Magistriõpe insener

Üldine

Programmi kirjeldus

  • Asukoht: Taichung, Taiwan
  • Õppeaasta: magistrikraad 1-4 aastat
  • Alguskuupäev: september
  • Keel: hiina ja inglise keel

Insenerikolledž koosneb viiest osakonnast ja kahest kraadiõppe instituudist. Viie osakonna hulka kuuluvad tsiviilehituse osakond, masinaehituse osakond, keskkonnatehnika osakond, keemiatehnika osakond ja materjalitehnika osakond. Kaks lõpetanud instituuti on täppistehnika ja biomeditsiinitehnika instituut. Lisaks on tehnikakõrgkool seotud seitsme üksusega, sealhulgas masinatöökoda, inseneritehnoloogia uurimis- ja arenduskeskus, metallide uurimis- ja arenduskeskus, intelligentse automatiseerimise ja täppismasinate uurimiskeskus, nutikate minimaalselt invasiivsete masinate keskus, teadusuuringud Mehitamata sõidukite keskus ja nutika pakendamise uurimiskeskus. Insenerikolledžis töötab praegu 137 täiskohaga õpetajat, kellest 119 omavad doktorikraadi.

Female space operations engineer inspects rover components

Kraadinõuded ja õppemaks

Magistriprogrammi minimaalne kestus igas tehnikakõrgkooli osakonnas on üks aasta ja maksimaalne kestus neli aastat, välja arvatud maksimaalselt kaks aastat puhkusepuhkuse korral. Igas magistriprogrammis tuleb lõpetada kokku 30 ainepunkti (materjalitehnika magistrikraadi saamiseks on vaja 31 ainepunkti).

Insenerikolledž on sõlminud kahe kraadi omandamise magistri- ja doktoriprogrammi lepingud erinevate rahvusvaheliste koolidega, sealhulgas Cincinnati ülikooliga Ameerikas, Toyota Tehnoloogiainstituudiga Jaapanis ja Deakini ülikooliga Austraalias. Insenerikolledž korraldab igal aastal ka suvekooli, kutsudes Taiwani tuntud välisülikoolide ja teiste akadeemiliste asutuste eksperte korraldama inglise keeles interdistsiplinaarseid inseneri- ja rakendusteaduste kursusi ning kasvatama seotud tööstustehnoloogiaga tuttavaid andekaid inimesi, kellel on ka globaalne nägemus. Lisaks on kõik tehnikakõrgkooli osakonnad läbinud IEET-sertifikaadi, mis näitab, et tunnustatud on kolledži õppekavade rahvusvaheliseks muutmise püüdlusi. Pärast IEET-sertifikaadi läbimist omavad meie koolilõpetajad rahvusvaheliselt tunnustatud erialaseid põhipädevusi, näiteks tehniline projekteerimine, katsetamine ja analüüs, tõhus suhtlus, kutse-eetika ja sotsiaalne vastutus ning elukestev õpe.

Asjakohane rahvusvaheline tunnustus on põhitingimus, mis tagab, et lõpetajad saavad tulevikus oma ametite kaudu kogu maailmas liikuda, ning see on vajalik Taiwani õppima tulevatele rahvusvahelistele üliõpilastele.

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

Entering its centennial year, NCHU is the oldest and the third biggest comprehensive research-based national university in Taiwan. Consisting of nine colleges with complete departments, NCHU cultivate ... Loe edasi

Entering its centennial year, NCHU is the oldest and the third biggest comprehensive research-based national university in Taiwan. Consisting of nine colleges with complete departments, NCHU cultivates its students' basic skills and core competencies such as professional knowledge and skills, reflection and innovation, teamwork, local concern, and global thinking. Using top research centers as the platform, NCHU integrates external and internal research resources to plan the cultivation of talented individuals in cross-disciplinary fields, promote international exchanges, enhance global reputation, promote university-industry collaboration, and establish a cooperative relationship between global top universities by forming a multinational research team, driving the entire school's overall improvement. Näita vähem