Loe ametlikku kirjeldust

Kuigi tööstusharu nõudlus oskustega interaktiivsete disainerite ja mitmesuguste muude töökohtade järele, nagu kasutajakogemus (UX) disainerid, teenuste disainerid jne, kasvab, puudub ühine disaini kaudu ülikoolide ametlik haridus / koolitus. See kursus on mõeldud selleks, et anda üliõpilastele kõige kiiremini ja kiiresti arenevas valdkonnas kõige uuemad ja vajalikud oskused. Lõpetajad oskavad tööstuslikult rakendatavaid ja kulutõhusaid infokeskkondi (st multimeedia, interaktiivsete süsteemide disain ja sellega seotud infotehnoloogia). Kursus annab tööstusele lõpetajate, kes suudavad neid oskusi kombineerida oma esialgse distsipliini põhimõtetega professionaalsetes rakendustes orienteeritud seadetes. Kursus on pühendunud lõpetanutele, kellel on sügav arusaam digitehnoloogiate kujundamisel inimkeskmisest lähenemisviisist. See tagab, et loodud tooted "tõenäoliselt sobivad" mõttekas kasutajate elus, sest projekteerimisprotsessi on teavitatud sügavast arusaamisest inimeste tavast, konkreetsetest olukordadest ja väärtustest. Koostööteoste disain on atraktiivne erinevatele õppuritele, nimelt need, kes praegu töötavad töökohal, mis ei ole seotud koostoimimise kujundamisega, kes töötavad töödega, mis on tihedalt seotud koostoimimise disainiga, ja need, kes juba töötavad koostoimes disainiga seotud töödega .

Põhieesmärkidel õpivad õpilased praktilist praktikat iteratiivse inimkeskse disainiprotsessi abil, et lahendada reaalmaailma probleem tegelikke kasutajaid, arendades oskusi analüüsida, genereerida ja edastada lahendusi keerulistele probleemidele. Samuti saavad nad interaktsiooni kujundamisel täiustatud tehnilisi ja teoreetilisi teadmisi. Õpilased tegelevad ka interaktsiooni kujundusega arenevate arvutite kontekstis, omandades edasijõudnud teadmised ja oskused. Õpilased töötavad välja tipptasemel disainioskused (sealhulgas autonoomia, eksperdiarvamused, kohanemisvõime ja vastutus), keskendudes kasutajakogemuse projektidega seotud kutsepraktika õppimisele ja nurgakivi teema kaudu, kus nad kaasavad tööstuslikust kliendist tellitud projekti, keskendudes lõpetaja tasemele tulemusi. Teadmiste kohanemisvõime ja praktikute / õppijate vastutustunde demonstreerimise oskused omandatakse kõigi stuudiosainete kaudu, kus õpilased peavad kohanema kasutajatega töötamise ettearvamatute protsessidega, välitööde tegemiseks looduses, kordustrükkide kujundamisel ja katsetamisel kasutajatega, järjestikune kujundusprotsess. Õppuriteemad võimaldavad õpilastel näidata oma vastutust praktikutega, arendades välja projektijuhtimise ja meeskonnatöö oskused.

Õppurid arendavad uurimismeetoditel põhineva teema uurimiseks ja rakendamiseks väljakujunenud teooriaid teadmiste kogumiseks või praktikasse, mis hõlmab uurimisplaani, intervjuu ajakava koostamist, sondide komplekti ja kasutajate uurimistulemuste analüüsi intervjuude ja sondide abil. Kõigil kolmel stuudiotöö teemadel on märkimisväärsed kasutajate uurimisetapid, mis keskenduvad asjakohaste uurimisvahendite struktureeritud ja süstemaatilisele kasutamisele professionaalses kontekstis disaini artefakti mõtlemise, arendamise ja valideerimise jaoks ning nõuavad rakenduslikke teooriaid praktika kavandamiseks. Spetsiaalsed teadmised ja oskused on välja töötatud kolme mooduliga, mis keskenduvad kas mängude disainile, andmeanalüütikale või interaktsiooni programmeerimisele. Need moodulid sisaldavad struktureeritud ainete kombinatsiooni, mis keskenduvad oskustele ja teadmiste arendamisele igas domeenis, ning aitavad õpilastel arendada oma autonoomiat, ekspertteadmisi ja kohanemisvõimet. Need hõlmavad ka praktilisi projektipõhiseid teemasid, mille käigus õpilased arendavad oma eripädevusi projektipõhises režiimis. Alternatiivselt võivad üliõpilased valida uurimisprojekti uute teadmiste loomiseks vastastikuse disaini valdkonnas. Õpilased tegelevad ka ainetega, mis võimaldavad nende oskuste arendamist laiendatud tasandil. Tänu oma intensiivsusele on see kursus muutuva õppimise kogemus ja valmistab ette kõrghariduse omandajaid, kes võtavad töökohal ulatusliku projektijuhtimise ja arendamise vastutuse. Lisaks laieneb laiendatud õppeprogramm erialal suurema õppimise sügavusele ja võimaldab õpilaste kogemusi konsolideerida.

Lõpetajad saavad töötada mitmesugustes tehnoloogiaspetsiifilistes rollides, nagu interaktsiooni disainer, UX disainer, UX-i uurija, teenindusdisainer või digitaalse kogemuse arhitekt. Nende jaoks, kes praegu töötavad tihedalt seotud töökohtades, nagu veebidisain, graafiline disain, liidese kujundus jne, pakub see kursus vajalikku formaalset väljaõpet distsipliinis, et muuta interaktsiooni kujundamisel selgemat liikumist töökohta. Samamoodi leiavad paljud, et nad ei tegele formaalse väljaõppega, vastastikuse kujundamise valdkonnas, ning see kursus annab hea aluse ja võimalused formaalsemaks suhtlemise disaini oskuste laiendamiseks. See, kes ei tööta interaktsiooni kujundamisega seotud töös, pakub seda kursust distsipliini tundmaõppimiseks ja interaktsioonide disaini vihmavariandile üleminekuks erinevatele töökohtadele.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 99 kursust University of Technology Sydneyis »

Viimati uuendatud November 20, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
Duration
Võta kooliga ühendust
Osakoormus
Päevane õpe
Price
20,755 AUD
AUD-s 24cp-seansi kohta
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date