Kraadi ülevaade

 • # 6. kohal Austraalias rahvusvahelisel tasandil. (1)
 • Õppige magistrikraadi, mis keskendub ainult noorte õpilaste õppimis- ja planeerimisvajadustele aastail 7 kuni 12.
 • Saavutada praktilisi kogemusi kontrollitud välipaigutustega - alates esimesest aastast.
 • Kasuta paindlikke õppimisvõimalusi, sealhulgas osalise tööajaga ja mõnda online-uuringut.
 • Nautige täiendavat paindlikkust trimestri kraadi struktuuri abil, mis võimaldab teil hõlpsamini põllu paigutusi seada.
 • Uurige õppekava, mida teavitab meie maailmatasemel teadustöö - uuringud, mis on SA.1 esimeses järjekorras järjestatud
 • Uurige väikest spetsialiseerumist islami pedagoogikas.
 • Kasutage seda kvalifikatsiooni kui Pathway edasi õppida, kaasa arvatud doktoriõppe.
 • Uuri, kuidas saada keskkooli õpetajate ja Pathways on saadaval meie Kuidas saada õpetajaks lehel.
 • Nr 2 Austraalias üliõpilaste teenuste jaoks. (2)

(1) Maailmaülikooli edetabel 2019
(2) Rahvusvaheline üliõpilaste baromeeter (32 küsitletud institutsioonist Austraalias) Campus Central Student Advisory Services 2018

Snapshot

See tööstusharuga seotud kraadiõppekvalifikatsioon on mõeldud üliõpilastele, kes on juba kolmeaastase bakalaureusekraadi läbinud ja soovivad suurendada oma väljavaateid keskharidusele spetsialiseerunud õppekvalifikatsiooniga. Õppekava keskendub ainult laste haridusele seitsmendast aastast 12.

Praktiline õppimine on peamine komponent ja te lõpetate 60-päevase töökogemuse, alustades esimesest aastast.

Sekundaarne spetsialiseerumine õpetatakse ainult Mawsoni järvede ülikoolilinnakus.

Õppimispiirkonnad on järgmised:

Kunstiharidus
Disain ja tehnoloogiaharidus
Inglise haridus
Tervis ja kehaline haridus
Humanitaar- ja ühiskonnateadused
Keeled Haridus
Matemaatika haridus
Teadusharidus

Kui soovite oma õpinguid kiirendada, saate selle kraadi täita 18 kuu jooksul. Selleks on teie aastal kolm õppeperioodi (mitte tavalised kaks).

Mida sa vajad

DCSI kliirens

Õpilased peavad läbi viima kriminaalasjade läbivaatuse kogukondade ja sotsiaalse kaasatuse osakonna kaudu. Tollivormistus kehtib kolm aastat. Kriminaalajalugu tuleb enne paigutuse vastuvõtmist lõpule viia ja see võib töödelda kuni kuus kuni kaheksa nädalat. DCSI kliiringu käigus säilitatakse range konfidentsiaalsus. Kui üliõpilane ei saa mingil põhjusel tollivormistust, ei saa Ülikool võtta vastutust erialase töökogemuse või muu kutsealase kogemuse omandamise eest, mis on kraadi kohustuslik osa ning ei saa ülikooli hariduskraadiga lõpetada.

Kohustuslik lastele ohutu keskkonna koolitus

Kõik haridusüliõpilased, kes täidavad koolis või kohas (st eelkooli ja lastehoiuasutusi), vaatlused, tegevused või töökogemused, peavad enne tegevuste või paigutuste alustamist tegema kohustuslikku koolitust kuritarvituste ja hooletusse jätmise kohta. Lõuna-Austraalias nõuavad lastekaitsealased õigusaktid ja poliitika kõikidel organisatsioonidel lapse ohutu keskkonna loomist ja edendamist. Kohustuslik aruandlus laste kuritarvitamise ja hooletusse jätmise koolituse kohta on vajalik kõigi laste ja noortega töötavate inimeste kohta. Kõik bakalaureuseõppe üliõpilased, kes tegelevad töökogemusega Lõuna-Austraalia valitsusasutustes ja valitsusvälistes koolides ning koolieelsetes lasteasutustes, peavad esitama dokumenteeritud tõendid (st sertifikaadi), mis näitab, et nad on läbinud kõik nõutavad koolitused ühelt järgmises veebisaidil nimetatud teenuseosutajalt.

Kirjaoskuse ja arvukuse test

Kõik õpilased peavad enne kooli lõpetamist vastama õpetajakoolituse riiklikule kirjaoskuse ja arvukuse testile (LANTITE) nõutud standardile. Õpilased viivad riikliku kirjaoskuse ja arvutusoskuse testid läbi kraadi esimesel aastal. Õpilased peavad vastama iga testi standardile, mis on eeltingimuseks nende lõplikule töökogemusele. Ülikool pakub erinevaid toetusi üliõpilastele, kes ei saavuta nõutavat standardit nii kirjaoskuse kui arvutusoskuse või mõlema testi puhul. Õpilastel lubatakse igal katsel kolm katset. Iga õpilane, kes ei täida standardit kolmel korral kas kirjaoskuse või arvutusoskuse testis, nõutakse tavaliselt alternatiivse kraadi ülekandmiseks.

Mida sa õpid

See aste on välja töötatud selleks, et arendada kvalifitseeritud, pühendunud ja paindlikke keskkooliõpetajaid. Keskendutakse praktilisele õppimisele ja te omandate vajalikud oskused, et õpetada kogu õppekava õppekeskkonnas koolides alates seitsmendast aastani 12 aastani.

 • õppekava uuringud
 • professionaalne kogemus
 • hariduse uuringud
 • pedagoogika

Õppekursused hõlmavad ülikooli loenguid ja õpikodasid; mõned kursused pakutakse ka täielikult võrgus või online-toega. Õppimist täiendab online loengud, õppetegevused, lugemised ja arutelulauad.

Kraadi ajal osalete 60 päeva järel jälgitavatel paigutustel.

Üliõpilased saavad valida ka Austraalia ainsa vähese spetsialiseerumise islami pedagoogikasse, mis varustab lõpetajaid teadmiste ja kaasava praktikaga kahel islamipedagoogika kursusel: põhimõtted ja Praxis ning islami pedagoogika: kvaliteedi õpetamine ja õppimine. Islami pedagoogika alaealise spetsialiseerumise eesmärk on edendada tõhusat ja kaasavat õppimist islami koolides või moslemiõpilastega koolides keskhariduse õpetajate õpetamiseks.

Miks õpetamise magister

Me oleme Lõuna-Austraalia suurim kolmanda taseme hariduskool. Praktiline õppimine on suur fookus ja te saate tööstuse kogemuse, alustades esimesest semestrist.

Teid kutsutakse osalema ka mitmesugustes praktikates, mis töötavad koolides, mis on seotud andekate ja andekate programmidega, riiklike erandlike õpetustega ebasoodsas olukorras olevate koolide jaoks (NETDS) ja kultuurilise mitmekesisuse tähistamisega. Teil on võimalus töötada arukate koolide programmi raames haavatavate õpilastega, keda mõjutab trauma, kuritarvitamine ja hooletus. Austraalia ülikoolina:

 • me oleme Lõuna-Austraalias üliõpilaste rahulolu jaoks nr 1 (1)
 • me oleme Lõuna-Austraalia suurim ülikool, kus on üle 31 000 õpilase
 • meil on 26. koha QS World University edetabelis alla 50-aastastele asutustele 2017. aastal (2)

Lõuna-Austraalias on enneolematu meie pühendumine tööstusele keskendunud teadusuuringutele. 2015. aasta üleriigilise Excellence in Research for Australia hindamisel oli 97% meie hinnatud uuringutest maailmatasemel või kõrgem. See on väga hea aeg valida UniSA oma kraadiõppeks.

1QILT: Kursuse kogemuse küsimustik 2015-2016 Üldine rahulolu punkt
22017 QS Top 50 ülikooli vanuses alla 50

Sinu karjäär

Õpetajatel on õppimisele kirg ja pühendumine õpilaste sotsiaalsele, emotsionaalsele, akadeemilisele, füüsilisele ja psühholoogilisele arengule. Edukate haridustöötajate peamised atribuudid on hästi arenenud suhtlemisoskused, kannatlikkus ning laitmatud organisatsioonilised ja suhtlemisoskused.

Nõudlus õpetajatele on kõrge ja UniSA haridustase on riigi kõrghariduse astme järgi *. Lõpetajad on võimelised omandama keskhariduse õpetajaid koolides ja nendega seotud haridusvaldkondades suurlinnapiirkondades ja piirkondlikes keskustes riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. Tööandjad on järgmised:

 • Hariduse osakond
 • Katoliku haridus Lõuna-Austraalias (CESA)
 • Sõltumatute koolide ühendus (AISSA)

* QILT Graduate Destinations 2014-2015 Täistööajaga tööhõive näitaja ja Austraalia lõpetaja uuring 2016

Reaalse maailma ühendused

Töökohal õppimine on põhitähelepanu all ja kogu õpingute jooksul lõpetate 60 päeva väljal põhinevaid paigutusi. See praktiline kogemus annab teile vajalikud oskused ja usalduse pärast lõpetamist ning aitab luua ka tööstusvõrke ja suhteid. Samuti võõrustame regulaarselt ülikooliüleseid töötajate meistriklasse ja tööhõive ekspositsiooni ning vilistlaste üritusi Austraalias ja välismaal.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
University of South Australia

Vaata veel 6 kursust University of South Australiais »

Viimati uuendatud Juuni 7, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
18 - 24 kuud
Päevane õpe
Price
28,900 AUD
2019 tasu aastas (1,0 EFTSL kohta). 2020: 30 300 AUD aastas (1,0 EFTSL kohta)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
veebr 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

veebr 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Study Education at UniSA