Master of Sport Administration

Üldine

Programmi kirjeldus

MSA kursus on mõeldud inimestele, kellel on kõrghariduse kvalifikatsioon, juhtimiskvaliteet ja eesmärk arendada oma erialaseid teadmisi ja teha suurepärast karjääri spordihalduses.

Programmi põhieesmärk on töötada välja uue põlvkonna tõhusad spordi juhid, kellel on nii strateegilised kui ka rakenduslikud oskused.

MSA kursus töötati välja koostöös tuntud ülikooli professorite ja spordijuhtimise praktikutega üle kogu maailma ning sai föderaalse haridus- ja teadusinspektsiooni litsentsi (litsents nr 1734, 18. detsember 2012).

riuAastal 2017 on Briti mõjukas Briti ajakiri "SportBusiness International" oma 2017. aasta aspirantuuriga kursuste edetabelist - ainus igakülgne juhis ülikooli spordi juhtimiskoolituste jaoks - saanud MSA kursuse kõigi Euroopa aspirantuuride kursuste ja kümnes parimaks kursusteks maailmas.

PROGRAMMI TUGEVUSED:

  • rahvusvaheline teaduskond, sealhulgas 19 maailmatasemel eksperti 10 riigist;
  • 2014. aasta taliolümpiamängude ja paraolümpiakomitee asukohas vastuvõtvas linnas;
  • teoreetiliste teadmiste integreerimine praktiliste kogemustega olümpiavõistluste juhtimises;
  • võimalused praktiliste oskuste rakendamiseks olümpiavõistluskohtades;
  • rahvusvaheline üliõpilaste rühm;
  • ainulaadne talve- ja suveolümpiamängude kombinatsioon.

Kursuse aluseks on olümpiarahu rikkalik mitmekesisus, mis on muutunud originaalseks ja uuenduslikuks haridustoodeks. Õpilased õpivad nii üldist kui ka sporti käsitlevaid juhtimisalaseid teemasid, sealhulgas rahvusvahelist ettevõtluskeskkonda, spordiala, majandusteooriat, strateegilist juhtimist, turundust, rahandust ja õiguslikku regulatsiooni spordi valdkonnas. Samuti õpivad nad, kuidas poliitilised institutsioonid (valitsused ja muud riigiasutused) töötavad spordi valdkonnas.

Professionaalsed juhtimisoskused poleeritakse ja arendatakse läbi spordi logistika, projektijuhtimise, riskijuhtimise, ürituste korraldamise, läbirääkimiste tehnikate ja muude teemade õppimise.

Õppekavas kasutatakse mitmesuguseid kaasaegseid haridustehnoloogiaid: loengud ja seminarid, konsultatsioonid, töötoad, juhtumiuuringud, interaktiivsed klassid, kaskaadikoolitus, praktiline rakendus, spordiürituste meistrikursused ja uurimisprojektid.

Programm kulmineerub lõpetaja kvalifikatsioonipaber (väitekiri).

Õppekeel: inglise keel

Viimati uuendatud apr 2018

Teave kooli kohta

The Autonomous Non-Profit Organisation Russian International Olympic University (RIOU) was established on 21 October 2009 under the Memorandum of Understanding between the International Olympic Commit ... Loe edasi

The Autonomous Non-Profit Organisation Russian International Olympic University (RIOU) was established on 21 October 2009 under the Memorandum of Understanding between the International Olympic Committee (IOC), the Sochi 2014 Organising Committee and the Russian Olympic Committee, and under a decree of the Russian Federation No 774. Näita vähem
Moskva , Sotši + 1 Rohkem Vähem