Master of Marketing Analysis

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Master of Marketing Analysis on ühe aasta täiskoormusega õppetöö (või kaheaastane osalise tööajaga õpe) umbes analüütiliste kliendisuhte juhtimise (CRM) / ärianalüüsi teemadel inglise keeles, mis hõlmab andmete kaevandamise tehnikaid. Konkreetsemalt keskendub uuring peamiselt järgmisele: Analüütiline kliendisuhete juhtimine / klienditeave (st kasutades andmekaevandustehnikaid, et avastada teadmisi andmebaasides (KDD)), samuti turu-turundusuuringuid.

Genti ülikool on pakkunud seda kõrgtasemel kõrghariduse kraadi alates 1999. aasta oktoobrist.

Meie lõpetajad said kõikjal maailmas olulisi positsioone suurtes ja keskmise suurusega ettevõtetes (Brüsselist Londonisse

CRM-spetsialistide haridus hõlmab õpilaste aspektide õpetamist kolmest valdkonnast: 1. Turundus

Põhisisu: kliendi luure

Üha konkurentsivõimelisemas maailmas on lihtsalt kõrgema toote jõudlusega konkureerimine muutunud väga karmiks. Seetõttu on ettevõtted pöördunud olemasolevate kliendisuhtedega. Kliendisuhete aktiivne juhtimine hõlmab järgmisi eesmärke:

1. Omandamine (tuvastamine

2. Rist / üles müümine (kasumlik kasutus stimuleerimine)

3. Säilitamine (klientide tuvastamine, kes soovivad meelitada ligi ja püüavad neid hoida ja kasumlikke kliente hoida)

4. Kaotatud klientide taastamine

Kõiki neid eesmärke on võimalik toetada analüütiliste vahenditega, mida kasutatakse traditsiooniliste statistiliste meetodite või andmehankimise algoritmide abil. Seega on analüütilise kliendisuhete haldamise (aCRM) valdkonnas täheldatud tähtede kasvu.

Seda uut lähenemist äritegevusele on tunnustanud raamatute autorid nagu Thomas Davenport

Projektid

Turundusanalüüsi magistri osalejatel palutakse koostada koostöös konkreetse ettevõttega reaalne projekt väikestes rühmades. Eesmärk on lahendada turundusanalüüsi ja turunduskommunikatsiooni probleem. Aprillist juunini ei pakuta kursusi, mis võimaldavad osalejatel projekti täiskohaga töötada. Integreeriv projekt pakub osalejatele võimaluse näidata oma äsja omandatud oskusi ja pädevusi. Juuni lõpus annavad osalejad projekti tutvustamise õppejõududele ja ettevõttesisestele järelevalveasutustele.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The current faculty of Economics and Business Administration was established on 1 October 1998. Economic education at Ghent University, however, has a much longer history.

The current faculty of Economics and Business Administration was established on 1 October 1998. Economic education at Ghent University, however, has a much longer history. Näita vähem