Master turunduse ja digitaalse kommunikatsiooni strateegia MMDI

Üldine

Programmi kirjeldus

Üks prestiižikamaid kaptenid Hispaanias

Master in Marketing ja digitaalse kommunikatsiooni strateegia (MMDI) on üks esimesi Magistriõpe selle eriala, mis on olnud Hispaanias. Läbi meie klassiruumid on läbinud rohkem kui 600 üliõpilast, kes nüüd hõivavad vastutustunde ettevõtetes.

Mis teeb Fundesemi MMDI erinevaks muudest sarnastest programmidest, on järgmine:

 • Õppekavade pidev ajakohastamine ja õppejõudude klooster. See kapten nõuab rohkem kui ükski teine, et ta peab kontakti pidevalt ettevõtete tegelikkusega.
 • Väga kõrge tööalase konkurentsivõime. Peaaegu 100% MMDI üliõpilastest leiab tööd pärast lõpetamist. Sellised müügiedendused on saavutanud selle tööprogrammi turul 100% -lise töövõime saavutamise.
 • Kõrge asjatundjate arv. Masteri ja kursuse vahe on just see, et on võimalik analüüsida põhjalikult kõiki tööriistu ja teemasid.
 • Pidev koolitus In Fundesem oleme teadlikud, et see teadmiste valdkond pidevalt areneb, seega anname MMDI vilistlastele kättesaadavaks pideva koolituse (mida me nimetame post-master), et uuendada ja ringlusse uusi trende, mis tekivad selles valdkonnas. Need klassid on MMDI õpilastele tasuta ja eksklusiivsed.
 • Paljud tegevused väljaspool klassiruumi. See võimaldab teemasid paremini mõista.
 • Ja nägemus ettevõttest tervikuna. Mis teeb Fundesemi MMDI üliõpilased mitte ainult digitaalse keskkonnaekspertide, vaid nad suudavad kogu ettevõtet näha.

MMDI-l on ka üliõpilaste jaoks saadaval kolm spetsialiseerumist:

 • Spetsialiseerumine SEO / SEM-is
 • Spetsialiseerumine sotsiaalmeedias
 • Spetsialiseerumine poodis

metoodika

Kõik Digital Schooli programmid järgivad praktilist metoodikat ja keskenduvad üliõpilase personaliseeritud õppimisele. Digitaalkooli programmid on keskendunud digitaalse pädevuse praktilisele ja aktiivsele õppimisele. MMDI programmi algusest peale arendab õpilane ja juhendajate loendamine oma veebisaidi, blogi ja e-poe kauplust, arendades veebipõhist ettevõtet kui projekti.

MMDI-s järgitav metoodika nõuab väga hästi väljaõppe saanud õppejõude, sest klassid peavad muutuma autentseks jagatud teadmiste foorumiteks.

programmi struktuur

FBSi ärikooli MMDI programm on jagatud kolmeks perioodiks.

Peamine periood - eriala - post-magister

Põhiperiood on see, mille eesmärk on digitaalmaailmaga seotud ühiste ja oluliste teemade arendamine (teemade suhe on selle veebisaidi allalaaditavate programmide PDF-vormingus).

Specialties faasis, õpilased saavad valida järgmiste erialade:

 • Spetsialiseerumine SEO / SEM-is
 • Spetsialiseerumine sotsiaalmeedias
 • Spetsialiseerumine poodis

Selle etapi lõpus ja enne üliõpilaste lõpetamist peab üliõpilane:

 • Realiseerida projekt Digitaalprojekti ettevalmistamine, mille abil saate rakendada õpetaja toetuse ja individuaalse järelkontrolli käigus omandatud õppemeetodeid.
 • Isikliku karjääriplaani toetamine. Täiendus õpilase karjääriarengu strateegilise plaani kavandamiseks. Tööalane konkurentsivõime on Fundesemi MMDI üks olulisemaid tunnuseid.

Ja kui üliõpilased lõpetavad, saavad nad minna magistriõppele . Selle vabatahtliku osalemise perioodil laiendavad õpilased oma teadmisi kas magistriõppes õppitud tööriistade täiendõppega või täiendustega, mis täiendavad koolitust.

Täiendklassid

Kogu kursus õpetatakse klasside õpetamist voogesituse kaudu mõnede professorite ja ettevõtjatega, kes ei asu Hispaanias, kuid kellega saab Fundesem tänu ühendusele lugeda klaverina. Need klassid on interaktiivsed ja õpilased saavad neist õppida. parimad professionaalid kogu maailmas.

Klooster

MMDI teaduskond koosneb digitaalmaailma esimese klassi spetsialistidest.

Professorid töötavad ka tunnustatud digitaalse prestiiži ettevõtetes, lisaks nende oma valdkondade parimatele spetsialistidele või on nad parimad eksperdid mõnes Masteri õpetatavas ainevaldkonnas. Selle tõestuseks on kõrge tase, mis aasta-aastalt nad saavad meie õpilastelt.

finantseerimine

FBS on mittetulundusühing, mille eesmärk on spetsialistide ja ettevõtete arendamine. Seetõttu pakub sihtasutus kandidaatidele mitmeid stipendiume, et iga üliõpilane, kes on tõeliselt pühendunud oma koolitusele, suudaks MMDI-d täita ilma majanduslike probleemideta. Lisaks on FBS-l väga soodsad rahastamislepingud mitme finantsüksusega.

Viimati uuendatud May 2019

Teave kooli kohta

The origins of Fundesem go back to 1965, when the School was created to meet the demand for a new generation of professionals. Since then and until now, we have defended the value of effort and the de ... Loe edasi

The origins of Fundesem go back to 1965, when the School was created to meet the demand for a new generation of professionals. Since then and until now, we have defended the value of effort and the demand for excellence as key points to the achievement of tangible results. Näita vähem