Master of Science in tehisintellekti

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe tehisintellekti alal Põhja-Texase ülikoolis on Texases ainus eraldiseisev tehisintellekti MS ja üks väheseid Ameerika Ühendriikides. See interdistsiplinaarne kraad võimaldab loodusteaduste, tehnoloogia, tehnika ja matemaatika erialadel õppijatel kasutada olemasolevaid oskusi ja kogemusi, ühendades need AI teadmistega.

Selle programmi õpilased võtavad 6 tundi sillakursusi ja 15 tundi põhikursusi, et aidata neil luua vajalikke programmeerimisoskusi ja luua tugev alus tehisintellektile. Õpilased valivad seejärel kontsentratsiooni biomeditsiinitehnika, masinõppe või autonoomsete süsteemide alal.

Lõpetajate võimalused

Tehisintellekti kraad valmistab teid ette töökohtadeks soovitavas ja tulevases valdkonnas. See näost näkku programm on interdistsiplinaarne, nii et loodusteaduste, inseneriteaduse, matemaatika ja informaatika taustaga õpilased osalevad silda ühendavatel kursustel, AI-ga seotud põhikursustel ja kursustel, mis on konkreetselt seotud nende valitud kontsentratsiooniga, võimaldades neil spetsialiseeruda AI, kuna see on seotud nende huvidega.

Magistriõpe tehisintellekti alal UNT-s valmistab õpilasi ette andmete analüüsimiseks ja tõlgendamiseks ning nende rakendamiseks oma erialadel, muutes need tööandjate jaoks väga turustatavaks. Lõpetajad see programm on kindel arusaam põhialustest AI, masinõpe ja suurandmed.

Vastuvõtutingimused

Kunstliku intelligentsuse magistriprogrammi vastuvõtmiseks peavad õpilased vastama järgmistele nõuetele.

  • Kumulatiivne GPA 3,0 või suurem eelneva ülikooli kursuste korral
  • Kursuse töö statistikas või lineaarses algebras ning programmeerimiskogemus, kasutades keeli nagu C ++, Java, Python, R või Matlab
  • GRE-i hinne 160+ kvantitatiivsel lõigul. Õpilased, kelle GPA on vähemalt 3,5, ei pea GRE hindeid esitama.
  • TOEFL-i tulemus 79 või IELTS-i tulemus 6.0. Inglise keele oskuse täielikud nõuded on veebis aadressil admissions.unt.edu/international/English-language-requirements.

Õpilastelt nõutakse ärakirjade, GRE hinnete (kui neid nõutakse) ja inglise keele oskuse tõendi (kui see on rahvusvaheline) esitamist; jätkamine on valikuline.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Welcome to the UNT College of Engineering, a young and vibrant college at a top tier (R1) university. The college is going through a phase of transformation, adding nine tenured/tenure-track and two n ... Loe edasi

Welcome to the UNT College of Engineering, a young and vibrant college at a top tier (R1) university. The college is going through a phase of transformation, adding nine tenured/tenure-track and two non-tenure-track faculty members in 2019, with plans to continue expanding over the next 4-5 years. Näita vähem