Magister avaliku poliitika

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Tipptasemel programm homsetele juhtidele

Hertie School avaliku poliitika magister (MPP) on 2-aastane täistööajaga ingliskeelne programm, mis pakub homsetele otsustajatele tööriistu, mida on vaja poliitikate analüüsimiseks, poliitiliste uuenduste kriitiliseks hindamiseks ja lahenduste hindamiseks. Programm pakub analüütiliselt väljakutseid pakkuvat ja probleemidele orienteeritud haldust, poliitikaanalüüsi, juhtimist ja juhtimist , mida tugevdavad reaalmaailma kogemused avalikus ja erasektoris. See koondab majanduse, politoloogia, õiguse ja sotsioloogia vaatenurki ning õpetab õpilasi kasutama kvantitatiivseid ja kvalitatiivseid metoodikaid.

Meie kasvav vilistlaste võrgustik pakub üliõpilastele ja lõpetajatele juurdepääsu paljude riikide juhtivate organisatsioonide edukate poliitikavaldkonna spetsialistide rahvusvahelisele kogukonnale.


Spetsialiseerige poliitika analüüsimisel või juhtimisel

Kursused majanduses, politoloogia, statistika, avaliku halduse ja õiguse annab õpilastele tugev interdistsiplinaarse aluse. Osalemine projektikursusel, mida tavaliselt õpetatakse koos avaliku poliitikaasutusega, puutub õpilastega kokku reaalse projekti väljakutsetega. Interdistsiplinaarne ja probleemile orienteeritud õpe pakub praktilisi ettevalmistusi, mida õpilased saavad rakendada piiriüleselt, valdkondades ja valdkondades.

Õpilased valivad kahe kontsentratsiooni vahel:

  • Poliitikaanalüüs keskendub analüüsimeetoditele ja -vahenditele, nagu näiteks statistika, ökonomeetria või käitumisharhitektuur.
  • Juhtimine ja organisatsioon uurivad selliseid pädevusi nagu strateegia, muutuste juhtimine või organisatsiooniline ülesehitus.

Õpilased võtavad kursusi ka laia valikainete hulgast, et süvendada oma teadmisi poliitikavaldkonnas. Need kursused annavad õpilastele teadmisi, kontseptsioone ja tööriistu, mida nad vajavad magistritöö kirjutamiseks konkreetse poliitilise probleemi kohta.

Saate pilgu mõnele olulisele reaalainete teemale, mida meie õpilased käsitlevad

Välismaal õppima

Tokyos. Genf. Singapur. Toronto. Peking. Või Kairos. - Hertie School pakub oma magistrikandidaatidele enamat kui lihtsalt kraadi. Õpilased saavad kogemusi omandada partneriasutustes üle kogu maailma nii semestri vältel toimuva akadeemilise vahetuse ajal kui ka kahe kraadiõppe programmi raames.


Ehitage professionaalne võrk

Avaliku poliitika kutsekoolina annab Hertie School õpilastele mitmeid võimalusi rakendada Hertie School ja alustada professionaalse võrgustiku loomist. Kõik õpilased läbivad praktika esimese ja teise õppeaasta vahel. Neile, kes soovivad veelgi töökogemust, pakub kool kutse-aastat . Praktika ja kutseaasta jaoks on kool loonud suhted paljude asutustega nagu ministeeriumid, rahvusvahelised ettevõtted ja vabaühendused.


Rahaline abi ja stipendiumid

Hertie School on pühendunud meelitama parimaid õpilasi kogu maailmast. Selle eesmärgi saavutamiseks pakume üliõpilastele täielikku ja osalist õppemaksust loobumist rahalist tuge. Praegu saavad umbes 50% õpilastest raha otse koolist. Erifookusega stipendiumid on saadaval konkreetse profiiliga erandlike õpilaste jaoks. Enamik üliõpilasi toetub oma õpingute rahastamiseks õppemaksuvabastuste, välisstipendiumide, laenude ja üliõpilaste töökohtade segule.


Taotle täna

MPP programm on avatud kõigile akadeemilistele erialadele, millel on tugev motivatsioon avaliku korra uurimiseks. Rakenduste hindamisel võetakse arvesse akadeemilist tulemuslikkust, isiklikku sobivust ja motivatsiooni. Sissepääsu pakkumised ja stipendiumid antakse jooksvalt. Taotlejaid, kes taotlevad rahalist abi, julgustatakse kohaldama prioriteetse tähtajaga 1. veebruaril . Taotlused võetakse vastu kuni 1. maini .

Gloria Guerrero (MPP 2017), kodanikuosaluse ja sõnavabaduse edendamine Mehhikos

Berliin - Euroopa avaliku dialoogi elujõuline keskus

Saksamaa pealinn on poliitiliste ja kultuuriliste sündmuste sõlmpunkt ning risttee Euroopas ja mujal reisimiseks. Hertie School asub linna “Mitte” naabruses, on vaid mõne minuti kaugusel Reichstagist, Brandenburgi väravast ja muudest olulistest poliitilistest ja ajaloolistest vaatamisväärsustest. Saksamaa pealinnana on Berliin poliitiliste otsustajate ja poliitiliste arutelude keskpunkt. See on ka linn, kus ajalugu on ümberringi, põnev taust avaliku poliitika uurimiseks. Berliin tõmbab noori inimesi kogu maailmast, tuues endaga kaasa mitmekesise kultuuri, oskuste ja tegevuste komplekti. Berliini paljude varade hulgas on selle taskukohasus. Eluaseme- ja üldkulud on suhteliselt madalamad kui paljudes suuremates pealinnades kogu maailmas. See on eriti õpilaste jaoks tervitatav, lugematute erisoodustustega paljudes kohtades.


Hertie School

Hertie School on rahvusvaheline õppe- ja uurimistööde tippkeskus, mis asub elavas ja kosmopoliitilises Berliinis. Kooli tunnusjoon on erandlik õpetamine, uurimistöö ja rahvusvaheliste ning valdkondadevaheliste valitsemisprobleemide tutvustamine.

Meie moto on Täna arusaamine. Homse kuju. Me meelitame üliolulistest üliõpilastest, kes on pärit erinevatest rahvuslikest ja distsiplinaarsetest taustadest, mida ühendab soov teha vahet ja saavutada parem tulevik. Pakume neile õppekeskkonda, mida iseloomustab tihe suhtlemine õppejõududega, elav avalikud arutelud ja kaasamine praeguste poliitiliste arengutega. Lisaks on meie õpilastel juurdepääs kooli ülemaailmsele võrgustikule, mis hõlmab Londonis asuvat majanduse ja poliitikateaduste koolkonda, Science Poori Pariisis, Columbia ülikoolis New Yorgis ja paljusid muid suurepäraseid avaliku poliitika koolides kogu maailmas.

Hea valitsemistava ja avaliku halduse suursaadikuna on Hertie School saanud tipptasemel teadlaste ja teadlaste, aga ka poliitika, ettevõtluse ja kodanikuühiskonna valdkonna ekspertide ja esindajate keskus, kes annavad oma panuse kooli üritustele. Meie õpilased osalevad aktiivselt nendes aruteludes ja juhivad regulaarselt oma algatusi avalike hüvede edendamiseks.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Hertie School is an international teaching and research centre of excellence that prepares students for leadership positions in government, business, and civil society.

The Hertie School is an international teaching and research centre of excellence that prepares students for leadership positions in government, business, and civil society. Näita vähem