Master of Professional Raamatupidamine DMPC

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kraadi ülevaade

 • Akrediteeritud Chartered Accountants Austraalia ja Uus-Meremaa ning CPA Australia.
 • Eesmärk on täiustada raamatupidamispraktika täiustatud teadmisi ja oskusi.
 • Üks viiest Austraalia ülikoolist pakub professionaalset CPA valikainete kursust raamatupidamises.
 • Arendada olulist analüütilist, ärijuhtimist, probleemide lahendamist ja suhtlemisoskust.
 • Täitke 150 tundi tööstuse paigutamist valikainena.
 • Keskenduge sellistele võtmevaldkondadele nagu kaubandus, maksud, finantsjuhtimine ja avalik tava.
 • Juhendab juhtpartnerite juht juhtivpartnerite programmi kaudu.
 • Kvalifitseerige eelnevate kvalifikatsioonide jaoks täiustatud alale ja täitke oma kraad vaid 1,5 aasta jooksul.
 • Uurige õppekava, mida teavitab maailmatasemel teadustöö raamatupidamises (1).
 • University of South Australia ärikool on maailmas esikohal 1% (2) ja QS Stars'i reitingute 2019 tipptaseme eest on talle antud viis tähte.
 • UniSA on maailma 150 kõrgeima raamatupidamis- ja finantseerimisasutusega (3).
 • UniSA on nr 1 SA-s äri- ja juhtimisalaste kraadiõppe tulemuste osas (4).

(1) Austraalia 2018. aasta tipptasemel teadusuuringud (ERA). (2) UniSA ärikool on üks vaid kümnest Austraalia ja 187 asutusest, mille on akrediteerinud EQUIS (enam kui 16 500 kogu maailmas). EFMD, oktoober 2019. (3) 2019 QS - teema edetabel. (4) QILT: lõpetanute tulemuste uuringu küsimustik 2016-18 - täistööajaga töötamise näitaja. Ainult SA asutatud ülikoolid.

Snapshot

Master of Professional Raamatupidamine valmistab teid praktikas professionaalse raamatupidaja. Te arendate analüütilisi, üldisi ärijuhtimise ja probleemide lahendamise oskusi ning omandate põhjaliku arusaama raamatupidamistavast.

Teie uuringutes keskendutakse finants- ja juhtimisarvestusele, rahandusele, äriõigusele, maksuseadusele ja auditeerimisele. Sa uurid kaasaegseid uuringuid ja tegelikke juhtumiuuringuid võimalusega viia lõpule tööstusharu paigutus Austraalias või välismaal. Te lõpetate hea varustuse globaalse karjääri jaoks, tundes selliseid valdkondi nagu kaubandus, maksustamine, finantsjuhtimine ja avalik praktika.

Meie suvi- ja talvekoolid pakuvad põnevaid õppimis- ja õppimisvõimalusi. Valikuvõimaluste ja praktikavõimalustega saate levitada oma õppekoormust kogu aasta jooksul ja suurendada oma vahetusvõimalusi.

Kui teil on juba ärikraad või mõni muu vastav kvalifikatsioon, võite saada Advanced Standing'i ja lõpetada selle kraadi vaid 1,5 aasta jooksul.

Mida sa õpid

Master of Professional Raamatupidamine, õpid viis põhilisi kursusi ja üheksa raamatupidamise spetsialiseerumise kursused. Saate tugeva aluse viimastes raamatupidamismeetodites, uurides valdkondi auditeerimise, maksustamise, juhtimisarvestuse ja ettevõtte rahanduse valdkonnas. Uuringute raames uuritakse ka kahte valikainet. Üks valikuvõimalusi on 150-tunnine tööstuse paigutus kas Austraalias või välismaal.

Miks on professionaalse raamatupidamise meister

University of South Australia ärikool on üks suurimaid juhtivaid raamatupidamis- ja finantshariduse pakkujaid Austraalias ja Aasias ning on maailmas esikohal maailmas *.

Te saate põhjaliku arusaamise raamatupidamispraktikast ning arendate analüütilist, ärijuhtimist, probleemide lahendamist ja suhtlemisoskust. Meie tööstuses kogenud õppejõud teevad tihedat koostööd juhtivate kutseorganisatsioonidega, tagades, et teie karjääris võetavad teadmised vastavad raamatupidamistööstuse dünaamilistele vajadustele.

Samuti on teil võimalus osaleda oma magistriõppes CPA programmi professionaalsel tasemel koos Austraalia CPA-ga. Lõpetate magistrikraadi, mille on täielikult akrediteerinud Austraalia CPA ning Austraalia ja Uus-Meremaa raamatupidajad.Rikastav õpilaste kogemus

Meie paindlik tarnimine ja õppekavavälised võimalused on loodud vastavalt teie elustiilile, eelistatud õppeviisile ja karjäärihuvidele. Kasuks võivad tulla suve- ja talvekooli intensiivkursused, mentorlus- ja koostöövõimalused tööstusega ning juhtimisoskuste arendamine. Samuti saate uurida kiirendatud Pathways ja otsida programmi tuge meie ettevõtlusüliõpilaste keskusest.

* UniSA Business School on üks vaid kümnest Austraalia ja 187 asutusest, kes on EQUIS akrediteeritud (enam kui 16 500 kogu maailmas). EFMD, oktoober 2019.

Sinu karjäär

Lõpetajad seda kraadi kasutada oma laia oskusi ja erialaseid teadmisi, et jätkata juhtimise rollid nii kohalikul kui ka välismaal.

Te võiksite kaaluda selliseid rolle nagu vanem raamatupidaja, ettevõtte tulumaksu konsultant, ärinõustaja, maksejõuetusnõustaja ja juhtimisarvestaja järgmistes valdkondades:

 • auditeerimine
 • ärialane nõustamine
 • finantsaruandlus
 • juhtimisarvestus
 • maks

Reaalse maailma ühendused

Meie õppejõud on tööstusharu kogenud ja hoiavad tihedaid töösidemeid juhtivate kutseorganisatsioonidega, nagu CPA Australia ja Chartered Accountants Australia ja Uus-Meremaa. See koostöö tagab, et teadmised, mida teie karjäär võtab, vastavad tööstuse dünaamilistele vajadustele ning teie kvalifikatsioon jääb asjakohaseks ja kohaldatavaks.

Õppides saate väärtuslikku tööstuse kogemust tööstusharude paigutamise kaudu Austraalias või rahvusvahelist õppekogemust rohkem kui 60 vahetuspartneri kaudu Aasias, Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Lõuna-Ameerikas. Meie lingid UniSA teadusrajatistele tagavad, et teie õppimine on ühendatud uusimate tehnoloogiate, teooriate ja teadmiste rakendustega.

Paigutused ja praktikad ületavad lõhe õppimise ja töö vahel. Meie ühendused tööstusega loovad teile võimaluse kasvada. Need kogemused suurendavad usaldust ärimaailma ja annavad teile konkurentsieelise.

Lõpetajad seda kraadi kasutada oma laia oskusi ja erialaseid teadmisi, et jätkata juhtimise rollid nii kohalikul kui ka välismaal.

Te võiksite kaaluda selliseid rolle nagu vanem raamatupidaja, ettevõtte tulumaksu konsultant, ärinõustaja, maksejõuetusnõustaja ja juhtimisarvestaja järgmistes valdkondades:

 • auditeerimine
 • ärialane nõustamine
 • finantsaruandlus
 • juhtimisarvestus
 • maks

Professionaalne akrediteerimine ja tunnustamine

Programm on akrediteeritud Chartered Accountants Austraalia ja Uus-Meremaa poolt ning vastab haridustingimustele, mis kehtivad Chartered Accountants Programmi jaoks.

Programm on akrediteeritud CPA Austraalia poolt ja vastab haridusnõuetele, mis on vajalikud CPA programmis osalemiseks.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous.

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous. Näita vähem
Adelaide , Adelaide , Adelaide , Adelaide + 3 Rohkem Vähem