Master of Management Program

Üldine

Programmi kirjeldus

Peking University HSBC Business School (PHBS) asub Shenzheni Hiina elujõulises ettevõtluses asuvas linnas ja Hongkongi rahanduskeskuses asuval Peking University HSBC Business School (PHBS) toob Pekingi ülikooli ajaloolise kohaloleku riigi lõuna suunas ja on üks maailma üks südames. kõige lootustandvamaid ja dünaamilisi suurlinnapiirkondi. Vähesed teised Hiinas asuvad piirkonnad pakuvad sobivaima võimaluse asutusele, mis on mõeldud selle riigi kõige olulisemaks lõpetaja ärikooliks.

Akrediteeritud EFMD majanduskoostöö lepingutele ja AACSB, PHBS on kiiresti kasvanud maine ja keskusena rahvusvahelise tipptaseme äri haridus.

PHBS Master of Management on kaheaastane ja täistööajaga programm, mis lõpeb lõputööga, mis keskendub põhitegevusele majandusteoorias ja -rakendustes ning kus rahvusvahelised üliõpilased õpivad koos hiina eakaaslastega kultuuridevahelise dialoogi keskkonnas.

Akadeemiline aasta koosneb kahest semestrist, millest igaüks moodustab kaks moodulit. Iga moodul kestab üheksa nädalat. Lisaks on teaduskonna liikmed pälvinud oma doktorikraadi tipptasemel ülikoolidelt üle maailma ja kõik kursused on õpetatud ainult inglise keeles.

Õppekava

See programm pakub erikoolitust juhtimises ja hõlmab valdkondadevahelisi kursuste nagu juhtimisteooriaid, majandusteadust ja organisatsioonilist käitumist ning kuidas neid rakendada reaalmaailma korporatiivsetele küsimustele. See sisaldab matemaatilist ja loogilist mõtlemist loomingulise ja külgmise mõtlemisega probleemide analüüsimiseks ja lahendamiseks. Kursused hõlmavad strateegilist juhtimist, operatsioonide juhtimist, organisatsiooni käitumist, empiirilist ärianalüüsi, turunduse juhtimist, üldist ja ärilist Hiina keelt ning valikained.

Programmi eesmärgid

Selle eesmärk on arendada õpilaste teaduslikke teadmisi juhtimise ja võime teostada teadusuuringuid seotud kontsentratsioonidega. Selle eesmärk on ka ette valmistada üliõpilasi tipptasemel teadmisi ettevõtte juhtimise ja võime pakkuda lahendusi praktilisi äriküsimusi, kohaldades juhtkonna teooriad. See pakub kõvasid ja pehmeid oskusi, mis on vajalikud õpilaste muutumiseks uuenduslikeks globaalsete juhtkonna juhtideks erinevates sektorites ja karjäärides.

Nõuded kraadile, taotlemise protsess ja vastuvõtu nõuded

Lisateabe saamiseks külastage meie veebisaiti siit

Viimati uuendatud okt 2018

Teave kooli kohta

For more than 100 years, Peking University has been an elite institution of learning,recognized internationally as one of China's premier centers of academic excellence. Founded in 2004, as Peking Uni ... Loe edasi

For more than 100 years, Peking University has been an elite institution of learning,recognized internationally as one of China's premier centers of academic excellence. Founded in 2004, as Peking University Shenzhen Graduate School of Business, we were renamed Peking University HSBC Business School (PHBS) in August of 2008. PHBS seeks not only to build on its parent institution's inspiring traditions, but also to develop its own world-class reputation. Näita vähem
Shenzhen , Witney + 1 Rohkem Vähem