Ülevaade

118535_23.jpg

Master of Real Estate Development Urbanism on interdistsiplinaarne üheaastane kraadiõppeprogramm, mis ühendab Miami ülikooli arhitektuuri-, äri- ja õiguse koolide tugevaid külgi, et luua maailmatasemel programm, mis ühendab kinnisvaraarenduse põhialused elamiskõlblike kogukonna planeerimine ja disain. MRED U programm on 36 krediiti.

MRED U programm on mõeldud selleks, et pakkuda õpilastele oskusi ja kogemusi, et konkureerida areneva linnakeskkonna arendamise maailmas. Õppekava rikastab ülikooli asukoht üks maailma dünaamilisematest kinnisvaraturgudest ja arhitektuurikooli teaduskonna kogemustest kogukonna rajamisel. Kursuste pakkumised hõlmavad kinnisvara finantseerimist, turuanalüüsi, kinnisvaraõigust, maakasutuspoliitikat ja -koode, ehitus- ja projektijuhtimist, avaliku ja erasektori partnerlust, arendusprotsessi, säästvat arengut ja ettevõtlust. Õppekava sisaldab juhtumiuuringuid ja materjale segakasutuse arendamise, linnade täitumise, linnade omaduste ümberkorraldamise ja ümberpaigutamise, ajaloolise säilitamise ning disaini, poliitika, juhtimise ja kinnisvaraarenduse otsuste tegemise kohta kogukondade ehitatud keskkonna kujundamisel.

Teaduskond

Tasumata MRED U teaduskonna hulka kogenud spetsialistid, tegevjuhid ja eristada teadlased aastakümneid kogemusi ja multidistsiplinaarsete oskuste komplekti, et nad toovad klassiruumi iga päev.

MRED U programm paneb teadmised ellu reaalsete stsenaariumide kaudu, mis hõlmavad praeguseid väljakutseid ja võimalusi. Meie õpilased teevad arhitektuuristuudioid ja arendajaid projektides, kus uuritakse selliseid teemasid nagu taskukohane ja mikrokorter, äri- ja kogukondlike piirkondade adaptiivne taaskasutamine, häirivad tehnoloogiad, säilitamise areng ja kohanemine meretaseme tõusuga. Meie õppekava sisaldab kursusi arhitektuuris, ehitusjuhtimises, arenduses, ettevõtluses, rahanduses, turunduses ja õiguses, mida kõik juhivad väljapaistvad tööstusharu spetsialistid, kellel on tunnustatud teadmised ja kogemused oma valdkonnas.

Mentorlusprogramm

MRED U mentoriprogrammi peetakse üliõpilaste kogemuste väga väärtuslikuks ja oluliseks osaks. Programm annab üliõpilastele otsese ligipääsu asjatundlikele tööstuse spetsialistidele ja võimaldab mentoritel mängida olulist rolli areneva kinnisvaraarendaja arendamisel. Mentorlusprogramm ei ole praktika programm; pigem on see nõuandev suhe ja dialoog loodud ja areneva professionaali vahel.

118536_33.jpg

Praktikaprogramm

118537_4.jpg

Annab meie õpilastele praktilise võimaluse rakendada kursuste kaudu õppitud kinnisvara põhialuseid; uurida kinnisvarasektori erinevaid valdkondi ja saada väärtuslikku ja praktilist kogemust. Praktikad pakuvad ka nõuandekomisjoni liikmetele ja teistele potentsiaalsetele tööandjatele juurdepääsu MRED U programmi heledatele ja andekatele õpilastele projektide ja uurimistöö abistamiseks. Meie ametlik praktikaprogramm võimaldab õpilastel edendada suhteid firmadega, pakkudes potentsiaalsetele tööandjatele võimaluse hinnata õpilaste potentsiaali töökohal.

href = "https://mredu.arc.miami.edu/index.html

Laadige alla meie lõpetanud voldik

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 6 kursust University of Miami: School of Architectureis »

Viimati uuendatud August 31, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
3 semestrit
Osakoormus
Päevane õpe
Price
2,100 USD
krediidi kohta
Deadline
Juuni 1, 2020
Application period for the Fall 2020 semester is November 1st 2019 - June 1st 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuni 1, 2020
Application period for the Fall 2020 semester is November 1st 2019 - June 1st 2020

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuni 1, 2020
Application period for the Fall 2020 semester is November 1st 2019 - June 1st 2020
End Date