Erasmus Munduse ühisõppe magistriprogramm "Advanced Chemical Spectroscopy in Chemistry (ASC)" on kaheaastane (120 ECTS) programm 5 Euroopa ülikoolis: Bologna ülikool Alma Matera, Itaalia; Helsingi Ülikool, Soome; Jagelloni Krakovi Ülikool, Poola; Leipzigi Ülikool, Saksamaa; University Lille1, Prantsusmaa (koordineeriv institutsioon), pakkudes üliõpilastele kultuuridevahelist haridust, tutvudes nüüdisaegsete spektroskoopiatehnikatega paljudes rakendustes. Programm annab üliõpilastele kaasaegse keemia jaoks vajalikke teadmisi ja valmistab neid ette ametikohtadele erinevates professionaalsetes valdkondades, nagu spektroskoopilised ja analüütilised laborid, tootjad ning keemiatehnoloogiate ja -ettevõtete teadusuuringute ja juhtimisega seotud ametikohad. Programm põhineb kohustuslikul liikuvusel ja vabastab mitu kraadi. Saadaval on mitu EÜ toetust. Erasmus Mundus andis õpilastele kohustuse õppida täistööajaga.

Vastuvõtutingimused

Iga õppekava jaoks on olemas spetsiaalsed registreerumisprotseduurid. Lisateavet taotlemise, õppemaksude ja tähtaegade kohta leiate aadressilt href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/AdvancedSpectroscopyChemistry/how-to-enrol

Õppetoetused ja toetused

Ülikooli üliõpilased võivad Emilia Romagna piirkonna, University of Bologna ja teiste väliskeskuste õpingute ajal saada majanduslikku toetust.

href = "https://www.unibo.it/et/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies

Õppemaksu erandid

Vaadake meie veebisaiti, et teada saada, millised on vajalikud dokumendid, et taotleda täielikke erandeid ja eritoetusi.

href = "http://www.master-asc.org/fees-and-scholarships/scholarships-opportunities/

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 49 kursust University of Bolognais »

Viimati uuendatud January 18, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date