Master of Engineering Juhtimine Urban Systems

Üldine

Programmi kirjeldus

Lõppvooru CAN ja USA 2021 vastuvõtt: Kandideerimise tähtaeg 1. september 2020.

* Kandideerimissüsteem avaneb 1. jaanuaril 2021 kõigile 2022. aasta sisseastumistele.

Urban Systemsi Master of Engineering Leadership (MEL) on professionaalse kraadi süsteemide mõtlejatele, kes soovivad lahendada keerulisi infrastruktuuri väljakutseid. See hübriidprogramm ühendab endise taseme inseneri- ja linnaplaneerimise kursused UBC Sauder'i ettevõtluskoolide kursustega - annab teile oskused ja usalduse, et oma karjääri luua ja innovatsiooni juhtida linnaplaneerimises.

Avaliku ja erasektori organisatsioonid vajavad linna infrastruktuuri ja teenuste tõhusaks kujundamiseks ja haldamiseks linnaplaneerijaid ja insenere, kellel on tehnilised teadmised otsuste tegemiseks. Nad vajavad multidistsiplinaarse perspektiiviga inimesi, kes mõistavad ehitatud keskkonna sotsiaalsete, keskkonnaalaste ja rahaliste tegurite keerukat koosmõju. Samuti otsivad nad inimesi, kellel on äriline perspektiiv ja suhtlemisoskus meeskondade juhtimiseks ja muutuste suunamiseks.

Kiired faktid

 • Kraad: inseneri juhtimise magister
 • Teema: Engineering
 • Kättetoimetamisviis: ülikoolilinnakus
 • Spetsialiseerumine: Urban Systems
 • Programmi komponendid: ainult kursuste teostamine
 • Teaduskond: Rakendusteaduskond
 • Kool: ühenduse ja regionaalse planeerimise kool

Vali insener ja äri

Programm MEL in Urban Systems pakub ainulaadset kombinatsiooni tehnilistest ja äriklassidest - see annab teile strateegilised oskused mängida juhtivat rolli tulevikku mõtlevas organisatsioonis. Inseneri- ja linnaplaneerimise kursused hõlmavad kogu tööstuse väärtusahelat alates infrastruktuuri ja planeerimise sotsiaalsest kontekstist kuni inseneri ja disainini, projektide elluviimiseni ja varahalduseni. Kõrgeimalt asetatud UBC Sauderi ärikooli pakutavad ärikursused annavad teile tugeva aluse äristrateegias ja innovatsioonis, operatsioonides ja logistikas, projektijuhtimises ja organisatsioonilises juhtimises.

Õppige täis- või osalise tööajaga

Programmi saate võtta kas täiskohaga (12 kuud) või osalise tööajaga (24 kuud). 12-kuulise täistööajaga valiku korral lõpetate õpingud ühe aastaga, laiendades oma teadmistebaasi ja oskuste kogumit kontsentreeritud aja jooksul.

24-kuuline osalise tööajaga variant on mõeldud neile, kes soovivad oma äri- ja tehniliste teadmiste arendamise ajal edasi töötada. Tasakaalustades tööd ja õppimist, saate rakendada oma uusi oskusi kohe oma töökohal ning tuua töölt tehnilisi ja juhtimisalaseid väljakutseid klassiruumi. See Urban Systems MEL-i osalise tööajaga versioon on ka võimalus oma professionaalse võrgustiku loomiseks üle kahe aasta. Üliõpilased, kes seda võimalust kasutavad, võivad eeldada, et viibivad ülikoolis igal nädalal kahel tööpäeval (kokku umbes 10 tundi).

Saada konkurentsieelne

12- / 24-kuulise programmi jooksul:

 • Saage terviklik arusaam vastastikku sõltuvate linnainfrastruktuurisüsteemide ja -teenuste kujundamise ja haldamise parimatest tavadest, et aidata kaasa vastupidavamate ja jätkusuutlikumate linnade loomisele.
 • Laiendage oma sektoripõhiseid teadmisi projektipõhise õppekava kaudu, mis hõlmab kõiki kogukonna ja infrastruktuurisüsteemi elutsüklite etappe.
 • Õppige tunnustatud õppejõudude ja tööstuse ekspertide käe all.
 • Laiendage oma professionaalset võrgustikku, tehes samal ajal koostööd teiste MEL-i üliõpilastega.
 • Oma karjääri edendamiseks ja enesekindlalt suurema vastutusega ametikohtade võtmiseks omandage põhilised äri-, projektijuhtimis- ja suhtlemisoskused.

Üldnõuded

 • Bakalaureusekraad üldise keskmisega 76% ( UBC GPA samaväärsed magistriprogrammid (MEL ja MHLP) leiate siit)
 • Dokumendid, mis tõestavad teie praegust kodakondsust (tavaliselt teie riigi passi või muud kodakondsusdokumenti) või teie Kanada alalist elukohta

Programmi erinõuded

 • Undergraduate kraadiga seotud distsipliini linna süsteemid (kraad inseneri ei ole vaja programmi sisenemise)
 • Kolm või enam aastat vastavat töökogemust

Inglise keele nõuded

Kui olete lõpetanud oma kraadi väljaspool Kanadat asuvas ülikoolis, kus inglise keel ei ole õppe põhikeel, peate esitama oma ingliskeelse tasemeeksamituse tulemused:

 • Kui teie üliõpilane või magistrikraad lõpetati väljaspool Kanadat inglise keelt kõnelevas ülikoolis, aktsepteerime ülikooli inglise keele oskuse ametliku tõendi, milles öeldakse, et teie kraadiõppe põhitekst oli inglise keel.
 • Kui teie bakalaureuse või magistrikraadi ei õpetata inglise keeles, peate esitama kehtiva inglise keele oskuse skoori:
  • TOEFL (inglise keele kui võõrkeele test):
   • Minimaalne skoor on 90 (internetipõhine eksam), mille minimaalne osa on 22 [lugemisel, kuulamisel] ja minimaalne komponentide skoor 21 [kirjalikult, rääkides]
   • Minimaalne skoor 55 lugemiseks, kuulamiseks ja kirjutamiseks (paberil põhinevas testis) koos kirjaliku inglise testiga (TWE) 4,0-ga.
  • IELTS (rahvusvaheline inglise keele testimise teenus): minimaalne üldine bänd skoor on 6,5, ilma teise komponendi skoor vähem kui 6,0 akadeemilist (mitte üldine) IELTS test
 • Inglise keele oskuse testid peavad olema tehtud viimase 24 kuu jooksul teie taotluse esitamise ajal. Kui teie inglise keele oskuse tulemused aeguvad peagi, peate esitama ametlikud tulemused (lisaks mitteametlikele tulemustele, mis on esitatud koos teie veebirakendusega) Briti Columbia ülikoolile, kõrgkoolide vastuvõtuosakonnale (IELTS) või koodiga 0965 (TOEFL). Ametlikud testitulemused tuleb kätte saada otse väljaandvalt organisatsioonilt enne 24-kuulist tähtaja lõppu. Osakond ei vastuta nende õpilaste eest, kes ei saa oma tulemusi pärast nende aegumist esitada.
 • Õpilased peavad oma ametliku katse tulemuste saamiseks esitama oma ametlikud testi tulemused otse UBC -le dokumentide esitamise juhiste kaudu.

Kraadi eelised

UBC magistrikraadi juhtimiskoolituse (MEL) kraad annab teile volitused ja teadmised, et kindlalt võtta vastu suurema vastutuse positsioone või viia üleminek uude tööstussektorisse.

Värskendage oma tehnilisi oskusi

Programm tutvustab teile ehitatud infrastruktuuri projekteerimise, ehitamise, käitamise, hooldamise ja dekonstrueerimise kriitilisi aspekte. Saate laialdase tehnilise arusaama, mida on vaja strateegilise tasandi otsuste tegemiseks, milles võetakse hoolikalt arvesse linnainfrastruktuurisüsteemide aluseks olevaid keerukaid vastastikuseid sõltuvusi.

Õpi ärikeelt

Tehniliste teadmiste ei piisa. UBC Sauder School of Businessi pakutavate kursuste abil saate omandada põhialuste ettevõtlusoskusi, parandades oma arusaamist laiapõhjalistest juhtimiskavadest.

Hakka kindel juht

Juhtide arendamine on integreeritud kogu programmi, mis pakub teile pidevaid võimalusi juhtida meeskondi ja projekte ning tugevdada oma suhtlemisoskusi.

Saada maailmaklassi ülikoolist professionaalne magistrikraad

UBC kuulub maailma 40 parema ülikooli hulka ning selle programmidel ja õppejõududel on ülemaailmne tipptaseme maine. UBC rakendusteaduste teaduskond on koduks ühele Põhja-Ameerika juhtivale insenerikoolile ning kogukonna- ja regionaalplaneerimise kool pakub maailmatasemel õppekeskkonda koos teaduskondadega, kes on tunnustatud sotsiaalse, pikaajalise ja piirkondliku planeerimise eksperdid .

UBC Sauderi ärikool on Kanadas esikohal ning äri- ja juhtimisõpingute osas maailmas 38. kohal ning kool on tuntud oma pühendumuse eest rangele, asjakohasele ja kogemuslikule õpetamisele.

Laienda oma võrku

Ülikooli Urban Systems programmi MEL üliõpilane kasvatab oma isiklikku ja professionaalset võrku:

 • Õppimine maailmakuulsatelt õppejõududelt nii UBC inseneri kui ka kogukonna- ja regionaalplaneerimise koolilt.
 • Õppimine koos motiveeritud eakaaslastega, kes toovad programmi mitmekesise töökogemuse ja vaatenurga.
 • Ettevõtluskursuste läbimine rakendusteaduskonna teiste erialaste kraadiõppeprogrammide üliõpilastega - kaasatud ja ambitsioonikad spetsialistid teistest multidistsiplinaarsetest MEL- ja magistriõppe juhtimis- ja poliitikaprogrammidest.

"Urban Systemsi programmi multidistsiplinaarne olemus peegeldab seda, kuidas linnapiirkondade infrastruktuuriprojekte tegelikult kavandatakse ja hallatakse, kus linnaplaneerimise ja inseneriteadmisi omavad inimesed kohtuvad suurte ja keerukate küsimustega." - Stephanie Chang

Mine edasi

Õpilastel, kellel on laialdased tehnilised teadmised ja arusaam ettevõtlusest, on selge konkurentsieelis. Kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel nõudmisel on meie lõpetajad edukalt kolinud kohalike omavalitsuste, kommunaalettevõtete, transporditeenuste pakkujate ja inseneriteenuste pakkujate rollidesse planeerijate, poliitikanõustajate ja ettevõtjatena.

"Meie lõpetajad on valmis töötama nii avalikus kui ka erasektoris, tuues uuenduslikku mõtlemist, et linnakeskused saaksid kasvada," - Susan Nesbit.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and a ... Loe edasi

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and all engineering activities at the Vancouver campus and the School of Engineering at the Okanagan campus. Näita vähem