Master visuaalse kunsti ja post-kaasaegse praktika alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Master visuaalse kunsti ja post-kaasaegse praktika alal

Selle kaheaastase magistriprogrammi jooksul töötavad erinevate erialade üliõpilased välja praktikale orienteeritud ja protsessile orienteeritud kunstilist uurimistööd, mida toetab teadusuuringutega juhitud õpetamine.

Interdistsiplinaarses õpikeskkonnas on õpilastel võimalus välja töötada iseseisvaid ja koostööl põhinevaid uurimisprojekte. Teoreetiliselt informeeritud, kriitilise ja refleksiivse lähenemisviisi kaudu arendavad ja hindavad õpilased oma praktikat peer-to-peer kontekstis.

Pakume teaduskeskkonda, mis ühendab kultuuriuuringuid, visuaalseid ja digitaalseid kultuure ning kutsume õpilasi üles looma strateegiaid ja spekulatiivseid ning materialistlikke praktikaid, mis võiksid laiendada ühiskonna sotsiaalset ja esteetilist sensoopia. Õpilasi stimuleeritakse kunstilise kaasamise ümbermõtestamist avatud ja loomingulise protsessi kaudu.

Programmi eesmärk on võimaldada alustavatel kunstnikel arendada intellektuaalseid ja praktilisi oskusi ning enesekindlust teha seda, mida iga uus kunstnike põlvkond peab tegema: oma praktika ja rolli muutmine ühiskonnas. Programmi juhib tudeng Charl Landvreugd.

Visuaalkultuuride magistriinstituut

Visuaalkultuuride magistriinstituut (MIVC) on osa Püha Joosti kunstikoolist

Vastuvõtutingimused

Kujutav kunst ja kaasaegne praktika on suunatud visuaalkunstnikele, kellel on huvi sotsiaalse, relatsioonilise, (post) kontseptuaalse praktika ja digikultuuri vastu, fotograafidele, filmitegijatele, visuaalsete jutuvestjate, kuraatorite, filosoofide, antropoloogide, kunstnike kollektiivide vastu.

Programm on avatud kaunite kunstide bakalaureuse kraadiõppe lõpetanutele ja oma ala praktikutele ning mõnel juhul teiste seotud erialade ja taustaga taotlejatele. Vastuvõtutingimused hõlmavad portfooliot, kunstilist avaldust ja uurimistöö ettepanekut.

Inglise nõuded rahvusvahelistele üliõpilastele

Eksam - minimaalne tulemus:

  • IELTS üldine bänd: 6
  • TOEFL paberipõhine: 550
  • TOEFL Interneti-põhine: 80

Olulised kuupäevad:

Programmi algus: september
Kandideerimise tähtaeg ELis: 1. august
Taotluste esitamise tähtaeg väljaspool ELi: 1. juuni

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

The Master Institute is part of the St. Joost School of Fine Art and Design, located in the south of the Netherlands in the city of ‘s-Hertogenbosch. Situated in the heart of Europe and European art a ... Loe edasi

The Master Institute is part of the St. Joost School of Fine Art and Design, located in the south of the Netherlands in the city of ‘s-Hertogenbosch. Situated in the heart of Europe and European art and design, the institute offers a broad perspective on theory and practice and allows for a lively international exchange. Our modern, 24/7 facilities and open studio concept create a fertile environment in which a rich, multidisciplinary practice can grow. Näita vähem
's Hertogenbosch