Master of Fine Arts disainimuudatustes

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Disainimuuduse magistriprogramm on kõrgtasemel kaheaastane programm disaini, peamise õppevaldkonna raames.

Disain hõlmab loovust, kriitilisust ja ümberkujundamist. Kujundus seab kahtluse alla asjade seisu ja mõjutab seda. Disain lahendab eeltingimusi, eelarvamusi, norme ja stereotüüpe ning tekitab emotsioone, mõtteid, tundeid ja tegevusi. Disain võib meie elusid ja suhteid maailmas parandada. See võib muuta meid tähelepanelikuks ja empaatiavseks ökoloogilistele ja sotsiaal-kultuurilistele süsteemidele, milles me elame. Paljude väljakutsetega maailmas võib disain olla jätkusuutlike muutuste teguriks.

Meie tulevikutee kujundamisel seisavad disainerid enne XX sajandi silmitsi eeskujulike ees seisvate väljakutsetega. Tegelikult muutub disaineri roll ja see peaks muutuma. Selle asemel, et kavandada masstootmist, mis oli oluline tööstusjärgse esimese etapi ajal, peavad futuuride projekteerijad toime tulema mitmesuguste rollide ja üha keerukamate probleemidega. Muutuvate teguritena mängivad disainerid jätkusuutlikkuse futuuride kujundamisel võtmerolli.

Linnaeus University disainimuudatuste magistriprogrammis vaidlustame disaineri traditsioonilist rolli, kes tegutseb distsiplinaarsetel ja meediapiiridel, et määratleda uued ülesanded, mis vastavad tänapäevastele ja tulevastele vajadustele. Kriiside lahendamiseks, millega me nüüd seisame silmitsi, peame tegema koostööd teiste akadeemiliste erialade ja kultuuritraditsioonidega ning koostöös professionaalsete disainerite, kogukondlike organisatsioonide, ettevõtete, aktivistide ja valitsusorganitega.

Disainimuudatuste õpilased võivad valida, kas laiendada olemasolevaid teadmisi konkreetses disainivaldkonnas või uurida uusi. Programm keskendub kunsti- ja eksperimentaalsetele protsessidele ning loomingulistele teadustöödele ning õpilased arendavad oma suutlikkust kriitilise mõtlemise saavutamiseks hästi ümarate ja tulevikku suunatud disainilahenduste ettepanekute tegemisel. Erilist tähelepanu pööratakse kaasaegsetele ja kujunemisjärgus disaini erialadele, nagu kriitiline ja spekulatiivne disain, sotsiaalne disain, meta-disain ja disainiaktivism. Lisaks sellele tutvustatakse ja tutvustatakse õpilastele asjakohaseid meetodeid hetkeseisundi küsitlemiseks, avanedes mõtlemisviisidele ja kujundades tuleviku loominguliselt ja muul viisil.


Sisenemise nõuded

Teise taseme uuringute ja sisenemise erinõuetega seotud üldised sisenemise nõuded:

 • 90 ainepunkti põhiuuringus, disain (sealhulgas sõltumatu projekt vähemalt 15 ainepunkti) või samaväärne
 • Kinnitatud portfell ja kavatsuste protokoll.
 • Inglise keel B / 6 või samaväärne.


Valikud

Valik tehakse akadeemilises väärtuses ja kinnitatud portfellis.


Õppekava

Vajuta siia programmi õppekavale.


Karjäär

Meie eesmärgiks on arendada kunsti küpsust ja edendada vastutustundlikku disainerrolli, keskendudes jätkusuutlikkusele ja disainile muutmisagendina. LNU-s arendate oma keerukates projektides välja oma oskused, mis on ettevalmistavad, kontseptsiooni väljatöötamisel ja rakendamisel.


Kraad

Magistrikraad (põhiteadus: disain)


Taotlus ja portfell

Taotluse protsess koosneb kahest etapist. Kõigepealt peate taotlema programmi veebiaadressil www.universityadmissions.se (inglise keeles) või www.antagning.se (rootsi keeles). Siis peate esitama oma portfelli Linnaeus University meie veebilehe kaudu href = "drexel.lnu.se/portfolio .


LÕPLIK TAOTLUS KUUPÄEV: 15. juuni 2018


Esitage oma taotlus koos portfelli kavatsustega.

Allpool leiate juhised portfelli kohta.


Portfooliohendid, disainimuudatuste magistriprogramm

Teie esitatud portfelli lugemiseks peab see koosnema kahest komponendist:

 1. Esindatav töö
 2. Eesmärkide avaldus


1. Esinduslik töö

Teie portfell peaks sisaldama teie kõige loomingulisema töö valimist, 10 tükki, ning see peaks esindama mitmesuguseid disaini- ja kunstialaseid lähenemisviise ja tulemusi seoses jätkusuutlikkusega ja kujundusega muutuste tegurina. Soovitame teil valida töö, mis näitab teie huvide valikut, ka väljaspool õpinguid. Esitage 10 tükki meie veebisaidil: href = "drexel.lnu.se/portfolio PDF-, PNG- või JPG-vormingus. Saate üles laadida maksimaalselt 50 MB.

Laadimisvormis sisestage üleslaaditud töö lühikirjeldus.


2. Otstarve

Palun kirjutage eesmärkide selgitus, mis ühel A4-lehel kirjeldab teie huvi disaini vastu, keskendudes järgmistele teemadele:

 • Mis teid huvitab?
 • Mida soovite disaini kaudu muuta?
 • Kuidas soovite oma haridust oma eesmärkide saavutamiseks kasutada?
 • Mis säästlikkus on sulle?

Eesmärgi avaldust hinnatakse järgmiselt:

 • Teie suutlikkus kavandada ja kavandada oma tulevikku disainerina
 • Teie eelmine ja kavandatud osalemine jätkusuutlikkuse ja muutustega
 • Teie oskus inglise keeles ennast väljendada

Esitage oma eesmärkide avaldamine meie veebisaidile: href = "drexel.lnu.se/portfolio PDF, PNG või JPG-vormingus.


Taotluse protsess koosneb kahest etapist:


Samm 1

Rakendage seda programmi veebiaadressil www.universityadmissions.se (inglise keeles) või www.antagning.se (rootsi keeles). Siin tuleb esitada dokumendid, mis tõendavad teie sobivust magistriõppe tasemel.

Kehtivad järgmised programmi koodid ja tähtajad:

Palun saatke oma taotlus programmi koodiks LNU-F2500 15. jaanuariks 2018


2. samm

Esitage oma portfell Linnaeus University (LNU).

Lennuameti poolt portfellide vastuvõtmise tähtajad on: 31. jaanuar 2018


Programmi heakskiitmine

Kui te vastate abikõlblikkuse kriteeriumidele, võetakse teie taotlus vastu ja hinnatakse teie portfelli alusel. Portfellide hindamist teostab valikukomisjon, kuhu kuuluvad õppejõud, väliseksperdid ja praegused üliõpilased. Portfell loetakse tervikuks ja portfelli hinnatakse järgmiste kriteeriumide alusel:

 • Kunsti kvaliteet
 • Visualiseerimise oskused
 • Loov lähenemine
 • Võime kriitiliselt mõelda
 • Võime töötada jätkusuutlikkusega ja muuta tahtmist

Pärast taotluse ja portfelli saatmist võtke ühendust, kui olete intervjuule valinud. Pakume telefoni / internetis internetis.

Ülikool ei avalda põhjuseid, miks otsus iga üksikloa taotluse heaks kiita või tagasi lükata. Kinnitatud üliõpilasi teavitatakse veebisaidilt www.universityadmissions.se või www.antagning.se .


Taotluse kontrollnimekiri


Küsimused?

Kui teil on küsimusi seoses taotlusega või loaga seotud küsimusega, ärge kahelge küsimusega e-posti teel Admissions Office'ile: admission@lnu.se

Kui teil on portfelli puudutavaid küsimusi või muid programmi puudutavaid küsimusi, võtke palun e-posti teel programmi koordinaatorile ühendust: zeenath.hasan@lnu.se

Viimati uuendatud Juuli 2018

Teave kooli kohta

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located.

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located. Näita vähem
Växjö , Kalmar + 1 Rohkem Vähem