Teie Master of Environmental Planning (MEP) ajal arendate oma teadmisi ja oskusi, mis on seotud nii planeerimise teooria kui ka praktiliste rakendustega.

Teie teadustöö oskused ehitatakse kõrgemale tasemele ja saate selle valdkonna teadmiste laialdase ja sügava mõistmise. Selles ulatuses täpsustad oma võimet näidata sõltumatut kriitilist otsust.

Koostöö planeerimisprofessionaalidega

Waikato's saate kasu planeerimise nõuanderühma pakutavast teenusest. Sellesse rühma kuuluvad piirkonnas kogenud planeerimise spetsialistid.

MEP-i programmi ajal saate minna külalislektoritele, osaleda seminaridel ja nautida väljasõite, kus mitmed spetsialistid jagavad oma teadmisi. Keskkonnaplaneerimise programmil on olnud pikaajalisi ja aktiivseid sidemeid nende spetsialistidega.

Õppejõud on seotud asjakohaste võrgustikega, nagu Resource Management Law Association ja Uus-Meremaa planeerimisinstituut. Koostöö on julgustatud ja Euroopa Parlamendi liige aitab luua suhteid õppejõudude ja tööandjate vahel, olenemata sellest, kas nad on keskkonnaagentuurides või ressursikasutustes. Need lingid aitavad lahendada praktilisi keskkonnaprobleeme.

Karjäärivõimalused

Kui olete oma MEP lõpule viinud, on teil õigus töötada mitmel eri töökohal. Teil võib olla kirglik uurimistöö ja soovite töötada teadustööga seotud rollis kas avalikus või erasektoris. Võibolla sooviksite töötada professionaalse planeerimise nõustamiseks või kohalikus või keskvalitsusasutuses. Võite soovida töötada iwi asutuse või loodusvarade kasutaja jaoks.

Peamine teema

  • Keskkonnaplaneerimine

Magistriõppe võimalused

Filosoofiadoktor (PhD)

Sissepääs ja registreerimine

Pärast keskkonnaplaneerimise bakalaureuse edukat lõpetamist saate BSoSc (Hons) ressursside ja keskkonnaplaneerimise alal või keskkonnaplaneerimise aspirantuuris taotleda keskkonnaplaneerimise magistri (MEP). See aste võib anda eristuse.

Euroopa Parlamendi liikmeks saamiseks peate olema läbinud ühe järgmistest ja olete saavutanud rahuldava palgaastme keskmise - tavaliselt vähemalt B:

  • Keskkonnaplaneerimise bakalaureus
  • Sotsiaalteaduste bakalaureus loodusressursside ja keskkonnaplaneerimise auhindadega või keskkonnaplaneerimise aspirantuur
  • Kinnitatud kvalifikatsioon, sealhulgas ressursside ja keskkonnaplaneerimise valdkonnas kinnitatud kraadiõppe dokumendid koos või koos nendega ning tõendid vähemalt kaheaastase töökogemuse kohta vastavas valdkonnas.

Samuti peate korraldama asjakohase järelevalve.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 26 kursust The University of Waikatois »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
märts 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
- Riiklikud tasud: 6 616 $ - 7 926 USD aastas / Rahvusvahelised tasud: 27 830 USD aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
märts 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
märts 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

märts 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date