Master of Sports Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Spordiettevõtte juhiks õppimine

Meie Master of Sports Management programm on kõige küpsem projekt Connecticutis ja vanim Ameerika Ühendriikides ning on alati olnud ärikoolidega seotud.

Oleme alati keskendunud ettevõtlusele ja oleme olnud Ameerika Ühendriikide eesotsas tipptasemel ärirakendustes spordisektoris. Sisuliselt keskendub meie kraad sporditööstuse või mõne muu tööstusharu juhtide arendamisele ja väljaõppele praktilise kogemusõppe kaudu.

Master of Sports Management programm on praktiline projekt kokku 36 ainepunkti, mis on ette nähtud selleks, et aidata teil valmistuda edukaks professionaalse meeskonna juhtimise, kolledži spordi juhtimise, spordi turunduse, spordirahanduse, spordirajatiste juhtimise või muude kutsealade jaoks. Õpilased selles programmis saavad internatuuri ja on võimalus õppida praktikud, kellel on laialdased kogemused spordi juhtimine, mis aitab neil alustada edukat karjääri firmad nagu Octagon, WWE, ESPN ja Major League Soccer. .

Tööstuse juht

Selle programmi üliõpilastel on õigus saada koolist tööstusharu määratud mentoreid, kes on spordiõpetajate ja professionaalsete meeskondade üldjuhtide vahel spordi valdkonna spetsialistid. Ärikool valmistab õpilasi edasi professionaalse intensiivse programmi kaudu, mis on kutsunud paljusid kogenud spordi spetsialiste, nagu ESPNi Chris Berman, Major League'i baseballspetsialist Bud Selig ja New Yorgi Yankees peadirektor Brian Cashman. Et teenida kraadi, peate täitma erinevaid interdistsiplinaarseid põhilisi kursusi äri- ja spordijuhtimises. Te saate valida, kas lõpetate oma kraadi valikainete kaudu, või saate valida ühe ülikooli spordihalduse, rajatiste haldamise või spordianalüüsi.

Kolledži spordi juhtimine kui teaduse suund

See teadustöö suund on mõeldud üliõpilastele, kes on huvitatud kolledži spordiosakondade ja kursuste mõistmisest ja juhtimisest, pakkudes NCAA nõuetele vastavust, sportlaste õigusi, kolledži sobivus- ja spordiprogramme, kolledži spordi- ja IRS-projekte, projektide rahastamist ja sarnaseid teemasid.

Võimaluste haldamine kui teadusuuringute suund

See teadustöö suund võimaldab õpilastel omandada teadmisi, mis on vajalikud suurte avalike kogumiskohtade, näiteks areenide ja staadionide turvaliseks ja edukaks haldamiseks. Projekti asutasid ja toetasid ühiselt kool ja rahvusvaheline omanike ühendus (IAVM).

Võttes spordianalüüsi uurimissuunaks

Spordianalüüs ei seisne mitte ainult parimate mängijate saamises, vaid ka selles, kuidas kasutada suuremaid andmeid, et teha parimaid äriotsuseid.

Meie professorid keskenduvad teie edule ja aitavad teil tulevikus peenel viisil aidata.

Meie õpetajad on oma valdkonna juhid ja innovaatorid, kellel ei ole mitte ainult rikkalikku töökogemust, vaid ka ranget akadeemilist vaimu klassiruumis.

Riiklikult tunnustatud karjääri arenduskeskus

Kõigil New Haveni õpilastel on ülikooli karjääri arenduskeskuse kaudu juurdepääs rikkalikele ressurssidele, mida Princetoni ülevaade nimetas üheks riigi parimaks karjäärikeskuseks.
Karjäärihinnangutest, sotsiaalsetest, tööalastest koolitustest ülikooli intervjuudeks ja palgaläbirääkimisteks pakub Karjäärikeskus mitmekülgseid oskusi ja suhteid, et aidata kindlaks teha mõttekat karjääri ja võimalusi entusiasmi avamiseks. „Kooli õppekava on väga praktiline ja sisaldab mitmeid reaalseid näiteid, mis võimaldavad meil reaalses maailmas rakendada seda, mida oleme õppinud,” ütles Melissa Corraro (16-aastane magistrikraad), NBA Portland Trail Blazers'i ürituste juht. .

Meie ärikool on üks 5% maailma kolledžitest

AACSB sertifitseerimine tähendab, et meie ärikool on läbinud mitmeid rangeid hinnanguid. Pärast hoolikat õpetajate, üliõpilaste, programmide ja teadusuuringute ülevaatamist tunnistati, et kolledž on saavutanud väga kõrge taseme.

Viimati uuendatud Märts 2019

Teave kooli kohta

Founded on the Yale campus in 1920, the University of New Haven is a private, coeducational university situated on the coast of southern New England. It’s a diverse and vibrant community of 7,000 stud ... Loe edasi

Founded on the Yale campus in 1920, the University of New Haven is a private, coeducational university situated on the coast of southern New England. It’s a diverse and vibrant community of 7,000 students, with campuses across the country and around the world. Näita vähem