Programm keskendub linnaplaneerimise ja -juhtimise probleemidele, kasutades uusi linnamudeleid ja tehnoloogiaid. Seda juhib rahvusvahelised ja Venemaa teadlased ja eksperdid, kes moodustavad Venemaa ja kogu maailmas aruka linnaarengu praeguse tegevuskava. Programmi peamine põhimõte on õppimine, tehes seda. Programm toimub laboratoorses keskkonnas, kus üliõpilased proovivad uut tehnoloogiat, prototüüpe valmistavad, uurivad ja analüüsivad linna andmetega ning arendavad projekte, mis on asjakohased lahendused keerukatele probleemidele, mis mõjutavad kaasaegseid linnu.

Programm kutsub linnade ja tehnoloogiate juhtimise huvitatud arhitekte, disainereid, insenere, majandusteadlasi, ettevõtjaid ja lõpetajaid. Programmi käigus omandatud oskused pakuvad lõpetajate jaoks erinevaid karjäärivõimalusi suurtes tehnoloogilistes ettevõtetes, linnavalitsustes või omaenda uuenduslikes ettevõtetes.

Teave programmi kohta

EESMÄRK

Eesmärk on muuta õpilased võimelised arendama Urban Habitatiga seonduvaid projekte kõigis City Anatomy kihtides, sealhulgas linna füüsilises struktuuris (keskkond, infrastruktuur ja urbanism), linnateenistuste ja infoterminate, sotsiaalsete suhete ja infotehnoloogia juhtimine linna kõikides analüüsi-, projekti- ja juhtimisetappides.

PROTOTIP PROJEKTI METOODIKA

Strateegia kohaselt õpilased õpivad töötama prototüübi projektidega, mis on seotud iga linnaga seotud aspektiga, alustades nende võimest analüüsida andmeid, integreerida asjakohast tehnoloogiat ja kujundada ettepanekuid, mis muudavad praegust reaalsust, mis sisaldab ka mida hallatakse vastavalt.

Projekt = analüüsi tehnoloogia disaini valmistamise rakendamine

KESKKOND

Programm toimub FAB LAB laboris, kus õpilased töötavad väga lähedasel ja praktilistel suhetel tehnoloogiaga. Lõpptulemusena on üliõpilane omandanud oskusi, mida ta on välja töötanud erinevates õppevaldkondades, mis on võimeline tegelema igasuguse projektiga. Selle saavutamiseks peavad õpilased töötama nii iseseisvalt, et edasi arendada oma oskusi, vaid ka kaugõppe või füüsilise koostöö rühma projektides teiste ülikoolide või linnadega, kus tulevane linnade prototüüpide meister on aktiivne.

KELLELE?

Master of Prototyping Future Cities programm on suunatud:

 • Linna- ja linnapiirkonnaga seotud eri valdkondade spetsialistid, kes on huvitatud tehnilise ja projektipõhise teadmiste spektri laiendamisest, eesmärgiga tundma õppida rohkem arenenud tehnoloogiaid ja vahendeid, mida saab rakendada linnapiirkondade projektides;
 • Linnahaldurid, kes on huvitatud infotehnoloogia täieliku potentsiaali mõistmisest, et optimeerida nende linnade tõhusust või rakendada uusi põhimõtteid, mis mõjutavad linnade toimivust;
 • Erasektori töötajad linna ja selle linnateenuste arendamise, hooldamise ja / või haldamise valdkonnas, kes on huvitatud infotehnoloogia integreerimisest nende töösse;

Infotehnoloogia valdkonna eksperdid, kes on huvitatud uue rakenduse väljatöötamisest linna tasandil.

Magistriprogramm "Tuleviku linnade prototüüpimine" on suunatud õpilaste koolitamisele järgmistel teemadel:

 • Võime mõista ja hinnata linna funktsioone andmete lähtepunktist ja mõistlikust teabest.
 • Võime luua mis tahes tehnoloogia füüsilisi prototüüpe, mis on aluseks digitaalsele valmistamisele ja selle erinevatele komponentidele ja rakendustele.
 • Võime analüüsida ja hinnata linna majanduslikku ja sotsiaalset keskkonda ning seda positiivselt manipuleerida.
 • Võime arendada ümberkujundamise linnaprojekte füüsiliste projektide ja / või rahvusvahelise platvormi kaudu.
 • Võime töötada rahvusvaheliste ja multidistsiplinaarsete liikmete meeskonnas.

Nõuded

Taotlusi võtavad vastu kõik lõpetanud või noored kutsed, kellel on kraad:

 • Disain, arhitektuur ja linnaplaneerimine
 • Ehitus,
 • Majandus,
 • Andmete analüüs,
 • Sotsioloogia.

Programm on suunatud noortele spetsialistidele, kellel on interdistsiplinaarne ja rahvusvaheline töökogemus. Taotlejaid, kellel puudub konkreetne töökogemus, hinnatakse nende motivatsiooni ja analüütiliste oskuste põhjal. Seepärast kutsume teid oma motivatsioonikirjaga arvestama. Soovituskirjad võetakse arvesse ka vastuvõtumenetluse ajal. Lõpuks on inglise keele oskus tuleviku linnade MA prototüüpide edukuse oluline kriteerium.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 30 kursust Higher School of Economicsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
450,000 RUB
aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Welcome to Prototyping Future Cities Master's Programme!