Master of Work Life Studies

Üldine

Programmi kirjeldus

Tööeluuuringute programm annab teile põhjaliku ja põhjaliku töö perspektiivi ning tutvustab praegusi perspektiive organisatsioonide ja juhtimise arendamisel. Te arendate teadmisi töökeskkonnast ja -tervishoiust ning tervisega seotud juhtimisest ja tervisega seotud jõupingutustest töökohal.

Programm

Programm annab teile arusaamise tööelu uuringute arengust ning väljakutsetega, millega see digiseerimise ja globaliseerumise ajal silmitsi seisab. Tööelu uuringud hõlmavad sotsiaalseid ja psühholoogilisi tööprotsesse ning tööelu tingimusi ja võimalusi aja jooksul - individuaalsest, töökohas, organisatsioonilisest ja ühiskondlikust perspektiivist. Programmi peamine tegur on töö tähtsus inimeste arengu, heaolu ja tervise nimel.

Te uurite tööelu uuringuid laiema tervise ja heaolu valdkonna taustal. Keskendutakse võrdõiguslikkuse ja osalemise, kutsealaste teadmiste ja arengu ning loovuse ja innovatsiooni küsimustele. Samuti arendate oma arusaama juhtimisest, rühmadest ja organisatsioonidest ning tõenduspõhisest praktikast ja hindamisest. Programm antakse inglise keeles ja saate lugeda tervise ja heaolu kursusi koos teiste magistriprogrammide ja teadustöötajatega. Programm kestab kaks aastat, kuid seda saab lõpetada ühe aasta jooksul magistrikraadiga 60 ainepunkti.

Tulevik ja töökohad

Hea teadmine tööeluõppest on võtmetegur kogu tulevases karjääris juhtimise ja korralduse ning tervise ja heaolu edendamisel nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Programmis omandatud teadmised annavad teile häid oskusi mitmete organisatsioonide ja sektoritega töötamiseks ja võimaluseks arendada oma praegust tööd.

Õppemaks

Õpilastel väljaspool ELi / EMP

Esimese semestri tasu: 67500 SEK

Programmi kogumaksumus: 270000 SEK

Konkreetsed sisenemise nõuded

Lõpetatud bakalaureusekraad kõrgkoolis kolm aastat või rohkem, mis vastab 180 ainepunktile rahvatervise, põetamise / karjäärinõustamise, füsioteraapia, sotsiaaltöö, psühholoogia, sotsioloogia või muu samaväärse teaduse valdkonnas. Rootsi õpilaste jaoks on nõutav ingliskeelne B. Rahvusvahelised üliõpilased peavad esitama TOEFL-i testi tulemused, mille minimaalne punktisumma on 575 ja TWE skoor on vähemalt 4,5 (PBT) või 90, kus TWE skoor on vähemalt 20 (iBT) või IELTS testi tulemus üldise sagedusribaga skoor on vähemalt 6,5 ja bänd skoor alla 5,5 või samaväärne.

Viimati uuendatud nov 2018

Teave kooli kohta

At Mälardalen University people meet who want to develop themselves and the future. Our 16 000 students read courses and study programs in Business, Health, Engineering, and Education. We conduct rese ... Loe edasi

At Mälardalen University people meet who want to develop themselves and the future. Our 16 000 students read courses and study programs in Business, Health, Engineering, and Education. We conduct research within all areas of education and have internationally outstanding research in future energy and embedded systems. Our close cooperation with the private and public sectors enables us at MDH to help people feel better and the earth to last longer. Mälardalen University is located on both sides of Lake Mälaren with campuses in Eskilstuna and Västerås. Näita vähem