Magistriõpe äri analüüsi

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Vastake kasvavale nõudlusele ettevõtjate ja analüütika alal ühiste teadmistega spetsialistide vastu meie Hongkongi ülikooli magistrikraadi ärianalüütika alal.

Pakutakse täistööajaga režiimis, HKU ärianalüütika magistriõppe eesmärk on õpetada üliõpilasi kasutama olulisi kvantitatiivseid tehnikaid ja tööriistu, kui nad rakendavad suurandmete analüütikat ettevõtluse ja juhtimise strateegiliste otsuste tegemisel.

Meie programm pakub täpset õpikogemust paljudes valdkondades, sealhulgas suurandmete tehnikad, ettevõtlusstatistika, simulatsiooni- ja prognoosimudelid, operatsioonide ja tarneahela juhtimine ning finants- ja turundusanalüüs. Õppekava on üles ehitatud järgmiselt:

 • Informatsioonianalüüs andmete aluste mõistmiseks
 • General Analytics andmete teisendamiseks teabeks
 • Operatsioonide analüüs teabe teisendamiseks käivitatavateks toiminguteks
 • Nurgakivikursus, et siduda ülaltoodud kolm valdkonda reaalse maailma äriprojektide kaudu

Saate põhjalikud teadmised selliste tööriistade kohta nagu R ja Python andmeteaduse ja analüütika rakendamisel ärikontekstis. Lisaks individuaalsetele ülesannetele ja eksamitele nõuavad mõned kursused õpilastelt ka projektiesitluste väljatöötamist meeskonnana. Juhtumianalüüse kasutatakse ärianalüütikaoskuste rakendamise illustreerimiseks ka reaalsetes olukordades.

Meie programmi lõpetamiseks peate läbima kokku kümme 6-ainepunkti kursust (60 ainepunkti), sealhulgas viis põhikursust (30 ainepunkti) ja viis valikainete kursust (30 ainepunkti). Igas moodulis võib osaleda kuni kaks kursust. Kõikidel kursustel õpetatakse inglise keeles.

Õppekava struktuur

curriculum-1400x814.png

Karjääri väljavaated

Infotehnoloogia kiire arenguga on loodud andmete maht viimastel aastatel tohutult kasvanud. Neid andmeid genereeritakse erinevatest allikatest, näiteks äritehingud, tervishoid, mobiilirakendused, andurivõrgud, videosalvestussüsteemid ja sotsiaalmeedia, ning need kogutakse terabaiti või isegi petabaiti.

Ärianalüütika tõus

Suurte andmete nähtus on juba juhtinud palju tähelepanu ja tegevusi nii akadeemilises ringkonnas kui ka tööstuses. Äritööstusespetsialistide järele, kes on teadlikud õigete kvantitatiivsete analüüside ja arvutustehnikate rakendamisest, on enneolematu nõudlus mahukate andmete kogumiseks ja mõistmiseks ning nende kasutamiseks ettevõtluses ja juhtimises strateegiliste otsuste tegemisel.

Teie karjääri kujundamine

Ärianalüütika magistrantuuris HKU omandate põhianalüütika ja kvantitatiivsed kompetentsid, mis on vajalikud kaasaegse äri õnnestumiseks ja ärianalüütika spetsialistide hoogsa nõudluse täitmiseks. Oma tulevaseks karjääriks ettevalmistamiseks pakume:

 • Praktiline ja põhjalik koolitus ettevõtluse analüüsi tehnikate kasutamiseks statistikas, operatsioonide juhtimises, prognoosimises, andmekaevandamises, sotsiaalmeedias, tarneahelates, turunduses ja rahanduses
 • Reaalse maailma äriprojektid ettevõtetega Cyberport Hong Kongis, innovatsiooni- ja tehnoloogiakeskuses ning digitaalses kogukonnas, mis koosneb enam kui 800 idufirmast ja organisatsioonist
 • Tööstusseminaride seeriad, karjääriseminarid ja karjäärinõustamise sessioonid, kus saate luua kontakti vanemate spetsialistidega ja saada oma unistuste töö jaoks vajalikke kutseoskusi ja teadmisi tööstuses.

Sisseastumiskava

Intake 2020 taotlus on algamas (rakendussüsteem avatakse 2019. aasta septembri alguses).

Taotlemise tähtajad:

 • 1. voor: kell 12.00 (HKT), 22. oktoober 2019
 • 2. voor: kell 12.00 (HKT), 30. detsember 2019
 • 3. voor: kell 12.00 (HKT), 13. veebruar 2020

Vastuvõtutingimused

Ärianalüütika magistrikraadile lubamiseks peate:

 • Omama tunnustatud bakalaureusekraadi (äri või mitteäriline);
 • Hankige kahelt kohtunikult avaldused programmi sobivuse kohta; ja
 • Hankige TOEFL / IELTS * skoor, kui te ei ole ingliskeelsest ülikoolist.

Miinimumhinde nõue: TOEFL: 85 | IELTS: 6,5 (ilma alamtestiga alla 6)

GMAT / GRE skoori ei nõuta, kuid head GMAT / GRE skoori peetakse soodsalt.

* Testi tulemuste aruannete koolikoodid:

 • TOEFL: 9671 | GRE: 2482 | GMAT: FS2-WL-82

TOEFL ja IELTS skooride aruanded kehtivad ainult kaks aastat. GMAT skooride aruanded kehtivad viis aastat. Näiteks kui esitate oma taotlusvormi 2. veebruaril 2017, loetakse kehtivaks ainult TOEFL / IELTSi testi aruanne, mis on tehtud pärast 1. veebruari 2015. Samuti veenduge, et saaksite meile ametliku katseprotokolli aegsasti korraldada, kuna testimisasutused ei pruugi teie tulemust aegunud teie aruannet välja anda.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Tracing its roots back over a century, the University of Hong Kong (HKU) today proudly stands as one of the leading institutions of higher education in Asia. And with it, the Faculty of Business and E ... Loe edasi

Tracing its roots back over a century, the University of Hong Kong (HKU) today proudly stands as one of the leading institutions of higher education in Asia. And with it, the Faculty of Business and Economics (FBE) has grown to become a widely recognised and respected business school in the region. Näita vähem
Telegraafi laht