Master of Interaction Design

Üldine

Programmi kirjeldus

Rakenda kohe!

ixd-cover.jpg_5616x3744.jpg

Koostoimimise disain (IxD) on kiiresti arenev loomevaldkond. Aruka tarbijatehnoloogia käimasolev areng on suurendanud vajadust hästi kavandatud intuitiivsete kasutajaliideste ja kogemuste järele. Olgu see siis mobiilirakendus, veebipõhise teenuse esiosa või keerukas süsteem, mis hõlmab erinevaid digitaalseid ja füüsilisi kogemusi, on interaktsiooni kujundus oluline osa sellest. Koostoimimise projekteerijate eesmärk on muuta kasutajate kohtumised keerulise teabe ja masinatega nii lihtsaks kui ka meeldivaks.

Meie programm keskendub inimkesksele disainile. Kasutaja uuringud, analüüsid ja katsetamine moodustavad õppekava aluse. Teoreetilised uuringud on üles ehitatud praktilistest disainiprojektidest, mis põhinevad Eesti ja välismaiste ettevõtete reaalsel pühadel. Kasutajaspetsiifiline, vilgas disain ja toote / teenuse arendamise meetodid tagavad projektide usaldusväärse tulemuse.

Meie magistriprogrammi koostöö graafilise disaini osakonnaga keskendub graafilise kasutajaliidese disaini oskustele ja tööriistadele - andmete visualiseerimisele, digitaalsele tüpograafiale, visuaalsele kujundusele, liikuvgraafikale, GUI prototüübile jne.

Koostöö tootearenduse, sisearhitektuuri ja disainiprogrammi osakondadega

Koostöö disaini magistriõppe lõpetajad on hästi varustatud keerukate toodete / teenuste arendusprojektide käivitamiseks ja rahvusvaheliste multidistsiplinaarsete meeskondade juhtimiseks. Ootame, et meie õpilased esindaksid paljusid erinevaid taustapilte. Eelnev kogemus disaini ja tarkvaraarenduse valdkonnas on kasulik, kuid pole mingil juhul vajalik. Programmi esimesel poolaastal aitab sissejuhatavate kursuste kogum õpilastel tutvuda disaini, programmeerimise ja ettevõtlusega. Tervitame kõiki, kes on tõsiselt huvitatud koostoime, liideste ja kasutajate kogemuste kujundamisest. Kui soovite õppida, kuidas töötada spetsialisti või meeskonnajuhina koostoime disaini valdkonnas, liitu meie rahvusvaheliste üliõpilastega!

Lõpetanute tööhõiveprofiilid:

  • Koostoimetaja
  • Liidese kujundaja
  • Kasutaja kogemus disainer
  • Teenuse kujundaja
  • Disainijuht
  • Disaini meeskonna juht

"Ma tahtsin õppida Interaktsiooni disaini kunstikoolis, mitte ülikoolis. Euroopas on vaid vähe kunstikooli, mis pakuvad selle valdkonna magistrikraadi, ja Eesti näib olevat selle riigi jaoks suurepärase pärandina , nii et ma otsustasin EAA . Tänu sellele programmile olen omandanud väga tugeva aluse disaini mõtlemises, prototüüpides ja projektipõhises projekteerimises. Kõik projektid on praktilised, lõpuks on olemas tõeline toode, mis on väga hea. Kuigi enamik projekte juhtuda koostöös tööstusharu partneritega, saate siiski pakkuda rohkem abstraktne ja kontseptuaalne töö ja mõnikord tööstuse partnerid, see on isegi rohkem inspireeriv. programm on aidanud mul kujundama oma projekte mõtted, et lõpptoote - meeskonnas ja üksi. "

- Roland Arnoldt, MA suhtlemise disain '18

Vastuvõtmise periood: 1. veebruar - 29. veebruar 2020

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Estonian Academy of Arts, founded in 1914, is the only public university in Estonia offering higher education in fine arts, design, architecture, media, visual studies, art culture, cultural herit ... Loe edasi

The Estonian Academy of Arts, founded in 1914, is the only public university in Estonia offering higher education in fine arts, design, architecture, media, visual studies, art culture, cultural heritage and conservation. Located in the capital city, Tallinn, it is an active study and research institution and the leading national centre of innovation in visual culture. Näita vähem