Master of Science in Engineering loodusriskide juhtimiseks

Üldine

Programmi kirjeldus

Kokkuvõte

M.Sc. Insenerid looduslike riskide juhtimiseks valmistab ette spetsialiste, kes on võimelised tegutsema kõigis tsiviil-, avaliku ja eraturvalisuse, riikliku ja rahvusvahelise julgeoleku valdkondades. Selle programmi multidistsiplinaarne lähenemine kajastub selle kursustel, mis hõlmavad loodusõnnetustega tihedalt seotud distsipliine ning info- ja kommunikatsioonitehnoloogiaid, mis on kaasaegse kodanikukaitse süsteemi oluliseks toeks. Kursused on täielikult õpetatud inglise keeles.

Õppimine tehes

M.Sc. Pühendub praktikale ja doktoritööle märkimisväärsele ajale, et edendada rahvusvahelist vahetust ja kontakte tööturuga. Kursust toetab CIMA Fond, riikliku tsiviilosakonna kompetentsikeskus.

Karjäärivõimalused

Lõpetaja on loodusõnnetuste ja kliimamuutuste mõjude haldamise ekspert ning võib leida töövõimalusi valitsusasutustes, rahvusvahelistes organisatsioonides, kindlustusettevõtetes, teadusasutustes ja professionaalsetes teenustes.

Mida sa õpid

Vaatlemine ja mõistmine: keerukate keskkonna- ja sotsiaalsete süsteemide dünaamika jälgimine ja mõistmine.

Prognoosimine, identifitseerimine ja analüüs: riski prognoosimine, tuvastamine, analüüsimine, hindamine ja edastamine vastavalt integreeritud riskijuhtimise määratlusele.

IKT toetus IRMile: IKT mudelite, meetodite ja tehnoloogiate arendamine ja rakendamine, et toetada kodanikukaitse protsessi kõiki etappe.

Hädaolukorra lahendamise plaanide joonis: Tööõnnetuste põhjustatud loodusõnnetuste või -õnnetuste ja nende kombinatsioonide ohjamise plaanide koostamine.

Sisu

M.Sc. Loodusliku riskijuhtimise tehnoloogia eesmärk on koolitada spetsialiste, kes on võimelised töötama riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil nii avalikus kui ka erasektoris kõikides ohutuse ja kodanikukaitse valdkondades. Tänu oma multidistsiplinaarsele laadile annab see programm oskusi keerulise süsteemi, näiteks kodanikukaitse, tegevuse koordineerimiseks.

Seda silmas pidades ei ole MSc kraadiõppe profiil rangelt spetsialiseerunud ühele tehnilisele alale, mis on seotud kodanikukaitsega, vaid keskendub kogu süsteemi ja selle toimimise juhtimisele ja koordineerimisele koostöös spetsialistide ja tehnikutega.

See multidistsiplinaarne lähenemisviis peegeldub pakutavate kursuste teemadel, mis on suures osas pühendatud mitte ainult loodusriskidega (hüdroloogia, hüdraulika, geoloogia jms) seotud valdkondadele, vaid ka info- ja sidetehnoloogiatele, uskudes, et Viimane on oluline kaasaegse tsiviilasjade süsteemi tõhususe ja tõhususe toetus

kaitse. Programm hõlmab ka riskijuhtimisega seotud õiguslike, meditsiiniliste ja kommunikatsiooniprobleemidega seotud küsimusi tänu pakutavatele vabatahtlikele kursustele.

Kursusi õpetatakse inglise keeles. Neljas semester on peamiselt pühendatud praktika ja väitekirja töö, et hõlbustada rahvusvahelisi vahetusi ja kontakte tööturu.

Kiired faktid

Vana veebisait: link


Lisateave siin

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University offers the students a solid cultural and scientific education and gives them many instruments to face the professional future. It offers real possibilities of integration between theory ... Loe edasi

The University offers the students a solid cultural and scientific education and gives them many instruments to face the professional future. It offers real possibilities of integration between theory and practice, also through stages with institutions and companies and training periods abroad. There are many different forms of collaboration and cooperation with foreign Universities and Institutions that allow a high mobility of professors and students from and towards foreign countries. At the moment, with more than 3,000 foreign students, the University went over the 8% mark of the total amount of registered students, establishing even more - and unlike the national data - its position as a point of attraction for the students that choose Italy for their University studies. Näita vähem
Genova , Varazze , La Spezia + 2 Rohkem Vähem