Master of Professional Raamatupidamine (pikendamine)

Üldine

Programmi kirjeldus

See kursus pakub ideaalse akadeemilise aluse karjääri jätkamiseks raamatupidamises. See pakub teadmisi, arusaamist ja teadmisi, mis on vajalikud raamatupidamise erialal töötamiseks. Lisaks sellele annab CPA Austraalia ja ICAA kursuse professionaalne tunnustamine rahvusvaheliselt tunnustatud kutsetunnistuse õpilastele, mis suurendavad nii töö- kui ka edutamisvõimalusi.

Kursuse eesmärgiks on pakkuda kohalikele ja rahvusvahelistele kõrgkoolilõpetajatele vajalikke teadmisi raamatupidamisarvestuse ja rolli kohta raamatupidamise mängib pakkudes infotehnoloogia tooteid, mis toetavad kõiki tegevusvaldkondi. Lisaks professionaalselt tunnustatud kvalifikatsiooni omandamisele sisaldab kursus raamatupidamise, rahanduse, juriidilise, kommunikatsiooni ja majanduse teemasid, mis pakuvad kollektiivselt mitmeid ettevõtlusoskusi ja teadmisi, mis on tänapäeva dünaamilises ärikeskkonnas tööhõive seisukohalt olulised.

Karjäärivõimalused hõlmavad juhtkonna tasandi positsioone tööstuses või valitsuses, samuti mittetulundusühingutes. Kuna CPA ja ICAA kvalifikatsioon tunnustatakse rahvusvaheliselt, on ka välismaal töötamise väljavaade paranenud.

Viimati uuendatud nov 2018

Teave kooli kohta

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industr ... Loe edasi

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industry need, so what you learn will prepare you for your future career. Näita vähem