Peking University HSBC Business School (PHBS) asub Shenzheni Hiina elujõulises ettevõtluses asuvas linnas ja Hongkongi rahanduskeskuses asuval Peking University HSBC Business School (PHBS) toob Pekingi ülikooli ajaloolise kohaloleku riigi lõuna suunas ja on üks maailma üks südames. kõige lootustandvamaid ja dünaamilisi suurlinnapiirkondi. Vähesed teised Hiinas asuvad piirkonnad pakuvad sobivaima võimaluse asutusele, mis on mõeldud selle riigi kõige olulisemaks lõpetaja ärikooliks.

Akrediteeritud EFMD majanduskoostöö lepingutele ja AACSB, PHBS on kiiresti kasvanud maine ja keskusena rahvusvahelise tipptaseme äri haridus.

PHBS Master of Management on kaheaastane ja täistööajaga programm, mis lõpeb lõputööga, mis keskendub põhitegevusele majandusteoorias ja -rakendustes ning kus rahvusvahelised üliõpilased õpivad koos hiina eakaaslastega kultuuridevahelise dialoogi keskkonnas.

Akadeemiline aasta koosneb kahest semestrist, millest igaüks moodustab kaks moodulit. Iga moodul kestab üheksa nädalat. Lisaks on teaduskonna liikmed pälvinud oma doktorikraadi tipptasemel ülikoolidelt üle maailma ja kõik kursused on õpetatud ainult inglise keeles.

Õppekava

See programm pakub erikoolitust juhtimises ja hõlmab valdkondadevahelisi kursuste nagu juhtimisteooriaid, majandusteadust ja organisatsioonilist käitumist ning kuidas neid rakendada reaalmaailma korporatiivsetele küsimustele. See sisaldab matemaatilist ja loogilist mõtlemist loomingulise ja külgmise mõtlemisega probleemide analüüsimiseks ja lahendamiseks. Kursused hõlmavad strateegilist juhtimist, operatsioonide juhtimist, organisatsiooni käitumist, empiirilist ärianalüüsi, turunduse juhtimist, üldist ja ärilist Hiina keelt ning valikained.

Programmi eesmärgid

Selle eesmärk on arendada õpilaste teaduslikke teadmisi juhtimise ja võime teostada teadusuuringuid seotud kontsentratsioonidega. Selle eesmärk on ka ette valmistada üliõpilasi tipptasemel teadmisi ettevõtte juhtimise ja võime pakkuda lahendusi praktilisi äriküsimusi, kohaldades juhtkonna teooriad. See pakub kõvasid ja pehmeid oskusi, mis on vajalikud õpilaste muutumiseks uuenduslikeks globaalsete juhtkonna juhtideks erinevates sektorites ja karjäärides.

Nõuded kraadile, taotlemise protsess ja vastuvõtu nõuded

Lisateabe saamiseks külastage meie veebisaiti siit

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Peking University HSBC Business School (PHBS)is »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
60,000 CNY
õppemaks aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date