Master tootehalduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Tootehaldus, tööstustehnoloogia ja juhtimise magistriprogramm, magistrikraad (tehnoloogia) (2 aastat)

 • Ainus Põhjamaades magistriprogramm, mis keskendub tootehaldusele
 • Multidistsiplinaarne kraad, mis ühendab endas tehnilised teadmised, majanduslikud meetodid ja arusaamise inimese käitumisest
 • Tihe koostöö tööstuse ja ettevõtetega

Tööstustehnoloogia ja juhtimine (IEM) ühendab endas tehnilised teadmised, majanduslikud meetodid ja arusaamise inimeste käitumisest. Õppekavas õpivad õpilased uurima nähtusi ja lahendama probleeme nendest kolmest eelnimetatud vaatenurgast.

Tootehalduse peamine eesmärk on toodete ja teenuste arendamine ja haldamine kogu nende elutsükli vältel. Tootehalduse peamine eesmärk on anda õpilasele võimalus:

 • Analüüsige, kujundage ja arendage erinevaid tehnoloogiaid, tooteid ja teenuseid.
 • Hallake tehnoloogiaid, toote olelustsüklit ja tootearendusprotsesse.
 • Mõista tootehalduse ja tooteportfellihalduse põhimõtteid, eesmärke, protsesse, infosüsteeme.
 • Õppige valmistamise etappe, sealhulgas nõuete haldamist, kujundamist, tarnimist, hooldamist ja eemaldamist.

Tööstustehnoloogia ja juhtimise magistriprogrammi peamisi tootehaldust saab täiendada kursustega, mis on seotud tootmise juhtimise, organisatsiooni ja teadmiste juhtimise, projektijuhtimise ja inseneriõppega.

Õppekava hõlmab tihedat koostööd tööstuse ja ettevõtlusega, see tähendab, et loengud hõlmavad praktilisi juhtumeid, mis parandavad õpikogemust. Loengutes kutsutakse sageli esinema külalisi erinevatest organisatsioonidest. Tööülesanded on tavaliselt seotud praktiliste tööstusprobleemide ja väljakutsetega , võimaldades õpilastel omandada tööstusalaseid kogemusi, kui nad hakkavad ärimaailmas võrgustikke looma.

Õppeprogrammi õppekeel on inglise keel ja kursustel osalevad paljud vahetusprogrammide ja rahvusvaheliste kraadiõppe üliõpilased. Lisaks soovitatakse üliõpilastele vahetusõppeid välismaal. Palju koostööd on teiste Euroopa, Aasia ja Põhja-Ameerika ülikoolidega .

Lõpetajad töötavad tavaliselt tehnilises majandusarengus ja juhtivatel kohtadel ettevõtetes või muudes organisatsioonides. Lõpetajatel on teadmised uute toodete väljatöötamisest, kiirest väljatöötamisest ja tootmisest. Nad on kompetentsed tootehalduse erinevates valdkondades, nagu strateegiline sobivus, väärtuse maksimeerimine ja tooteportfelli tasakaalustamine, ning saavad kasutada oma teadmisi keerukate probleemide lahendamisel erinevates, eriti tehnoloogiamahukates tööstusharudes.

Võimalike pealkirjade hulka kuuluvad:

 • Tootejuht
 • Tooteandmete haldur
 • Tootearendusinsener
 • Toote portfellihaldur
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Oulu is an international science university that creates innovation for the future, well-being, and knowledge through multidisciplinary research and education. Future innovation is a ... Loe edasi

The University of Oulu is an international science university that creates innovation for the future, well-being, and knowledge through multidisciplinary research and education. Future innovation is about seeking, utilizing and applying new knowledge. The University of Oulu researches people and culture in a changing living environment, as well as opportunities that new technology provides for improving the well-being of people and the environment. The University of Oulu is a multidisciplinary expert in Northernness. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti