Sotsiaalse Tõrjutuse Magistriõppe Programm

Åbo Akademi

Programmi kirjeldus

Loe ametlikku kirjeldust

Sotsiaalse Tõrjutuse Magistriõppe Programm

Åbo Akademi

Kestus: 120 ainepunkti, 2 aastat täisajaga õppetööd

Kraadiõppur: magistriõpe, teoloogia magister

Aastane tarbimine: 20

Õppemaks: 10 000 € mitte-ELi / EMP riikide õpilastele

Kontakt: socialex@abo.fi

Tänapäeva kiiresti muutuva maailma kasvava mitmekesisuse ja keerukuse keskel on vaesuse, seaduslike õiguste äravõtmise ning kultuurilise ja sotsiaalse isolatsiooni all kannatavad inimesed üha kasvavaks globaalseks mureks. Need probleemid on näiteks nähtused, mida nimetatakse sotsiaalse tõrjutusega; mis on majanduslikult ebasoodsamas olukorras ja vaesuses. See on mitmekülgne protsess, mille kaudu inimesed kaotavad poliitilise, õigusliku ja sotsiaalse esinduse ning mille kaudu neid häbimärgistatakse või diskrimineeritakse. Seetõttu on sotsiaalne tõrjutus tihedalt seotud kultuuri ja ajalooga, kuidas me suhtleme ja piiritleme, kuidas me mõtleme ühiskonna üle, mida me võtame, et olla tõsi, ja kuidas me näeme head maailma.

See programm tuleneb vajadusest tunnustada sotsiaalse tõrjutuse multidistsiplinaarset olemust. See võtab tõsiselt arvesse vajadust anda analüütilised vahendid, mis kriitiliselt kajastaksid meie sotsiaalseid ja kultuurilisi tulevikuid humanitaarteadustes põhinevast suuremast perspektiivist ning ankurdaksid selliseid teemasid nagu ajalugu, eetika, filosoofia, religiooniõpetus, soolise võrdõiguslikkuse uuringud, teoloogia ja vähemused uuringud. Programm lülitub aktuaalsetele globaalsetele küsimustele kokku ja toob pinna asjakohased tegurid ja mõõtmed, mis on aluseks sotsiaalse tõrjutuse protsessile; väärtused, ideed, uskumused, suundumused, ideoloogiad, tavad koos individuaalse ja sotsiaalse agendiga, võimed ja võim. Selle programmi pakutavad oskused on kasulikud nii õpilastele, kes otsivad karjääri mitmesugustes organisatsioonides kui ka nende jaoks, kes soovivad karjääri uurimistöös.

Vastuvõtutingimused

Taotlevad üliõpilased peavad pakkuma asjakohast BA võrdlevas usundis, soolise võrdõiguslikkuse, ajaloo, filosoofia, teoloogia või samaväärse kraadi. Lisaks võib arvesse võtta varasemaid uuringuid, asjakohast töö- ja korralduslikku kogemust, samuti muid eeliseid ja kvalifikatsioone. Üliõpilaste valik on tehtud taotlusdokumentide alusel (sh CV ja motivatsioonikiri); puudub sisseastumiseksam.

Inglise keele valduses olevate magistriõppekavade taotlejad peavad alati tõendama oma inglise keele oskust ja täitma üldisi akadeemilisi nõudeid

Kuidas taotleda?

Lisateavet taotlemise nõuete ja menetluste, õppemaksu ja stipendiumide kohta leiate aadressilt http://www.abo.fi/ansok/master

See kool pakub järgmisi programme:
  • Inglise


Viimati uuendatud October 10, 2017
Kestvus ja hind
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Alguskuupäev
Aug. 2018
Duration
Kestvus
2 aastat
Täisajaga õpe
Price
Hind
10,000 EUR
Information
Deadline
Jan. 31, 2018
Application period 1 December 2017 - 31 January 2018 at 15.00 (Helsinki time)
Locations
Soome - Vaasa
Alguskuupäev: Aug. 2018
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev Jan. 31, 2018
Application period 1 December 2017 - 31 January 2018 at 15.00 (Helsinki time)
Lõppkuupäev Võta kooliga ühendust
Dates
Aug. 2018
Soome - Vaasa
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev Jan. 31, 2018
Application period 1 December 2017 - 31 January 2018 at 15.00 (Helsinki time)
Lõppkuupäev Võta kooliga ühendust
Price
Euroopa Liitu mittekuuluvate / EMP riikide õpilastele