Master of Management

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Järgmine samm

Master of Management on kutsekvalifikatsioon, mille eesmärk on suurendada oma äriteadmisi, et aidata teil oma karjääri hierarhiat tõsta või karjääri muuta.

Mõningaid spetsialiseerumisi saab nüüd Manawatu ülikoolilinnakus ühe aasta jooksul lõpetada.

Juhtimine hõlmab nii võimekust töötada iseseisvalt kui ka teha juhtimisotsuseid, aga ka võimet töötada ja juhtida inimesi. Need inimesed võivad olla teie organisatsiooni sees või välised kliendid ja sidusrühmad. Master of Management õppekava töötab teiega, et aidata arendada neid oskusi, samuti spetsialist äri võime oma kinnituse valik.

See on asjakohane, kaasaegne kvalifikatsioon, millel on ainulaadne kursusekursus, mis keskendub peamistele ärialastele oskustele suhtlemisel, praeguste küsimuste mõistmisest ettevõtluses ja teie valitud suurte põhialuste kohta. See annab teile kindla aluse teadmistele, mis tuginevad teie huvipakkuvates valdkondades.

Rahvusvaheliselt tunnustatud

Massey Business School on üks riigi juhtivaid ja suurimaid ärikoole - see on maailma 300 parima ärikooli seas ja on AACSB akrediteeritud.

Massey Ülikooli äri- ja juhtimisuuringud on top 200 (QS (Quacquarelli Symonds) edetabelis). ShanghaiRankingi ülemaailmne akadeemiliste teemade edetabelis on meie ärikorralduse programmide seas maailmas esikohal 150 ülikooli.

Õppige juhtivatest äriekspertidest

Õpid meie äriekspertidest - Massey Ülikoolil on Uus-Meremaal suurim ja üks kõrgelt hinnatud juhtkoole.

Spetsialistid, mis sulle sobivad

Massey juures on teil võimalik valida paljude erialade hulgast, mis vastavad teie huvidele, sealhulgas jätkusuutlikkusele, suhtlemisele, rahvusvahelisele ärile, organisatsioonitehnoloogia arendamisele ja muule.

Täpne uuring

Magistriõpe on range programm, kus õpilased saavutavad kõrge taseme. See kajastub meie lõpetajate kvaliteedis ja aitab kaasa kvalifikatsiooni mainele. See on kutsekvalifikatsioon.

Pange tähele, et kui soovite lõpetada doktorikraadi lõpetamise, on Massey Pathway teaduspõhine kraad, mis on parem tee doktorikraadile.

Miks magistriõpe?

Aspirantuur on raske töö, kuid see on tohutult rahuldust pakkuv ja võimekam. Magistriõpe töökoormus dubleerib kõrgemate töökohtade rollide kõrget rõhu keskkonda. Meie eksperdid on ju juhatavad, kuid kui olete pärit bakalaureuseõppest, leiate, et kraadiõppe nõudmine nõuab põhjalikumat ja sõltumatut uuringut.

Peamised või kinnitused

Dale Nirvani Pfeifer
Juhtimise magister (kommunikatsioonijuhtimine)Lõpetas 2006. aastal
GoodWorldi asutaja / tegevjuht

„Massey Ülikoolis õppimine on mänginud suurt rolli, et aidata mul sinna pääseda ...”

See aitas mul rohkem teada saada, kuidas juhtida, oma uurimistööd ellu viia oma elus ja õpetasin mulle palju erinevat tüüpi juhtimisest ja juhtidest.

Massey Ülikool oli ainus ülikool, mis pakkus õppekursust, mis ühendas kaks huvitavat teemat (äri ja psühholoogia), nii et ma teadsin, et see oleks täiuslik sobivus!

Õppisin äri psühholoogiat bakalaureuseõppe üliõpilasena - mind oli alati huvitatud psühholoogiast ja mu isa tahtis veenduda, et õppisin midagi praktilise rakendusega, nii et see oli mõlema maailma parim!

Selleks ajaks, kui ma alustasin oma meistrikommunikatsiooni juhtimist, olin ma kinnisideeks juhtimise ja selle rakenduste uurimise üle mitmesuguste sektorite ja kultuuride jaoks. Tundsin, et see osakond oli koht, kus ma sain juhtpositsiooni mõtestada ja uurida selle paljusid tahke ja rakendusi.

Maori kultuuri juhtimise uurimine on aidanud mul mõista võimas juhtimismudeli. Māori sõna juhtimiseks on Rangatira, mis tähendab, et „inimesed jutustavad kokku.” Samuti on ta õpetanud mulle, kuidas olla tundlik mitmekesise praktika suhtes.

Minu senise karjääri tippkohtumisi kutsutakse rääkima ja jagama oma teadustööd Harvardi ülikooli konverentsil ja saan heakskiidu rääkida Akadeemia juhtkonnas - neil on kuskil 93% -lise tagasilükkamise määr, nii et mul oli au olla vastu võetud!

Loomulikult on ka GoodWorldi käivitamine olnud karjääri esiletõstmiseks. GoodWorld on sotsiaalmaksete ettevõte, mis toidab sotsiaalset andmist, mis on järgmine õmblusteta, viiruslike heategevusmaksete laine, mis on tehtud vaid: #donate.

Ettevõte alustas just enda ja sülearvutiga, nii et see on uskumatu näha, kuidas me oleme kasvanud. Mul on nüüd 14-liikmeline meeskond ja üle 1600 mittetulundusega liitunud platvormi.

2016. aastal olime auhinnatud Fast Company kõige innovatiivsemate ettevõtete küsimuses koos Facebooki ja TOMSiga, võitsime TIMMY auhinna Washington DC parimaks alustamiseks ja neid näitasid Wall Street Journal, The Washington Post ja Forbes Magazine.

Karjäär

Kui soovite juhtimise rolli minna või olete huvitatud kõrgema juhtimise suunas liikumisest, võib juhtimiskeskus seda edenemist hõlbustada.Tööandjate poolt otsitakse

Rahvusvahelised suundumused on selleks, et tööandjad annaksid magistriõppe tasu, eriti suuremates ettevõtetes. Oma õppimisoskusi tunnustatakse üha enam kui teist potentsiaalset töötajat.Teen rohkem

Haridusministeeriumi aruanne näitas, et:

  • Kasum ja tööhõive määr tõusevad täidetud kvalifikatsioonitasemega
  • Viis aastat pärast õppetöö lõpetamist teenivad enamik noori kodumaiste kõrgkoolide töötajaid keskmisest sissetulekust kõrgemal
  • Noored magistriõppurid teenivad 86% rohkem kui rahvuslik mediaan
  • Hea karjäär on seotud parema tervise, parema heaolu ja elutingimustega

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Massey Business School is one of New Zealand’s leading and largest business schools and is ranked in the top 2% globally. We offer world-leading, relevant, flexible, research-led tertiary educatio ... Loe edasi

The Massey Business School is one of New Zealand’s leading and largest business schools and is ranked in the top 2% globally. We offer world-leading, relevant, flexible, research-led tertiary education, that prepares students for the first job - and beyond. As a business you can access our relevant and topical research and services to help your organisation grow. Näita vähem
Palmerston North , Auckland , Wellington + 2 Rohkem Vähem