ixd-cover.jpg_5616x3744.jpg

Koostoimimise disain (IxD) on kiiresti arenev loomevaldkond. Aruka tarbijatehnoloogia käimasolev areng on suurendanud vajadust hästi kavandatud intuitiivsete kasutajaliideste ja kogemuste järele. Olgu see siis mobiilirakendus, veebipõhise teenuse esiosa või keerukas süsteem, mis hõlmab erinevaid digitaalseid ja füüsilisi kogemusi, on interaktsiooni kujundus oluline osa sellest. Koostoimimise projekteerijate eesmärk on muuta kasutajate kohtumised keerulise teabe ja masinatega nii lihtsaks kui ka meeldivaks.

Meie programm keskendub inimkesksele disainile. Kasutaja uuringud, analüüsid ja katsetamine moodustavad õppekava aluse. Teoreetilised uuringud on üles ehitatud praktilistest disainiprojektidest, mis põhinevad Eesti ja välismaiste ettevõtete reaalsel pühadel. Kasutajaspetsiifiline, vilgas disain ja toote / teenuse arendamise meetodid tagavad projektide usaldusväärse tulemuse.

Meie magistriprogrammi koostöö graafilise disaini osakonnaga keskendub graafilise kasutajaliidese disaini oskustele ja tööriistadele - andmete visualiseerimisele, digitaalsele tüpograafiale, visuaalsele kujundusele, liikuvgraafikale, GUI prototüübile jne.

Koostöö tootearenduse, sisearhitektuuri ja disainiprogrammi osakondadega

Koostöö disaini magistriõppe lõpetajad on hästi varustatud keerukate toodete / teenuste arendusprojektide käivitamiseks ja rahvusvaheliste multidistsiplinaarsete meeskondade juhtimiseks. Ootame, et meie õpilased esindaksid paljusid erinevaid taustapilte. Eelnev kogemus disaini ja tarkvaraarenduse valdkonnas on kasulik, kuid pole mingil juhul vajalik. Programmi esimesel poolaastal aitab sissejuhatavate kursuste kogum õpilastel tutvuda disaini, programmeerimise ja ettevõtlusega. Tervitame kõiki, kes on tõsiselt huvitatud koostoime, liideste ja kasutajate kogemuste kujundamisest. Kui soovite õppida, kuidas töötada spetsialisti või meeskonnajuhina koostoime disaini valdkonnas, liitu meie rahvusvaheliste üliõpilastega!

Lõpetanute tööhõiveprofiilid:

  • Koostoimetaja
  • Liidese kujundaja
  • Kasutaja kogemus disainer
  • Teenuse kujundaja
  • Disainijuht
  • Disaini meeskonna juht

"Ma tahtsin õppida Interaktsiooni disaini kunstikoolis, mitte ülikoolis. Euroopas on vaid vähe kunstikooli, mis pakuvad selle valdkonna magistrikraadi, ja Eesti näib olevat selle riigi jaoks suurepärase pärandina , nii et ma otsustasin EAA . Tänu sellele programmile olen omandanud väga tugeva aluse disaini mõtlemises, prototüüpides ja projektipõhises projekteerimises. Kõik projektid on praktilised, lõpuks on olemas tõeline toode, mis on väga hea. Kuigi enamik projekte juhtuda koostöös tööstusharu partneritega, saate siiski pakkuda rohkem abstraktne ja kontseptuaalne töö ja mõnikord tööstuse partnerid, see on isegi rohkem inspireeriv. programm on aidanud mul kujundama oma projekte mõtted, et lõpptoote - meeskonnas ja üksi. "

- Roland Arnoldt, MA suhtlemise disain '18

Vastuvõtuaeg: 1. märts - 3. mai 2019

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 5 kursust Estonian Academy of Artsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
1,900 EUR
1900 eurot aastas (ELi kodanike jaoks, Island, Norra, Liechtenstein, Türgi, Gruusia, Ukraina, Valgevene, Moldova, Venemaa ja Šveits) ja 5900 eurot aastas (ELi mittekuuluvate riikide kodanike jaoks)
Deadline
Võta kooliga ühendust
Admissions start: 1st of March. Deadline: 3rd of May
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Admissions start: 1st of March. Deadline: 3rd of May
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Admissions start: 1st of March. Deadline: 3rd of May
End Date

Interaction Design at the Estonian Academy of Arts

Interaction Design at the Estonian Academy of Arts