Master of Management on rahvusvaheline üheaastane magistriõppekava (inglise keeles), mis valmistab õpilasi ette karjääri dünaamilises rahvusvahelises ärikeskkonnas.

Programm keskendub silmitsi õpilaste väljakutse strateegilise äri probleeme, et tutvustada neid kõiki peamisi aspekte äri. Programm on kohandatud bakalaureuse- ja magistriõppe lõpetajatele, kes soovivad laiendada oma rahvusvahelise juhtimise ulatust ning süvendada oma teadmisi ja võimeid äriprotsesside juhtimises, rahvusvahelises turundusstrateegias (IMS) ning strateegia ja innovatsiooni juhtimises (SIM) .

Programmi ei kohaldata mitte ainult (majandus) õpilastele, vaid ka ülikoolilõpetajatele mittemajanduslikes valdkondades, nagu insenerid, juristid, psühholoogid jne.

Juhtimise magister

Master of Management programmi eesmärk on arendada järgmisi oskusi :

 • Magistriõpe lõpetaja on võimeline tuvastama ja dekonstrueerima keerulisi äriprobleeme, mis tulenevad nii organisatsioonilisest kui ka strateegilisest päritolust.
 • Lõpetaja on võimeline hindama, valima ja rakendama sobivaid metoodikaid, tööriistu ja tehnikaid, et analüüsida keerulisi äriprobleeme, et teha praktilisi ja kvaliteetseid soovitusi nii taktikaliste kui ka strateegiliste otsuste parandamiseks.
 • Lõpetaja on võimeline kaitsma sobivaid ja kvaliteetseid äristrateegia valikuid nende mõju põhjal.
 • Lõpetaja suudab strateegilisi otsuseid tõlkida madalama taseme eesmärkideks ja peamisteks tulemusnäitajateks.
 • Lõpetaja on võimeline töötama rahvusvahelises ja interdistsiplinaarses kontekstis suhtumisega, mis peegeldab järgmisi elemente: kriitiline mõtlemine, konstruktiivne väide, professionaalne suhtlemine, tõhus koostöö, tõhus enesekorraldus, eetiline käitumine ja jätkusuutlikkus.

Spetsialistid

Õpilased saavad valida spetsialiseerumise vahel:

 • Äriprotsesside juhtimine (BPM)
 • Strateegia ja innovatsiooni juhtimine (SIM)
 • Rahvusvaheline turundusstrateegia (IMS)

Konkreetsed sissepääsu nõuded

Hasselt University hindab õpilasi individuaalselt oma varasema akadeemilise rekordi ja kvalifikatsiooni alusel. Üldnõuded tähendavad diplominõudeid ja keelenõudeid. Programmi eksamikomisjon hindab iga taotlust individuaalselt taotleja akadeemilise rekordi suhtes. Sõltuvalt varasemast kvalifikatsioonist peate võib-olla täitma ettevalmistus- või sillakava.

Diplominõuded

Otseselt lubatud:

 • ELi ülikooli rakendusuuringute, äriökonoomika või äriehituse akadeemilise bakalaureusekraadi omanikud.

Lubatud tingimuslikult:

 • Väliskraadi omanikud, kes on samaväärsed ühe ülalnimetatud flaami keele kraadiga ja mis on antud pärast vähemalt 180 ECTS ainepunkti (või kolmeaastast täisajaga õppetööd) ülikoolis või kõrgkoolis.

Lubatud tingimuslikult ettevalmistava programmi kaudu:

Taotlejad, kellel on mittemajanduslik või mitte-juhtiv / äri akadeemiline kraad, peavad läbima ettevalmistava programmi, mis on kohandatud nende konkreetsele taustale, enne kui nad saavad magistriõppesse.

Keelenõuded

Inglise keele oskust (nii kirjutatud kui ka räägitud) peab kinnitama hiljutine skoor inglise keele kui võõrkeele testi kohta (TOEFL paberil: skoor 550 või rohkem, arvutipõhine: skoor 213 või rohkem, internetipõhine: skoor 79-80) või rahvusvahelise inglise keele testimise süsteemi (IELTS bändi üldskoor 6,5) või mis tahes tunnustatud tasemekatse.

Karjääri väljavaated

See programm võimaldab õpilastel organisatsioonides optimaalselt tegutseda ja juhtimisülesandeid täita , eriti dünaamiliste rahvusvaheliste turgude kontekstis. Töötatakse välja sellised oskused nagu projekti meeskonnatöö, loominguline äri probleemide lahendamine ja juhtimisaruandlus. Vilistlased hõivavad silmatorkavaid funktsioone kogu maailmas. Nad annavad tunnistust meie kõrgetasemelise koolituse dünaamilisusest.

Lõpetajad spetsialiseerumise rahvusvahelise turundusstrateegia (IMS) asuvad turundusjuhtimise funktsioone kõrgtehnoloogilistes rahvusvahelistes ettevõtetes. Lõpetajad spetsialiseerumisega Management Information Systems (MIS) saavad IKT konsultandid või IKT projektijuhid .

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 7 kursust Hasselt Universityis »

Viimati uuendatud Märts 2, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Student Stories: Bilal Latif (PhD in Applied Economics)

Student Stories: Hajar Lamhamedi (PhD student of Applied Economics)