Matemaatika ja modelleerimise magister. Spetsialiseerumine: matemaatiline statistika ja finantsmatemaatika

Üldine

Programmi kirjeldus

Tänapäeva ühiskonnas kasutatav tehnoloogia põhineb üha enam matemaatilistel mudelitel ja arvutustel.

See programm sobib kõigile, kes tunnevad huvi matemaatika vastu ja soovivad oma oskusi probleemide lahendamisel ja uute matemaatiliste mudelite loomisel rakendada. See annab teile võimaluse alustada ka akadeemilist karjääri.

Seal on kolm spetsialiseerumist (kõik lõppevad magistritööga).

Matemaatiline statistika ja finantsmatemaatika: õpite matemaatika kursusi, aga koolitate ka stohhastilist mõtlemist ja statistilisi oskusi. See sisaldab kursusi näiteks tõenäosusteooria, stohhastilise analüüsi, kindlustusmatemaatika ja finantsmudelite alal.

Samuti on meil leping Itaalias Como linnas asuva Insubria ülikooliga, kus pakutakse vastavat programmi. See tähendab, et teil on suur valik kursusi, mille vahel valida. Samuti on teil võimalus ilma ühegi õppetasuta õppida Comos ühte või kahte semestrit, et saada nn topeltkraad, st kraadi kahest erinevast ülikoolist, mis võib olla eeliseks, kui kaalute rahvusvahelist karjäär.

Sisenemise nõuded

Üldise sisenemise nõuded teise tsükliabi ja erinõuete kohta:

  • Bakalaureusekraad matemaatikas, füüsikas, elektroonikas, informaatikas, majanduses või sellega võrdväärses, sealhulgas 60 ainepunkti matemaatikas.
  • Inglise keel B / 6 või samaväärne.

Valikud

Alternatiivne valik: kandidaatide valik põhineb akadeemilisel tasemel ja individuaalsel hindamisel.

Õppekava

Programmi õppeplaani saamiseks klõpsake siin .

Karjäär

Õpilased leiavad tööd ettevõtetes, mis vajavad teadmisi täpsema matemaatilise modelleerimise kohta, näiteks pilditöötluse, müratöötluse, infoturbe, elektrienergia, sõidukite tootmise ja ehituse alal. Matemaatilise statistika spetsialiseerumine on eriti huvitav pankadele ja kindlustusettevõtetele. Programm valmistub ka doktorikraadiks. uuringud.

Kraad

Matemaatika magistrikraad matemaatilise statistika ja finantsmatemaatika erialal.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located.

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located. Näita vähem
Växjö , Kalmar + 1 Rohkem Vähem