Master rakendusliku geofüüsika alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Geoloogia ja geofüüsika teaduskond pärineb ainulaadsetest geoloogilisest ja geofüüsikaliselt kolmest haridusreformi 1948. aastal asuvast teaduskonnast. Praegu on Rumeenia geoloogia traditsioonid jätkuvalt teadusliku ja didaktilise lähenemise kõrge tasemega moderniseerimise ja pideva ajakohastamise taustal.

Teaduskonna praegune korraldus pärineb 1990. aastast ja seda iseloomustab pidev dünaamika, mis pakub lõpetajale professionaalseid karjäärivõimalusi nii tööstuses kui ka teaduse ja akadeemilistel aladel.

Teaduskonna akadeemiline pakkumine sisaldab kolme bakalaureuse programmi, viis magistri- ja ühte doktoriprogrammi kaasaegsetes õppevaldkondades ning suurt huvi ülemaailmse tööturu järele ja edasijõudnud teaduslikke uuringuid: geoloogiateaduskond, geoloogia ja geofüüsika.

Teadusuuringute tegevus on väga intensiivne ja toimub üheksas keskuses, keskendudes tänapäeva geoteaduste põhi- ja rakenduslikele probleemidele. Nad teostavad uurimislepinguid oluliste institutsioonide ja organisatsioonidega nagu UEFISCDI, samuti spetsialiseerunud üksused nagu PROSPECTIONS SA, OMV-PETROM, GEOECOMAR, Saba Stefanescu Rumeenia Akadeemia geodünaamika instituut ja paljud teised projektid, mis hõlmavad nii õpetajaid kui ka teadlased ja paljud õpilased.

Geoloogia, maateaduste laia spektri põhivaldkond, on lahutamatult seotud spetsiifiliste proovide ja põlluandmete kogumise rakendusliku osaga, mida hiljem töödeldakse, analüüsitakse, modelleeritakse ja tõlgendatakse, et selgitada välja Maa evolutsiooni olulised aspektid, ainete kogunemine kasulikud mineraalid, tahked ained ja vedelikud, aga ka keskkonnakaitse. Seega on spetsialiseerunud geoloogiline tava õppejõudude õpilaste põhjalikul ettevalmistamisel oluliseks osaks.

Geofüüsika valdkonnas on viimastel aastatel spetsialiseerunud praktika geofüüsika osakonna korraldatud välishangete valdkonnas koostöös selliste ettevõtetega nagu PROSPECTIONS SA ja WEATHERFORD International Eastern Europe. Nende tavade eesmärk on omandada õpilastele üldiste geofüüsiliste andmete, sealhulgas tööstusliku geofüüsikalise meetodi omandamise, töötlemise ja tõlgendamise metoodika. Professionaalsete üliõpilasühenduste hulka kuulub Bukaresti kapital (BSC), teaduskonda kuuluva teadusliku profiiliga üliõpilaskond, kellel on 12 aastat aktiivne tegevus. Õpetajad ja suur hulk üliõpilasi töötavad kõrgemate geostrateegiliste riikide ülikoolide ja uurimisinstituutidega, näiteks Saksamaal, Prantsusmaal, Madalmaades, Šveitsis, Austrias, Kreekas, Inglismaal, USAs, Itaalias, Ukrainas, Ungaris jne.

Geoloogia ja geofüüsika teaduskonna lõpetajad võivad saada geoloogid, geofüüsikud, geoloogid, õpetajad ja teadustöötajad ülikooliharidusse, teadustöötajad uurimisinstituutidesse, mineraalid, petrograafia, geokeemia, paleontoloogia, geo-teenindusjaama spetsialistid, keskkonnainspektorid, eksperdid hüdrogeoloogid, ressursi- ja maailmamajanduse analüütikud, loodusriskide juhtimise spetsialistid, museograafid, gemoloogid jne

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

In general, both within the country and abroad, the University of Bucharest is considered to be the most important educational, research and cultural institution in Romania. During its 150 years of ex ... Loe edasi

In general, both within the country and abroad, the University of Bucharest is considered to be the most important educational, research and cultural institution in Romania. During its 150 years of existence, it has achieved a steadfast national and international prestige. The numerous generations of students and professors have succeeded in asserting our University as one of the benchmark institutions for the whole Romanian society, as it is the first existing Romanian institution to ever reach the top 600 universities of the world. Näita vähem