Master sotsiaalne ja solidaarne majandus

Üldine

Programmi kirjeldus

Koolituse eesmärgid

Magister eesmärgid hõlmavad valmistamisel ja kvalifikatsioonile võimeline mõistma laiemas kontekstis ettevõtete loomist ja juhtimise ning organisatsioonide, eriti sotsiaalmajanduse küsimusi. See koolitus varustab kandidaate, kellel on kogemusi juhtivate ja organisatsioonide juhtimise sotsiaalmajanduse käitumine avaliku korra projektide toetamine ja rahastamine loomise projekti arendajad, valmistamise ja käitumise majandusliku või humanitaarsekkumisi rahvusvaheliselt.

võimalusi

Koolitus valmistab õpilasi hõivata positsioone nõustajate loomise soodustamine, projektijuhid ja arendustegevuse ametnikud kavandamise, läbiviimise ja viia projekte valdkonnas kohaliku arengu ja rahvusvahelise solidaarsuse.

Akadeemiline partner ja diplom

Koolitus korraldatakse koostöös Université Lumière Lyon 2 (Prantsusmaa). Koolituse lõpus antud diplom on kutsealase eesmärgiga "magistrikraadi majanduse juhtimine", nimetades "Majandus ja ühiskond", eriala "Sotsiaalne ja kultuuriline ettevõtlus", Prantsuse riigi diplom, mille annab ülikool Lyon 2 Light.

õpetamine

Kõik kursused ja eksamid kestab ühe õppeaasta oktoobrist maini.

Stage-mälu

Praktika on lahutamatu osa koolitus- ja tingimusena lõpetamist. See algab pärast klasside ja toimub sotsiaalne ettevõte või valitsusväline organisatsioon tegutseb päritoluriik õpilane, Bulgaaria, Prantsusmaa või Belgia.

registreerimine

Õpilased selle käigus regulaarselt õpib ülikoolis Lyon 2, nautides Bulgaaria üliõpilase staatus ajaks õpinguid.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

L’ESFAM a été la réponse prompte et adéquate de la Francophonie institutionnelle et de la République de Bulgarie aux besoins de formation des cadres de haut niveau des pays de la région de l’Europe ce ... Loe edasi

L’ESFAM a été la réponse prompte et adéquate de la Francophonie institutionnelle et de la République de Bulgarie aux besoins de formation des cadres de haut niveau des pays de la région de l’Europe centrale et orientale, confrontés après 1990 aux difficiles problèmes de gestion de la transition. La décision de création de l’ESFAM a été prise par le 5ème sommet des Chefs d’État et de gouvernement ayant le Français en partage (Ile Maurice, octobre 1993). Näita vähem