Matemaatika magister (Leuven)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See kapten on teaduspõhine magistriprogramm, milles saate spetsialiseeruda nii puhta kui ka rakendusmatemaatika erinevatele valdkondadele. Teid koolitatakse matemaatikuks, kellel on ühelt poolt lai teaduse valdkond ja põhjalikud teadmised paljude matemaatika erialade kohta.

Mis on programmi sisu?

Matemaatika magistriõppe (Leuven) programm pakub teile võimalust keskenduda kas puhtale või rakenduslikule matemaatikale. See võimaldab teil omandada kogemusi ja iseseisvust uute kontseptsioonide, abstraktsiooni kõrgema taseme, uute tehnikate ja uute rakendustega toimetuleku õppimisel.

See kulmineerub magistritööga, kus hakkate aktiivselt osalema uurimistöös, mis viiakse läbi matemaatika, füüsika ning astronoomia ja arvutiteaduse osakonna ühes matemaatilises uurimisrühmas.

Struktuur

Programm koosneb kokku 120 EAP- st ja valite ühe kahest profiilist: puhas matemaatika (algebra, geomeetria, analüüs) või rakendusmatemaatika (statistika, finants- ja kindlustusmatemaatiline matemaatika, astrofüüsikalised rakendused ja kosmose ilm) (54 EAP) ja üks kahest võimalusest: teadusuuringute valik või professionaalne valik (30 EAP). On üks ühine kursus: 21. sajandi matemaatika (6 EAP).

Programmi lõpuleviimiseks viite läbi teadusprojekti, mille tulemuseks on magistritöö (30 EAP).

Puhta matemaatika uurimistöö keskendub algebralisele geomeetriale ja arvuteooriale, algebralisele topoloogiale ja rühmateooriale, funktsionaalsele analüüsile ja klassikalisele analüüsile ning diferentsiaalgeomeetriale. Matemaatilise statistika üliõpilasuurijad käsitlevad kindlustusmatemaatilist statistikat, finantsmatemaatikat ja stohhastilisi protsesse, kindlat statistikat, pool- ja mitteparameetrilist statistikat.

Rakendusmatemaatika rühma uurimistöö hõlmab arvutuslikku modelleerimist, astrofüüsikalisi rakendusi ja kosmose ilma.

Tugevused

  • Matemaatikaosakonna akadeemiline personal koosneb oma ala juhtivatest ekspertidest ning jagab oma ülemaailmset teadlaste ja tööandjate võrgustikku.
  • Kasuks tuleb rahvusvaheliste õppejõudude mitmekesine kogemus ja rahvusvaheline üliõpilasbaas.
  • Teid varustatakse võimsa tööriistakomplektiga, mille abil lahendada matemaatikaga seotud probleeme akadeemilisest, tööpõhisest ja teaduspõhisest vaatenurgast.

Selle programmi kohta värsket teavet leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Loe edasi

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti