Säästvad energiasüsteemid on vajalikud energiavarustuse ja kliimamuutustega seotud probleemide lahendamiseks maailmas. Säästlike energiasüsteemide magistriprogramm pakub teile kaasaegseid teadmisi päikese, tuule ja biomassi kui energiaallikate kasutamise tehnoloogiate kohta. Tulevased tööandjad on peamiselt energiaettevõtetes, konsultatsioonifirmades ja avalikes organisatsioonides Rootsis või välismaal.

Programm

Selle programmi ulatusse kuulub ka auru ja gaasiturbiini protsesside abil toodetud energia ja soojuse tootmine energia muundamise teel. Lisaks saate teada erinevate energiasüsteemide jõudlusanalüüsi ja protsesside integreerimise kohta. Programm sisaldab ka energiasüsteemide optimeerimise, modelleerimise ja simuleerimise meetodeid.

Magistriprogrammi korraldab Future Energy'i uurimisrühm, mis koos strateegiliste partneritega on üks juhtivaid uurimisrühmi, kes keskenduvad Rootsis energeetikasüsteemidele ja protsesside optimeerimisele. Edastame uusimad uurimistulemused magistriõppe haridusele. Meie õpilased on seega hästi ette valmistatud tulevaseks karjääriks energeetika inseneride ja teadustegevuse tehnoloogiaarenduse esirinnas.

Tööhõive ja tulevikuväljavaated

See haridus annab teile vahendid, mis aitavad kaasa pidevale üleminekule fossiilsetest taastuvatest energiaallikatest ja energiatõhususe nõudlikele nõudmistele. Tulevased tööandjad on peamiselt energiaettevõtetes, konsultatsioonifirmades ja avalikes organisatsioonides, näiteks omavalitsustes ja valitsusasutustes.

Pärast oma kraadi võite töötada paljude positsioonide alates projektijuht kuni tehase insener jooksul energia valdkonnas. Samuti on võimalik jätkata oma karjääri teadurina, taotledes kraadiõpinguid pärast kraadiõpet.

Kõik õpetused on inglise keeles.

Õppemaks

Õpilastel väljaspool ELi / EMP

Esimese semestri tasu: 67500 SEK

Programmi kogumaksumus: 270000 SEK

Konkreetsed sisenemise nõuded

Lõpetatud bakalaureusekraad kõrgkoolis kolm aastat või rohkem, mis vastab vähemalt 180 ainepunktile ja magistriõppes inseneriga, sh tehniline termodünaamika, soojusülekande / soojusenergia ja vedeliku dünaamika ning vähemalt 22,5 ainepunkti Matemaatika / Rakenduslik matemaatika.

TOEFL testi tulemus minimaalse skooriga 575, kus TWE skoor on vähemalt 4,5 (PBT) või 90, kus TWE skoor on vähemalt 20 (iBT) või IELTS testi tulemus, mille üldine skoor on vähemalt 6,5 ja ükski bänd skoor alla 5,5, või samaväärne on nõutav.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 10 kursust Mälardalen Universityis »

Viimati uuendatud November 25, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
270,000 SEK
väljaspool ELi / EAA üliõpilastele
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date