Magistriõpe Läänemere regiooni uuringutes

Üldine

Programmi kirjeldus

Tähtsündmused

 • Õppe asukoht: Läti, Riia
 • Tüüp: kraadiõpp, täistööajaga
 • Nominaalkestus: 2 aastat (120 ECTS)
 • Õppekeel: inglise keel
 • Auhinnad: magister (humanitaarteaduste magister Läänemere regiooni uuringutes)
 • Akrediteerimine: Õppeprogramm on akrediteeritud

Ülevaade

See on kaheaastane programm, mis pakub suurepärase võimaluse saada interdistsiplinaarne magistrikraad Läänemere regiooni küsimustes . Programm pakub humanitaarteaduste alast haridust ning mitmeid sotsiaalseid ja keskkonnaalaseid erialasid, keskendudes Läänemere piirkonna riikidele.

See on ühise kraadiõppe programm, mis on loodud koostöös nelja partnerülikooliga: Turu ülikooliga Soomes, Tartu ülikooliga Eestis, University of Latvia ja Vytautas Magnuse ülikooliga Leedus . Programmid on ühilduvad ja see partnerlus võimaldab üliõpilaste liikuvust programmi raames.

Programmi läbimise tulemusena omandavad magistrandid kvalifikatsiooni doktoriõppes jätkata akadeemilisi teadusuuringuid.

Programmi struktuur

Pakutakse järgmisi kursusi: Üldkursused, Balti riigid ja Euroopa, poliitika ja inimõigused, ühiskond ja keskkond, kunsti- ja kirjandusuuringud, kultuurilugu ja haridus. Lisaks on õpilastel õigus valida üks keeltest (läti, rootsi, soome, eesti või leedu).

Taotlus

Riiki sisenemise kvalifikatsioon

Bakalaureuseõppe diplom (või kõrgem)

Magistriõppesse kandideerijatelt nõutakse bakalaureusekraadi või kõrghariduse omandamist, mis hõlmab vähemalt 3-aastast täisajaga õpinguid, mis võimaldavad juurdepääsu magistriõppe õppekavadele.

Kvalifikatsiooni registreerimise dokumendid võetakse vastu järgmistes keeltes: inglise / läti.

Sageli saate oma koolist sobiva ärakirja. Kui see nii ei ole, vajate ametlikke tõlkeid koos originaali kontrollitud koopiatega.

Taotlejad peavad üles laadima haridusdokumendid originaalkeeles ja tõlked inglise keelde. Väljaspool EL-i välja antud diplomid ja ärakirjad tuleb legaliseerida legaliseerimistempli või Apostillega.

Keelenõuded

Inglise

Taotlejad peavad tõendama oma inglise keele oskust. Ülikool aktsepteerib järgmisi rahvusvahelisi keeleteste:

 • TOEFL IBT - vähemalt skoor 72;
 • IELTS - vähemalt hinne 5,5;
 • PTE General - vähemalt tase B2;
 • FCE - vähemalt tase B;
 • CPE - rahuldav läbimine;
 • CAE - rahuldav läbimine.

Ülikool saab pakkuda inglise keele testi lisatasu eest (97,50 EUR )

Taotlejad, kelle emakeel on inglise keel või varasem haridus on omandatud inglise keeles, on sellest kohustusest vabastatud (va India, Sri Lanka, Nepali kodanikud).

Muud nõuded

Kui lõpuks ülikooli lähete, peate kaasa võtma riiki sisenenud kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide.

Karjäärivõimalused

Balti regiooni uuringute lõpetanutel on võimalus töötada erinevates riiklikes, valitsusvälistes ja eraõiguslikes asutustes, näiteks valitsusasutustes, diplomaatilistes struktuurides, esindustes rahvusvahelistes organisatsioonides, nt ÜRO, UNESCO , NATO , Euroopa Nõukogu jt, majandusüksused, rahvusvahelised organisatsioonid, kellel on huvisid Baltikumis, nt kõrgkoolid ja teaduslikud uuringud.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Latvia has been founded in 1919 and currently, with its more than 14 000 students, 13 faculties and over 20 research institutes and independent study centers, is one of the largest c ... Loe edasi

The University of Latvia has been founded in 1919 and currently, with its more than 14 000 students, 13 faculties and over 20 research institutes and independent study centers, is one of the largest comprehensive and leading research universities in the Baltics. The University offers more than 130 state-accredited academic and professional study programs. Näita vähem