Master of Engineering Leadership integreeritud veemajanduses

Üldine

Programmi kirjeldus

* Kandideerimissüsteem avatakse 1. jaanuaril 2020

Integreeritud veemajanduse magistrikraadi insenerijuhtimise magistrikraad on mõeldud inseneride ja keskkonnateaduste lõpetajate jaoks, kes soovivad arendada ja viia läbi arenenud ja säästva veemajanduse algatusi. Programmis osalejad õpivad, kuidas rakendada füüsikalisi, keemilisi ja bioloogilisi üksusi ning protsesse veevarudeks ning tutvuda regulatiivsete ja keskkonnaalaste raamistikega.

Vesi on strateegiline ressurss ning puhta ja turvalise vee kättesaadavus on inimeste heaolu seisukohast hädavajalik. Nõudlus paremate veesüsteemide järele on nõudnud inimestele, kellel on tehnilised oskused, välja töötada praktilisi lahendusi valdkondades, mis hõlmavad veetöötlust, seireseadmeid, infotehnoloogiaid, tõhusat vee kasutamist ja taaskasutust ning uudseid biotehnoloogiaid.

Tehnikateadmiste ja juhtimiskoolituse kombinatsioon aitab teil välja töötada uuenduslikke lahendusi, hallata meeskondi ja otseprojekte - oskuste kogumit, mis on tänapäeva ärikeskkonnas väga oluline. Selle MEL taseme lõpetajad saavad rakendada programmis omandatud tehniliste ja juhtimisteadmiste keerulist tööriistakomplekti mitmesse erasektorisse, institutsionaalsetesse ja valitsusasutustesse, mis on seotud veekasutuse, töötlemise, uurimise ja kaitsega.

MEL on 12-kuuline kraad alates jaanuarist. Kui 70 protsenti integreeritud veemajanduse kursustest keskendub teie tehnilisele erialale, ülejäänud 30 protsenti on juhtimisarenduskursused, mis parandavad teie äri-, suhtlus- ja inimeste oskusi. Juhtimis- ja juhtimiskoolituste juurutamine toimub koostöös UBC i Sauder'i ettevõtluskooliga.

Kiired faktid

 • Kraad: inseneri juhtimise magister
 • Teema: Engineering
 • Tarneviis: ülikoolilinnakus
 • Spetsialiseerumine: integreeritud veemajandus
 • Programmi komponendid: ainult kursuste teostamine
 • Teaduskond: Rakendusteaduskond

Inseneri juhtimise magister (MEL) integreeritud veemajanduses on inseneride ja keskkonnateaduste lõpetanute kutsetase, kes soovivad jätkusuutliku veemajanduse algatustes välja pakkuda ja juhtida innovatsiooni. See hübriid-meistrikursus ühendab endise taseme inseneri kursused UBC Sauderi ärikoolide kursustega, pakkudes teile oskusi ja kindlustunnet, et oma karjääri edendada uutes suundades.

Valitsused ja erasektori organisatsioonid mitmetes tööstusharudes otsivad spetsialiste, kellel on multidistsiplinaarsed tehnilised oskused ja integreeritud perspektiiv, et töötada välja veeressursside säästvad lahendused. Neil on vaja inimesi, kellel on nii laiaulatuslik arusaam regulatiivsetest raamistikest kui ka üksikasjalikest teadmistest tegevuse ja protsesside füüsilistest, keemilistest ja bioloogilistest aspektidest. Nad otsivad ka üksikisikuid, kellel on ettevõtte teadmised ja suhtlemisoskused, et juhtida multidistsiplinaarseid meeskondi ja juhtida muutusi.

Vali insener ja äri

MEL integreeritud veemajanduses pakub ainulaadset tehniliste ja äriklasside kombinatsiooni - annab teile strateegilisi oskusi, et mängida juhtivat rolli tulevikku mõtlevates organisatsioonides. Tehnikakursused hõlmavad kogu veemajanduse spektrit, sealhulgas insener-hüdroloogiat, veepuhastuse projekteerimist, keskkonna vedeliku mehaanikat ning vee- ja reovee majandamise strateegiaid. UBC Sauder Business Schooli pakutavad ärikursused annavad teile tugeva aluse strateegia ja innovatsiooni, organisatsioonilise juhtimise ja jätkusuutlikkuse kaalutlustel.

Õppige täiskohaga või osalise ajaga

Programmi saate võtta kas täistööajaga (12 kuud) või osalise tööajaga (24 kuud). 12-kuulise täistööajaga valikuga saate oma õpingud lõpule ühe aasta jooksul, laiendades oma teadmistepagasit ja oskusi kontsentreeritud aja jooksul.

24-kuuline osalise tööajaga võimalus on neile, kes soovivad oma äri- ja tehniliste teadmiste ülesehitamisel tööd jätkata. Töö ja õppe tasakaalustamisega saate oma uued oskused kohe oma töökohal rakendada ning tuua tööst tulenevad tehnilised ja juhtimisprobleemid klassiruumis toimuvasse arutellu. See integreeritud veemajanduse osalise tööajaga versioon MEL on ka võimalus ehitada kahe aasta jooksul oma professionaalne võrk. Õpilased, kes seda võimalust kasutavad, võivad oodata ülikoolilinnakus viibimist igal nädalal kahel tööpäeval (kokku umbes 10 tundi).

Saada konkurentsieelne

Ainult 12-kuulise / 24-kuulise magistrikraadiga:

 • õppida füüsiliste, keemiliste ja bioloogiliste seadmete toiminguid ja protsesse rakendama veevarude jaoks, suurendades samal ajal oma teadlikkust regulatiivsetest ja keskkonnaalastest raamistikest
 • teravdada oma tehnilisi ja analüütilisi oskusi läbi projektipõhise õppekava, mis hõlmab tööstuse väärtusahela kõiki etappe ja sisaldab praktilisi õppimisvõimalusi
 • õppida tunnustatud teaduskonna ja tööstuse eksperdid üks maailma 40 top-ülikoolid
 • laiendage oma professionaalset võrku, kui teete koostööd teiste MELi üliõpilastega
 • omandada põhitegevus, projektijuhtimine ja suhtlemisoskused, et edendada oma karjääri ja enesekindlalt positsiooni suurendada vastutust

Lisateavet selle uuendusliku professionaalse magistri kraadi kohta meie õpilastelt ja professoritelt.

Üldnõuded

 • Bakalaureusekraad üldise keskmiselt 76%
 • Dokumendid, mis tõestavad teie praegust kodakondsust (tavaliselt teie riigi passi või muud kodakondsusdokumenti) või teie Kanada alalist elukohta

Programmi erinõuded

 • Keemia- ja bioloogilise inseneri, tsiviilehituse, geoloogilise inseneri või sellega seotud distsipliini inseneri, keskkonnateaduste, geoloogia, vedelate mehaanika, hüdroloogia, biotehnoloogia, bioloogia, biogeograafia või mikrobioloogia bakalaureuse kraad
 • Kolm või enam aastat vastavat töökogemust

Inglise keele nõuded

Kui olete lõpetanud oma kraadi väljaspool Kanadat asuvas ülikoolis, kus inglise keel ei ole õppe põhikeel, peate esitama oma ingliskeelse tasemeeksamituse tulemused:

 • Kui teie üliõpilane või magistrikraad lõpetati väljaspool Kanadat inglise keelt kõnelevas ülikoolis, aktsepteerime ülikooli inglise keele oskuse ametliku tõendi, milles öeldakse, et teie kraadiõppe põhitekst oli inglise keel.
 • Kui teie bakalaureuse või magistrikraadi ei õpetata inglise keeles, peate esitama kehtiva inglise keele oskuse skoori:
  • TOEFL (inglise keele kui võõrkeele test):
   • Minimaalne punktisumma 90 (internetipõhine eksam) koos minimaalsete komponentidega 22 [lugemine, kuulamine] ja minimaalne komponentide skoor 21 [kirjalikult rääkimine]
   • Minimaalne skoor 55 lugemiseks, kuulamiseks ja kirjutamiseks (paberil põhinevas testis) koos kirjaliku inglise testiga (TWE) 4,0-ga.
  • IELTS (rahvusvaheline inglise keele testimise teenus): minimaalne üldine bänd skoor on 6,5, ilma teise komponendi skoor vähem kui 6,0 akadeemilist (mitte üldine) IELTS test
 • Inglise keele tasemekatsed peavad olema teie taotluse esitamise ajal tehtud viimase 24 kuu jooksul. Kui teie inglise keele oskuse tulemused aeguvad varsti, peate esitama ametlikud tulemused (lisaks teie veebirakendusele esitatud mitteametlikele tulemustele) Briti Columbia Ülikoolisse, Graduate School Admissions Department (IELTS) või koodi 0965 (TOEFL). Ametlikud testi tulemused tuleb saada otse väljaandvast organisatsioonilt enne 24-kuulist kehtivusaja lõppu. Osakond ei vastuta selle eest, et üliõpilased ei suuda oma tulemusi esitada pärast nende kehtivusaja lõppemist.
 • Taotluse täielikuks täitmiseks peavad õpilased esitama oma ametlikud testitulemused otse UBC -le dokumentide esitamise juhiste kaudu.

Kraadi eelised

UBC magistrikraadi juhtimiskoolituse (MEL) kraad annab teile volitused ja teadmised, et kindlalt võtta vastu suurema vastutuse positsioone või viia üleminek uude tööstussektorisse.

Uuenda oma tehnilisi oskusi

Te omandate tehnilisi oskusi, mis on vajalikud praktiliste lahenduste väljatöötamiseks valdkondades, mis hõlmavad veetöötlust ja seiret, infotehnoloogiaid, tõhusat veekasutust ja taaskasutust ning uudseid biotehnoloogiaid.

Õpi ärikeelt

Tehniliste teadmiste ei piisa. UBC Sauder School of Businessi pakutavate kursuste abil saate omandada fundamentaalseid ärioskusi, parandades oma arusaamist laiapõhjalistest juhtimiskontseptsioonidest

Saage kindel liider

Juhtide arendamine on integreeritud kogu programmi, mis pakub teile pidevaid võimalusi juhtida meeskondi ja projekte ning tugevdada oma suhtlemisoskusi.

Gain professionaalse magistriõppe maailmaklassi ülikoolist

UBC on üks maailma 40 parimaid ülikoole ning selle programmid ja professorid on ülemaailmse tipptaseme maine. Applied Science'i teaduskond on üks Põhja-Ameerika premieri insenerikoolidest, kus on märgatud tugevaid külgi tsiviilehituse ja keemia- ja bioloogiatehnoloogia osakondades.

UBC Sauder School of Business on Kanadas esikohal ja 38. maailmas äri- ja juhtimisuuringute jaoks ning kool on tuntud oma pühendumuse eest rangetele, asjakohastele ja kogemuslikele õpetustele.

Laienda oma võrku

Integreeritud veemajanduse programmi MEL üliõpilane suurendab oma isiklikku ja professionaalset võrku:

 • maailma tunnustatud õppejõudude õppimine
 • õppides koos motiveeritud eakaaslastega, kes pakuvad programmi mitmekesist töökogemust ja perspektiive
 • võttes äriõppe kursusi teiste üliõpilastega teistest rakenduskõrgkoolide teaduskondadest - kaasatud ja ambitsioonikad spetsialistid multidistsiplinaarsest MEL-st ja tervishoiu juhtimise ja poliitika programmid

"Integreeritud programmina sobivad kursused õpilastele võimalused, mida mujal oleks raske leida ja kindlasti ei leia ühest osakonnast." - Dr Susan Baldwin

Mine edasi

Spetsialistid, kes on omandanud tehnilise eriala ja ettevõtte põhialused, omavad selget konkurentsieelist. Nõudmisel nii valitsuse kui ka tööstuse tööandjad, meie lõpetajate edukalt liikuda soovitud seisukohti ja uusi tööstussektoreid.

"Meie lõpetajal on teadmised ja oskused, et käivitada või parandada oma karjääri selles põnev ja pidevalt arenevas piirkonnas." - Dr Susan Baldwin

Karjäärivõimalused

Meie lõpetajad on kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil suurel nõudmisel tööstuse ja valitsuse tööandjad, kes otsivad spetsialiste, kes suudavad välja töötada ja pakkuda jätkusuutlikke veemajanduse algatusi. Programmi lõpetajad algasid ametikohtadel, näiteks Environmental EIT, keskkonnateadlane, president

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and a ... Loe edasi

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and all engineering activities at the Vancouver campus and the School of Engineering at the Okanagan campus. Näita vähem