Magister Juhtimise Hotellindus

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Cornelli magistrikraad juhtimises külalislahkuses (MMH) on esmakursuslane juhtimisprogramm, mille eesmärk on käivitada või ajada teie karjäär külalislainetööstuse tulevase liidrina. Ükskõik, kas teie soov on ettevõtte või butiik, käivitamine või laienemine, kodumaine või globaalne, võib MMH teie eesmärkide saavutamisele lisada väärtust, fookust ja kiirust.

AACSB-akrediteeritud MMH valmistab teid unikaalselt ette teie tulevikuks, kuna teie juhtimiskursusi õpetatakse külalislahkuse valdkonnas. Teie juhtumianalüüsid, projektid ja ülesanded põhinevad külalislahkusel ja kehtivad otseselt sellele. Lisaks võite spetsialiseeruda paladele, mis käsitlevad meie tööstuse tänapäevaseid väljakutseid ja võimalusi, sealhulgas tulude haldamine ja dünaamiline hinnakujundus, teenuste turundus ja e-kaubandus ning kinnisvara. Õpilased saavad tulevase äriettevõtte arendamisel keskenduda ettevõtlusele või kohandada oma unikaalset karjäärispetsialiseerumist, kasutades selleks programmi ressursse, et see vastaks teie huvidele ja kavandatud karjäärisuundadele.

MMH õpilased teevad tihedat koostööd School of Hotel Administration õppejõud, kes on tipptasemel teadusuuringute ja on sügavad juured tööstuses. MMH-võrk ühendab teid kiiresti ärijuhtidega, kes külastavad loenguid, toetavad praktikakohti, rahastavad projekte ja värbavad lõpetanuid. Laiendate kohe oma ametialast võrgustikku läbi MMH-i, mis lisab elukestvat väärtust kogu teie karjääri vältel Cornelli vilistlasena.

MMH kogemus

Kuulake, kuidas hiljuti lõpetanud inimesed jagavad oma kogemusi majutamisprogrammi juhtimise magistriõppes.

Kas MMH on minu jaoks?

Kui teil on soov saada külalislainetööstuse juhiks, kiirendab MMH paindlik, kolme semestri pikkune õppekava teie karjäärivõimalusi. Mis kirjeldab kõige paremini teid ja teie huve?

Karjääriedendaja

Võib-olla olete keegi, kellel on mõni eelnev külalislahkuse kogemus - võib-olla ka operatsioonid. Tahad edendada oma karjääri, võib-olla ettevõtte rolli, ja tunnistad sisemise väärtuse pigem MMH-s kui üldises MBA-s, kuna MMH-programm keskendub külalislahkusele ja Cornelli loodud võrgustikule - vilistlastele ja muule - kogu tööstuses.

Ettevõtja

Olete püüdlev või kogenud (!) Ettevõtja ja otsite võimalust oma ideed inkubeerida oma MMH-uuringute kontekstis. MMH ettevõtluskontsentratsioon annab teile selle paindlikkuse ja tuge, et astuda mitu sammu oma idee käivitamiseks - võib-olla isegi esitate selle siin hotellis viibimise ajal Hotellikooli äriplaanide konkursil.

Karjäärilüliti

Pärast kooli lõpetamist olete kõvasti tööd teinud ja väärtuslikke kogemusi omandanud, kuid mõistnud aeglaselt, et ronite valele redelile omaenda eduversiooni jaoks. Võib-olla on teie kasutamata unistused hotellides ja restoranides, e-kaubanduses ja dünaamilises hinnastamises või mõnes muus külalislahkuse ja teeninduse nišis. Kasutades varasemat kogemust, võib MMH olla teie kanal oma pikaajalise karjääri külalislahkuse suuna muutmiseks.

Pereettevõte

Teie perele kuulub hotellindusettevõte ja olete valmis ühel päeval ohjad enda kätte võtma ja juhtima. Ükskõik, kas teie bakalaureuse kraad aitas teid selle väljakutse ettevalmistamiseks või mitte, võib MMH-i fookus ja paindlikkus pakkuda külalislahkuse kontekstis suurepärast juhtimise arendamist, et vastata tulevastele väljakutsetele ja võimalustele, viies oma pereettevõtte järgmisele tasemele.

Karjääri alustaja

Olete hiljuti ülikooli lõpetanud - või peagi kavatsete - ning olete huvitatud võimalustest külalislahkuses ja muudes teenustega seotud tööstusharudes. Võib-olla on teil ka mõni ettevõtlusvööt? MMH võib pakkuda konteksti, teadmisi, oskusi ja laiaulatuslikku võrku, et käivitada ja säilitada teid kogu oma tulevase külalislahkuse vältel.

Akadeemiline / teadur

Teid huvitab külalislahkuse ja teenindusega seotud valdkondade teadusuuringute õpetamine või läbiviimine. Võib-olla kaalute ka doktorikraadi. Uuring. Selle asemel, et MMH, peaksite taotlema magistrikraadi hotellihalduses Cornelli hotellihalduskoolis. Kuigi MMH on suunatud karjäärile, on MS teaduspõhine, valmistades teid ette astumiseks akadeemiliste ja teadustöötajate positsioonidele ülikoolides ja tööstuses.

Akadeemikud

MMH pakub ärijuhtimises põhjalikku maandust, just nagu MBA. Kuid MMH läheb kaugemale - keskendudes külalislahkusele ja seotud tööstustele, näiteks kinnisvarale. Õpetame teile suhteid ja kogemusi, mitte ainult tabeleid ja juhtumianalüüse.

Ja kohtute mõne valdkonna juhtiva juhiga, kui nad külastavad ülikoolilinnakut, et pakkuda isikupärastatud õppimis- ja koostöövõimalusi.

Kiirendatud programm on loodud spetsiaalselt teie ettevõtte karjääri edendamiseks - minimeerides võimalike kulude ja maksimeerides oma investeeringutasuvust. Aeg on lühike; mõju on suur.

Kraadi nõuded

Kui olete riiki lubanud ja enne ülikoolilinnakusse saabumist läbite veebikursused finantsjuhtimise, finantsaruannete ja statistiliste otsuste tegemise alal, siis võite käima lüüa. Põhikursused loovad aluse karjäärile igas hotellinduse valdkonnas. Programm sisaldab ka valikaineid, eksternit ja professionaalse arengu moodulit, et harida oma juhtimispotentsiaali ja kasvatada oma võrku.

Õppekava

Kolme semestri jooksul võtate kümme põhilisi kursusi ja arvukalt valikaineid, mis võimaldavad teil spetsialiseeruda ja teenida kontsentratsiooni või alaealise.

  • Turunduse juhtimine
  • Toimingud ja tulude haldamine
  • Enesejuhitav
  • Kinnisvara
  • Ettevõtlus

Laiendatud akadeemilised võimalused

MMH eriprogrammid loovad teie juhtimisoskused ja laiendavad oma professionaalset võrgustikku. Võite võtta ka valikulise meistriklassi, mida võõrustatakse ühe tööstusharu juhi ettevõtmisel.

Teaduskond

Õppige meie juhtivast külalislahkuse teadusteaduskonnast - õppejõude, kes mitte ainult ei õpeta ega vii läbi uuringuid, vaid konsulteerivad ka õpilastega ja tööstusega.

Karjäär

Külalislahkus on tulemustele orienteeritud tööstusharu ja erakordsed jõupingutused annavad erakordse toote. Sama kehtib SHA MMH kohta:

MMH lühifaktid

  • 42% hõivatud kinnisvara-, pangandus- ja finantsteenuste ning e-kaubanduse valdkonnas
  • 94% teatasid töötamisest 6 kuu jooksul pärast kooli lõpetamist
  • 36% töötajatest töötab hotellikuurortides / kinnisvara- ja restoranitööstuses

Muud tööhõivealad hõlmavad, kuid mitte ainult, kujundamist, levitamist, ürituste kavandamist, toiduainete tootmist ja eakate elamist. (Teatatud 2016. aasta MMH-klassist, kõige uuemad, mille kohta on täielikud andmed)

Õpilase kogemus

SHA-s saate mõlemast maailmast parima, kuuludes MMH-i õppejõudude ja klassikaaslaste tihedasse kohordi, nautides samal ajal Cornelli ressursside, võimaluste ja mitmekesise kogukonna rikkust. Maailmakuulsa ülikoolina meelitab Cornell ülikoolilinnakusse regulaarselt tipptasemel tööstusjuhte - paljud neist on pärit äri- või hotellimaailmast -, et jagada oma kogemusi õpilastega.

SHA pakub palju erakorralisi võimalusi väljaspool vajalikku õppekava, julgustades oma õpilasi uurima oma paljusid huvisid ja kirgi ning lõpuks leidma neile sobiva karjääritee.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsur ... Loe edasi

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsurpassed in their integration of rigor with relevance: Näita vähem
Ithaca , Ithaca + 1 Rohkem Vähem