Master of Real Estate Development

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

118535_23.jpg

Master of Real Estate Development Urbanism on interdistsiplinaarne üheaastane kraadiõppeprogramm, mis ühendab Miami ülikooli arhitektuuri-, äri- ja õiguse koolide tugevaid külgi, et luua maailmatasemel programm, mis ühendab kinnisvaraarenduse põhialused elamiskõlblike kogukonna planeerimine ja disain. MRED U programm on 36 krediiti.

MRED U programm on mõeldud selleks, et pakkuda õpilastele oskusi ja kogemusi, et konkureerida areneva linnakeskkonna arendamise maailmas. Õppekava rikastab ülikooli asukoht üks maailma dünaamilisematest kinnisvaraturgudest ja arhitektuurikooli teaduskonna kogemustest kogukonna rajamisel. Kursuste pakkumised hõlmavad kinnisvara finantseerimist, turuanalüüsi, kinnisvaraõigust, maakasutuspoliitikat ja -koode, ehitus- ja projektijuhtimist, avaliku ja erasektori partnerlust, arendusprotsessi, säästvat arengut ja ettevõtlust. Õppekava sisaldab juhtumiuuringuid ja materjale segakasutuse arendamise, linnade täitumise, linnade omaduste ümberkorraldamise ja ümberpaigutamise, ajaloolise säilitamise ning disaini, poliitika, juhtimise ja kinnisvaraarenduse otsuste tegemise kohta kogukondade ehitatud keskkonna kujundamisel.

Teaduskond

Tasumata MRED U teaduskonna hulka kogenud spetsialistid, tegevjuhid ja eristada teadlased aastakümneid kogemusi ja multidistsiplinaarsete oskuste komplekti, et nad toovad klassiruumi iga päev.

MRED U programm paneb teadmised ellu reaalsete stsenaariumide kaudu, mis hõlmavad praeguseid väljakutseid ja võimalusi. Meie õpilased teevad arhitektuuristuudioid ja arendajaid projektides, kus uuritakse selliseid teemasid nagu taskukohane ja mikrokorter, äri- ja kogukondlike piirkondade adaptiivne taaskasutamine, häirivad tehnoloogiad, säilitamise areng ja kohanemine meretaseme tõusuga. Meie õppekava sisaldab kursusi arhitektuuris, ehitusjuhtimises, arenduses, ettevõtluses, rahanduses, turunduses ja õiguses, mida kõik juhivad väljapaistvad tööstusharu spetsialistid, kellel on tunnustatud teadmised ja kogemused oma valdkonnas.

Mentorlusprogramm

MRED U mentoriprogrammi peetakse üliõpilaste kogemuste väga väärtuslikuks ja oluliseks osaks. Programm annab üliõpilastele otsese ligipääsu asjatundlikele tööstuse spetsialistidele ja võimaldab mentoritel mängida olulist rolli areneva kinnisvaraarendaja arendamisel. Mentorlusprogramm ei ole praktika programm; pigem on see nõuandev suhe ja dialoog loodud ja areneva professionaali vahel.

118536_33.jpg

Praktikaprogramm

118537_4.jpg

Annab meie õpilastele praktilise võimaluse rakendada kursuste kaudu õppitud kinnisvara põhialuseid; uurida kinnisvarasektori erinevaid valdkondi ja saada väärtuslikku ja praktilist kogemust. Praktikad pakuvad ka nõuandekomisjoni liikmetele ja teistele potentsiaalsetele tööandjatele juurdepääsu MRED U programmi heledatele ja andekatele õpilastele projektide ja uurimistöö abistamiseks. Meie ametlik praktikaprogramm võimaldab õpilastel edendada suhteid firmadega, pakkudes potentsiaalsetele tööandjatele võimaluse hinnata õpilaste potentsiaali töökohal.

href = "https://mredu.arc.miami.edu/index.html

Laadige alla meie lõpetanud voldik

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

An intrinsic philosophy of U-SoA’s faculty is to build a better world. This is expressed in a design program that is ideal and pragmatic, academic and practical, theoretical and actual. U-SoA trains v ... Loe edasi

An intrinsic philosophy of U-SoA’s faculty is to build a better world. This is expressed in a design program that is ideal and pragmatic, academic and practical, theoretical and actual. U-SoA trains visionary practitioners who pursue architecture as a combination of civic art and building science. Näita vähem