete oskused oma karjääri edendamiseks ja enesekindlalt vastutuse suurendamiseks

Lisateavet selle uuendusliku professionaalse magistri kraadi kohta meie õpilastelt ja professoritelt.

Üldnõuded

 • Bakalaureusekraad üldise keskmisega 76% ( UBC GPA samaväärsed magistriprogrammid (MEL ja MHLP) leiate siit)
 • Dokumendid, mis tõestavad teie praegust kodakondsust (tavaliselt teie riigi passi või muud kodakondsusdokumenti) või teie Kanada alalist elukohta

Programmi erinõuded

 • Undergraduate kraadiga seotud distsipliini linna süsteemid (kraad inseneri ei ole vaja programmi sisenemise)
 • Kolm või enam aastat vastavat töökogemust

Inglise keele nõuded

Kui olete lõpetanud oma kraadi väljaspool Kanadat asuvas ülikoolis, kus inglise keel ei ole õppe põhikeel, peate esitama oma ingliskeelse tasemeeksamituse tulemused:

 • Kui teie üliõpilane või magistrikraad lõpetati väljaspool Kanadat inglise keelt kõnelevas ülikoolis, aktsepteerime ülikooli inglise keele oskuse ametliku tõendi, milles öeldakse, et teie kraadiõppe põhitekst oli inglise keel.
 • Kui teie bakalaureuse või magistrikraadi ei õpetata inglise keeles, peate esitama kehtiva inglise keele oskuse skoori:
  • TOEFL (inglise keele kui võõrkeele test):
   • Minimaalne skoor on 90 (internetipõhine eksam), mille minimaalne osa on 22 [lugemisel, kuulamisel] ja minimaalne komponentide skoor 21 [kirjalikult, rääkides]
   • Minimaalne skoor 55 lugemiseks, kuulamiseks ja kirjutamiseks (paberil põhinevas testis) koos kirjaliku inglise testiga (TWE) 4,0-ga.
  • IELTS (rahvusvaheline inglise keele testimise teenus): minimaalne üldine bänd skoor on 6,5, ilma teise komponendi skoor vähem kui 6,0 akadeemilist (mitte üldine) IELTS test
 • Inglise keele oskuse testid peavad olema tehtud viimase 24 kuu jooksul teie taotluse esitamise ajal. Kui teie inglise keele oskuse tulemused aeguvad peagi, peate esitama ametlikud tulemused (lisaks mitteametlikele tulemustele, mis on esitatud koos teie veebirakendusega) Briti Columbia ülikoolile, kõrgkoolide vastuvõtuosakonnale (IELTS) või koodiga 0965 (TOEFL). Ametlikud testitulemused tuleb kätte saada otse väljaandvalt organisatsioonilt enne 24-kuulist tähtaja lõppu. Osakond ei vastuta nende õpilaste eest, kes ei saa oma tulemusi pärast nende aegumist esitada.
 • Õpilased peavad oma ametliku katse tulemuste saamiseks esitama oma ametlikud testi tulemused otse UBC -le dokumentide esitamise juhiste kaudu.

Kraadi eelised

UBC magistrikraadi juhtimiskoolituse (MEL) kraad annab teile volitused ja teadmised, et kindlalt võtta vastu suurema vastutuse positsioone või viia üleminek uude tööstussektorisse.

Värskendage oma tehnilisi oskusi

Programm tutvustab teid ehitatud infrastruktuuri projekteerimise, ehitamise, käitamise, hooldamise ja dekonstrueerimise kriitilistest aspektidest. Te saate strateegilise tasandi otsuste tegemiseks vajaliku laiaulatusliku tehnilise mõistmise, mis hoolikalt kaalub linnade infrastruktuuride aluseks olevaid keerukaid vastastikuseid sõltuvusi.

Õpi ärikeelt

Tehniliste teadmiste ei piisa. UBC Sauder School of Businessi pakutavate kursuste abil saate omandada põhialuste ettevõtlusoskusi, parandades oma arusaamist laiapõhjalistest juhtimiskavadest.

Hakka kindel juht

Juhtide arendamine on integreeritud kogu programmi, mis pakub teile pidevaid võimalusi juhtida meeskondi ja projekte ning tugevdada oma suhtlemisoskusi.

Saada maailmaklassi ülikoolist professionaalne magistrikraad

UBC on üks maailma 40 parimaid ülikoole ning selle programmid ja professorid on ülemaailmse tipptaseme maine. UBC loodusteaduste teaduskond on üks Põhja-Ameerika premieri insenerikoolidest ning ühenduse ja piirkondliku planeerimise kool pakub maailmaklassi õppekeskkonda, mille õppejõud on tunnustatud sotsiaal-, pikaajalise ja piirkondliku tasandi planeerimise eksperdid.

UBC Sauder School of Business on Kanadas esikohal ja 38. maailmas äri- ja juhtimisuuringute jaoks ning kool on tuntud oma pühendumuse eest rangetele, asjakohastele ja kogemuslikele õpetustele.

Laienda oma võrku

Ülikooli Urban Systems programmi MEL üliõpilane kasvatab oma isiklikku ja professionaalset võrku:

 • õppimine nii UBC Engineeringi kui ka kogukonna ja regionaalplaneerimise kooli tunnustatud õppejõududelt.
 • õppimine koos motiveeritud eakaaslastega, kes toovad programmi mitmekesise töökogemuse ja perspektiivid.
 • ettevõtluskursuste vastuvõtmine rakenduskõrgkoolide teiste erialade kraadiõppe üliõpilastega - kaasatud ja ambitsioonikad spetsialistid teistest multidistsiplinaarsetest MEL-i ning tervise juhtimise ja poliitika magistriprogrammidest.

"Urban Systemsi programmi multidistsiplinaarne olemus peegeldab seda, kuidas linnapiirkondade infrastruktuuriprojekte tegelikult kavandatakse ja hallatakse, kus linnaplaneerimise ja inseneriteadmisi omavad inimesed kohtuvad suurte ja keerukate küsimustega." - Stephanie Chang

Mine edasi

Õpilastel, kellel on laialdased tehnilised teadmised ja arusaam ärist, on selge konkurentsieelis. Nõudluse järele kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil on meie lõpetajad edukalt liikunud rollidesse omavalitsuste, kommunaalettevõtete, transporditeenuse pakkujate ja insenerikonsultatsiooniettevõtetega planeerijate, poliitiliste nõustajate ja ettevõtjatena.

"Meie lõpetajad on valmis töötama nii avalikus kui ka erasektoris, tuues uuenduslikku mõtlemist, et linnakeskused saaksid kasvada," - Susan Nesbit.

Viimati uuendatud Oktoober 2019

Teave kooli kohta

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and a ... Loe edasi

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and all engineering activities at the Vancouver campus and the School of Engineering at the Okanagan campus. Näita vähem