Saate arusaamist tänapäeva tootmis- ja logistikasüsteemidega seotud võtmeküsimustest. Teile antakse analüütilisi ja arvutusvahendeid, nende kasutamist ja ulatust, mis võimaldab teil edukalt ja konkurentsivõimeliste süsteemide arendamist juhtida.

Programm

Selles programmis omandate oskused kaasaegsetes tootmis- ja logistikasüsteemides ning saate analüüsida, hinnata ja optimeerida lahendusi. Programm hõlmab projekte koos tööstuse ja ühiskonnaga. See programm pakub kaheaastast õppekava, mis sisaldab kokku 120 ainepunkti. Tootmise ja logistika juhtimise magistrikraad pakub teile ka arenenud baasi tootmise ja logistika kavandamisel ja optimeerimisel, kaasa arvatud simulatsioonitarkvara kasutamine.

Tööhõive ja tulevikuväljavaated

Pärast seda programmi olete väga konkurentsivõimeline riiklikul ja rahvusvahelisel tööturul. Mälardalen University innovatsiooni-, disaini- ja insenerikoolis saate töötada tööstuses kõrgelt kvalifitseeritud eksperdina või teadustöötaja või tulevase doktoriõppega innovatsiooni ja toote realiseerimise valdkonnas. Toodete ja protsesside arendamise raames on meil mitmeid uurimisrühmi, kes töötavad välja toodete konkurentsivõimelise läbiviimise protsessid, kus on teil võimalus töötada.

Õppemaks

Õpilastel väljaspool ELi / EMP

Esimese semestri tasu: 67500 SEK

Programmi kogumaksumus: 270000 SEK

Konkreetsed sisenemise nõuded

Lõpetatud bakalaureusekraad kõrgkoolis kolm aastat või rohkem, mis vastab 180 ainepunktile, tehnoloogia / tehnika / majanduse / äri / teaduse valdkonnas, millest vähemalt 15 ainepunkti matemaatika / rakendusliku matemaatika valdkonnas. Mittetööstuse lõpetanutele peavad olema vähemalt üks aasta töökogemus tööstuses. TOEFL-i testi tulemus, minimaalne punktisumma 575, mille TWE skoor on vähemalt 4,5 (PBT) või 90, kus TWE skoor on vähemalt 20 (iBT) või IELTS testi tulemus, mille üldine ribalskoor on vähemalt 6,5 ja ükski bänd skoor alla 5,5 või samaväärne on nõutav.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 10 kursust Mälardalen Universityis »

Viimati uuendatud November 25, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
270,000 SEK
väljaspool ELi / EAA üliõpilastele
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date