Master of Environmental Planning

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Teie Master of Environmental Planning (MEP) ajal arendate oma teadmisi ja oskusi, mis on seotud nii planeerimise teooria kui ka praktiliste rakendustega.

Teie teadustöö oskused ehitatakse kõrgemale tasemele ja saate selle valdkonna teadmiste laialdase ja sügava mõistmise. Selles ulatuses täpsustad oma võimet näidata sõltumatut kriitilist otsust.

Koostöö planeerimisprofessionaalidega

Waikato's saate kasu planeerimise nõuanderühma pakutavast teenusest. Sellesse rühma kuuluvad piirkonnas kogenud planeerimise spetsialistid.

MEP-i programmi ajal saate minna külalislektoritele, osaleda seminaridel ja nautida väljasõite, kus mitmed spetsialistid jagavad oma teadmisi. Keskkonnaplaneerimise programmil on olnud pikaajalisi ja aktiivseid sidemeid nende spetsialistidega.

Õppejõud on seotud asjakohaste võrgustikega, nagu Resource Management Law Association ja Uus-Meremaa planeerimisinstituut. Koostöö on julgustatud ja Euroopa Parlamendi liige aitab luua suhteid õppejõudude ja tööandjate vahel, olenemata sellest, kas nad on keskkonnaagentuurides või ressursikasutustes. Need lingid aitavad lahendada praktilisi keskkonnaprobleeme.

Karjäärivõimalused

Kui olete oma MEP lõpule viinud, on teil õigus töötada mitmel eri töökohal. Teil võib olla kirglik uurimistöö ja soovite töötada teadustööga seotud rollis kas avalikus või erasektoris. Võibolla sooviksite töötada professionaalse planeerimise nõustamiseks või kohalikus või keskvalitsusasutuses. Võite soovida töötada iwi asutuse või loodusvarade kasutaja jaoks.

Peamine teema

  • Keskkonnaplaneerimine

Magistriõppe võimalused

Filosoofiadoktor (PhD)

Sissepääs ja registreerimine

Pärast keskkonnaplaneerimise bakalaureuse edukat lõpetamist saate BSoSc (Hons) ressursside ja keskkonnaplaneerimise alal või keskkonnaplaneerimise aspirantuuris taotleda keskkonnaplaneerimise magistri (MEP). See aste võib anda eristuse.

Euroopa Parlamendi liikmeks saamiseks peate olema läbinud ühe järgmistest ja olete saavutanud rahuldava palgaastme keskmise - tavaliselt vähemalt B:

  • Keskkonnaplaneerimise bakalaureus
  • Sotsiaalteaduste bakalaureus loodusressursside ja keskkonnaplaneerimise auhindadega või keskkonnaplaneerimise aspirantuur
  • Kinnitatud kvalifikatsioon, sealhulgas ressursside ja keskkonnaplaneerimise valdkonnas kinnitatud kraadiõppe dokumendid koos või koos nendega ning tõendid vähemalt kaheaastase töökogemuse kohta vastavas valdkonnas.

Samuti peate korraldama asjakohase järelevalve.

Viimati uuendatud Juuni 2018

Teave kooli kohta

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Loe edasi

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Näita vähem
Hamilton , Tauranga + 1 Rohkem Vähem