Master of Natural Resources Management ja ökoloogiline insener

Üldine

Programmi kirjeldus

CULS ja BOKU ühine kraadiõpe

Loodusvarade majandamine ja ökoloogiline tehnoloogia (NARMEE) on uus ühine kraadiõppe programm, mis järgib loodusressursside ja keskkonna kahekordse õppekava (NRE), mida on edukalt õpetatud koostöös BOKU Viiniga. Programm on koostatud, et võimaldada õpilastel omandada parima taseme teadmised ja oskused, võttes konkreetseid teemasid CULS või BOKU ja ühendades need. Õpilased võivad vabalt valida mõlema ülikooli pakutavad vabatahtlikud ja täiesti vabatahtlikud õppeained.

Üliõpilastele ja nende edaspidisele osalemisele on veel mitmeid olulisi praktilisi teemasid, mis on keskendunud pinnase kaitsele ja puhastamisele, reovee puhastamisele, GIS-ile või kaitsealade haldamisele. Programm sisaldab praktilisi, ekskursioone ja poolaastavaid projekte.

Diplomitöö (DT) tuleb täita ülikoolide juhendaja ja partnerülikooli kaasjuhataja järelevalve all. DT kaitsmine toimub koduvõrgus ülikoolis, mille eesotsas on mõlema ülikooli õpetajad.

nr

Viimati uuendatud juuni 2018

Teave kooli kohta

The University and Faculty’s history began with the founding of the Agricultural department at the Czech Technical University in Prague in 1906, by decree of the emperor Franz Joseph. Professor Stokla ... Loe edasi

The University and Faculty’s history began with the founding of the Agricultural department at the Czech Technical University in Prague in 1906, by decree of the emperor Franz Joseph. Professor Stoklasa, a leading figure in agricultural sciences at that time was appointed as the first Dean. Näita vähem