Tere tulemast uue magistriõppe säästva turismi juhtimise ja järelevalve (STMM) .

STMM-i info inglise keeles on käimas; võtke ühendust koordinaatori professor Patrizia Modica e-posti aadressiga modica@unica.it või Twitteris, Instagram või Messengeris mis tahes vajaliku teabe saamiseks.

Registreerimislõivud University of Cagliari

University of Cagliari registreerimismaksud sõltuvad õpilaste pere sissetulekust, ulatudes vahemikku 0 kuni 2950 eurot, kusjuures maksuvabastus on väga suur.

Tasu kindlaksmääramiseks peavad välismaised üliõpilased esitama oma riigi pädeva asutuse poolt perekonna sissetuleku ja vara kohta välja antud dokumendid, mis on tõlgitud itaalia keelde ja legaliseeritud.

Täieliku vabastuse juhtumid on järgmised:

  • õpilased, kes saavad Itaalia valitsuse stipendiumi;
  • pagulased ja humanitaarkaitsega õpilased;
  • Itaalia kodakondsusega õpilased, kelle perekond elab alaliselt välismaal;
  • üliõpilased, kes tulevad väga vaestest riikidest, kes peavad esitama deklaratsiooni Itaalia diplomaatilisest esindusest oma riigis, mis tõendab, et üliõpilane ei kuulu suure sissetuleku ja kõrge sotsiaalse tasemega perekonda. Praeguse väga vaeste riikide nimekirja kohaselt on Itaalia eeskirjad ja OECD andmed järgmised: Afganistan, Angola, Bangladesh, Benin, Bhutan, Burkina Faso, Burundi, Cambogia, Kesk-Aafrika Vabariik, Tšaad, Komoorid, Kongo Demokraatlik Vabariik, Djibouti Ekvatoriaal-Guinea, Eritrea, Etioopia, Gambia, Guinea, Guinea-Bissau, Haiti, Kenya, Kiribati, Korea Dem. Repo, Laose Demokraatlik Vabariik, Lesotho, Libeeria, Madagaskar, Malawi, Mali, Mauritaania, Mosambiik, Myanmar, Nepal, Niger, Rwanda, Sao Tome
  • konfliktijärgsetest riikidest pärit õpilased, kes peavad esitama sama deklaratsiooni kui eelmises punktis.

Kui tasu tuleb tasuda, tuleb see tasuda kolme osamaksena oktoobrist juunini.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
  • Itaalia

Vaata veel 16 kursust University of Cagliariis »

Viimati uuendatud Jaanuar 8, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
- University of Cagliari registreerimismaksud sõltuvad õpilaste pere sissetulekust, ulatudes vahemikku 0 kuni 2950 eurot, kusjuures maksuvabastus on väga suur.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date