Euroopa õpingute ja majandusdiplomaatia magistrikraad

Üldine

Programmi kirjeldus

Tähtsündmused

  • Õppe asukoht: Läti, Riia
  • Tüüp: kraadiõpp, täistööajaga
  • Nominaalkestus: 2 aastat (120 ECTS)
  • Õppekeel: inglise keel
  • Auhinnad: magistrikraad (sotsiaalteaduse magister rahvusvahelises majanduses)
  • Akrediteerimine: Õppeprogramm on akrediteeritud

Ülevaade

Õppeprogramm pakub rahvusvaheliste majandussuhete süvendatud uurimist , pöörates erilist tähelepanu rahvusvahelise majanduse ja majandusdiplomaatia teoreetilistele ja rakendusprobleemidele.

Lõpetajate põhjalikud interdistsiplinaarsed teadmised Euroopa Liidust, diplomaatilised oskused, analüüsioskused ja põhjalikud majandusoskused annavad tugeva aluse nende tööks Euroopa Liidu erinevates institutsioonides, rahvusvahelistes organisatsioonides, aga ka riigi avalikus ja erasektoris . Õpilased on koolitatud analüütilisteks ja juhtivateks ametikohtadeks majandus-, poliitilises ja sotsiaalses valdkonnas, diplomaatiliseks tööks, Euroopa Liidu tasandil majandusalaseks lobitööks ning akadeemilise karjäärile viivate doktoriõppe programmide täiendõppeks.

Programm pakub õpinguid rahvusvahelise keelelise ja kultuurilise mitmekesisuse keskkonnas, meelitades kohale nii rahvusvahelisi üliõpilasi, õppejõude kui ka eksperte. Õppetöö toimub inglise keeles. Õpilased lähevad õppereisile Euroopa Liidu ja NATO institutsioonidesse Brüsselis, Frankfurdis ja Luxembourgis.

Programmi struktuur

Õppeprogramm viiakse ellu peamiselt loengute ja seminaride, sealhulgas töötubade ja teadusseminaride raames. Euroopa õpingute ja majandusdiplomaatia magistriprogramm annab tudengitele võimaluse osaleda õppereisil Euroopa Liidu peamistes institutsioonides Brüsselis, Frankfurdis ja Luxembourgis.

Taotlus

Riiki sisenemise kvalifikatsioon

Bakalaureuseõppe diplom (või kõrgem)

Akadeemiline või kutsealane bakalaureusekraad majanduse või juhtimisteaduse alal.

Muude sotsiaal- või loodus- või humanitaarteaduste akadeemiline või kutsealane bakalaureusekraad ning arvestatav töökogemus majanduses, mis sisaldab asjakohaseid eelteadmisi.

Kvalifikatsiooni registreerimise dokumendid võetakse vastu järgmistes keeltes: inglise / läti.

Sageli saate oma koolist sobiva ärakirja. Kui see nii ei ole, vajate ametlikke tõlkeid koos originaali kontrollitud koopiatega.

Taotlejad peavad üles laadima haridusdokumendid originaalkeeles ja tõlked inglise keelde. Väljaspool EL-i välja antud diplomid ja ärakirjad tuleb legaliseerida legaliseerimistempli või Apostillega.

Kui lõpuks ülikooli lähete, peate kaasa võtma riiki sisenenud kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide.

Keelenõuded

Inglise

Taotlejad peavad tõendama oma inglise keele oskust. Ülikool aktsepteerib järgmisi rahvusvahelisi keeleteste:

  • TOEFL IBT - vähemalt skoor 80;
  • IELTS - vähemalt skoor 6;
  • CPE - rahuldav läbimine;
  • CAE - rahuldav läbimine.

Ülikool saab pakkuda inglise keele testi lisatasu eest (97,50 EUR )

Taotlejad, kelle emakeel on inglise keel või varasem haridus on omandatud inglise keeles, on sellest kohustusest vabastatud (va India, Sri Lanka, Nepali kodanikud).

Muud nõuded

Teie taotlusele tuleb lisada motivatsioonikiri.

Taotleja on kohustatud esitama CV.

India, Sri Lanka, Nepali, Bangladeshi ja Pakistani kodanikele - Skype'i intervjuu, mis sisaldab motivatsiooniküsimusi

Karjäärivõimalused

Konkurentsivõimeline töö ja suurepärane karjäär - lõpetajad töötavad rahvusvahelistes, Euroopa ja riiklikes avalik-õiguslikes ja eraõiguslikes asutustes, diplomaatilistes teenistustes, rahvusvahelises ajakirjanduses. Pärast ülikooli lõpetamist võivad üliõpilased astuda doktoriõppesse ning luua karjääri akadeemilises ja teadusuuringute valdkonnas.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Latvia has been founded in 1919 and currently, with its more than 14 000 students, 13 faculties and over 20 research institutes and independent study centers, is one of the largest c ... Loe edasi

The University of Latvia has been founded in 1919 and currently, with its more than 14 000 students, 13 faculties and over 20 research institutes and independent study centers, is one of the largest comprehensive and leading research universities in the Baltics. The University offers more than 130 state-accredited academic and professional study programs. Näita vähem